Vrecúšková výmena pre staršie deti od 6 do 12 rokov

teuska
28. okt 2013

Mal by niekto zaujem o vrecuskovu vymenu pre starsie deti? Myslim tym vek 6-12 rokov.

ivaz
7. jún 2014

@elenita, mne by sa téma vtáky a ich hlasy hodili, chystala som sa ich deťom spracovať. No keďže sharonik už túto aktivitu má, bude vhodnejšie ak pôjdeš do oblasti hudby alebo športu. Ja sa dosť obávam vážnej hudby, radšej by som uprednostnila prehľad hudobných žánrov. To si viem predstaviť mojich chalanov ako sa snažia tancovať. 😉 CD sa dá doplniť trojzložkovými kartami typických kapiel, alebo oblečenia.... Ale zaujal ma aj tvoj nápad s notami. 🙂
Aj oblasť športu umožňuje veľa možností. Ja som minule neodolala v kníhkupectve knihe o letných olympijských hrách. Sú tam uvedené disciplíny, rekordy... Takže za dva roky budem pripravená. 😀 Len to je hrozne široká téma. Možno by bolo fajn vypichnúť niektorú oblasť a v nej pomocou párovania rozpracovať svetové a slovenské rekordy a súčasných predstaviteľov....
Bude fajn ak tieto tvoje nápady hodíš na papier a sueh ich pridá do albumu. Alebo daj len ilustračné foto a do komentára popíšeš aktivitu a jej prevedenie.
A detičkám prajem všetko naj, naj, naj.... Máš teda doma dvoch blížencov. To musí byť teda veselo. 😵 Poznám to aj ja a moja sestra sme blíženci. 😉 A naši to nemali ľahké.

vmb
9. jún 2014

@ivaz @anikag @sueh @elenita vám robím hlavolam (4 farebný)
@ivaz @teuska @sueh @sharonik vy chcete vejár násobilka - každé číslo bude iný farebný papier
sueh ty si si vybrala 2 aktivity, ja som si u teba tiež vybrala dve? nepamätám si to a už sa mi to pletie 🙂
@emica55 nič si si nevybrala. O čo máš záujem? ďakujem
ak som na niečo zabudla (dohoda), ozvite sa mi. Pekný tvorivý týždeň želám 🙂

anikag
9. jún 2014

@sharonik @ivaz @sueh @teuska @emica55 @elenita baby pohare su uz doma 🙂 o chvilu idem do mesta tlacit obrazky a kupit lepiacu pasku a mozem zacat

sueh
9. jún 2014

@vmb Ja som to myslela tak, ze sa mi obe pacia a prisposobim sa ale ak si mozem vybrat tak tie nasobky by som radsej.
Vdaka

sueh
9. jún 2014

Baby ja uz laminujem o stosest este mi zopar rastlin chyba a potom popis a dufam, ze sa bude pacit.
Zatial mam alchemilku, medvedi cesnak, lastovicnik, jahodu, čučoriedku, skorocel, pupavu, rumancek, dnes idem dat lisovat kapsicku pastiersku, a zihlavu.
Tesim sa na Vase aktivitky uz sa nam to riadne rozbehlo cas leti a ani sa nenazdame ak rychlo bude koniec juna.
Chcem len upresnit pocet aktivit.
vmb, anikag, sharonik, ivaz, sueh, teuska, emica55, elenita,
Spolu osem krat vyrobit aktivitku, zabudla som na niekoho?
Aby pocty presne sedeli. Ak som na niekoho zabudla ozvite sa co najrychlejsie.

ivaz
12. jún 2014

@vmb, @anikag, @teuska, @elenita tu je prototyp aktivity súhvezdia. Pripomienky?

ivaz
12. jún 2014

@emica55 od teba nemám stále stanovisko pre ktorú aktivitu si sa rozhodla. Zúčastníš sa výmeny?

teuska
autor
12. jún 2014

perfektne🙂

teuska
autor
12. jún 2014

@ivaz perfektne 🙂

ivaz
12. jún 2014

kočky, púšťam sa teda do výroby 😉

vmb
16. jún 2014

baby, vejáre s násobkami 2-10 sú hotové 🙂 teším sa a zajtra ak sa mi podarí, pridám foto.

vmb
17. jún 2014
teuska
autor
18. jún 2014

dievcence tu je moj prototyp, prosim napiste pripomienky. Papiere budu zalaminovane a cisla su napisane na machovej gume, myslim, ze sa s tym bude lepsie manipulovat, ale ak by niekto chcel cisla na papiera a zalaminovane, rada urobim, len napiste co najskor, aby som mohla vyrabat.

teuska
autor
18. jún 2014

Vpravo su vlastne napisane zadania a tie farebne obrazky sluzia na kontrolu.

teuska
autor
18. jún 2014

Je nas nakoniec teda 7?

vmb
18. jún 2014

@teuska pokiaľ viem spolu je nás 8 - sueh, vmb, anikag, sharonik, ivaz, emica55, elenita a ty. Je to krásne urobené.

sharonik
18. jún 2014

@teuska supeeer je to 😉

ivaz
18. jún 2014

@teuska, vypadá to super. A neskúšala si čísla vytlačiť podlepiť machovou gumou a vystrihnúť. My máme tak spracovaný jeden materiál z výmeny. Zatiaľ drží pokope. 😉

teuska
autor
20. jún 2014

@ivaz neskusala som, ale vyskusam, dufam, ze bude drzat 🙂

teuska
autor
24. jún 2014

nakoniec to predsa len napisem, lebo ten papier, ked som dokladne natrela lepidlom, tak mi ho pokrcilo a nie je to pekne. Pisanie je sice pracnejsie a mozno nebude vyzerat tak dobre, ale myslim, ze je to najlepsie riesenie.

anikag
24. jún 2014

Baby poháre su hotove este laminovat graf a popis

anikag
24. jún 2014

@ivaz @sharonik @teuska @vmb @emica55 @elenita @sueh vid vyssie pohare hotove 🙂

vmb
24. jún 2014

@anikag krásne

vmb
24. jún 2014

baby, čo som vám robila hlavolam, chcete označiť bodkou stranu, ktorá má byť hore, alebo chcete zložitejšiu verziu (čiže neoznačenú)?

ivaz
24. jún 2014

@vmb, ja si prosím zložitejšiu verziu - bez označenia. A emica55 sa ti ozvala? Zúčastní sa výmeny, alebo to zabalila? Ja stále nemám od nej stanovisko.

vmb
24. jún 2014

@ivaz ja som jej písala IP a dala som jej na výber, že ak sa mi neozve, spravím jej hlavolam. Vtedy odpísala, že môže byť a nevyjadrila sa, že nepokračuje. treba jej asi písať IP častejšie ☹ Snáď to všetko s ňou dobre dopadne.

teuska
autor
25. jún 2014

@vmb aj ja si prosim zlozitejsiu, ak si mi robila hlavolam, lebo uz sa nepamatam za co som hlasovala 😀

teuska
autor
25. jún 2014

dievcence, prosim vas, nebude vam vadit, ak aktivitku poslem az v pondelok? Mame koniec skolskeho roka, koncim v praci a momentalne nestiham .

anikag
25. jún 2014

@vmb zlozitejsiu 🙂

anikag
25. jún 2014

@teuska a ja asi poslem az v pondeloj cize mne nevadi bohuzial skor nestiham