Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
mimirinko
18. okt 2013
@ivaha ja som za to, aby sme vzali aj tu tretiu.
pillinka
18. okt 2013
@ivaha nieco podobne by sa nepacilo?
pillinka
18. okt 2013
@ivaha alebo taketo nieco ale asi nie auticka ale nieco vseobecnejsie pre dievcatka aj chlapcov...
sharonik
18. okt 2013
@ivaha 19 je v pohode
avalsorim
18. okt 2013
@ivaha kľudne. berieme všetky 3 🙂
uhlopriecka
18. okt 2013
@ivaha - dakujem za link, uz som ho vcera nasla a rozmyslala ako to urobit 🙂
"FOAM sheets / craft foam" neviem ci u nas zozeniem a ani ako znie preklad. FILC je moc makky. uvazujem nad laminovanim, ale je to dost penazi alebo skusim z kartonu alebo umelej hmoty, natriet farbami, alebo prelepit farebnym papierom a predierkovat. kolko na to vlastne mame casu?
ivahaautor
18. okt 2013
@pillinka su velmi pekne, ale na gombikovanie uz mame strom a tvary na snurke,ten motyl sa nepaci, lebo maminam sa pacil-skladat podla predlohy, take este nemame
uhlopriecka
18. okt 2013
@lindauciatko ja myslim, ze aj ked nedas do kazdej rybicky to iste, a vyuzijes to co mas doma, aj tak bude fajn. alebo to je velky prehresok?? 🙂 a chces pridat fotku vsetkych veci co su vo vnutri? tak tam nafotis vsetky vecicky a pri urcitych rybkach len fixkou preskrtnes tie ktore tam akurat niesu. nedalo by sa taK?
ninison
18. okt 2013
@ivaha super! dajte vediet kocky... ak sa da, budem rada. ak nie, nabuduce 😉
pillinka
18. okt 2013
@ivaha mozem aj motyla, staci A5? a predlohy nemusia byt laminovane ze? normalne vytlacene na papieri len? farby tiez asi ine, neviem ake filce zozeniem...
pillinka
18. okt 2013
@ivaha a robi sa 19 kopii? termin odovzdania je dokedy? kde sa da odovzdat osobne? dik za info 🙂
evkalv
18. okt 2013
@ivaha ja som dnes objednavala stuhy a gombiky pre 20 aktivit tak zamna nas moze byt 20 ale viac uz prosim nie 😉
ivahaautor
18. okt 2013
@pillinka ja by som navrhovala radsej laminovane tie predlohy,aby nam to vydrzalo, myslim ze vsetky aktivity by mali vyrzat detske zaobchadzanie a napr. aj kazdodenne hranie a papier, aj ked na tom bude pracovat pod dozorom nie je dost trvacny,urcite nieco pevnejsie
tvary aj farby mozu byt pre nas kludne ine,fantazii sa medze nekladu
ivahaautor
18. okt 2013
@pillinka terminy sme zatial neurcili a úposielanie sa riesi tak, ze vsetko sa posle jednej mamine aj s posotvnym a ta to roztriedi a rozposle ostatnym
sharonik
18. okt 2013
@uhlopriecka Nie je to tá machová guma? Som to videla v papiernictve balené tuším po 7 a 10 A4, ale sa mi to zdalo dosť drahé (výrobca bol Herlitz). Aj tu je link http://kreativnyzivot.sk/moosgummi/294-moosgumm...
Neviem aké veľké sú tie zvieratká či by ti vyšli z A4 alebo iba jedno?
ivahaautor
18. okt 2013
@sharonik asi to je ono, nasla som len tak narychlo http://www.repromakreativ.sk/oddelenie/index/11... a velkost asi treba vyskusat,aby sa to dobre robilo, rozmyslam akym plastom by sa to dalo nahradit
pillinka
18. okt 2013
@ivaha no ak by to bolo treba laminovat tak potom ja tuto aktivitu robit nemozem, ved to je 50 A4 dat zalaminovat, to uz su dost vysoke naklady, kedze nemam laminovacku doma 😞 a to len v pripade, ak by motyl bol na A5 rozmer... tak si pozriet inu aktivitu?
pillinka
18. okt 2013
@ivaha ale vedela by som predlohy podlepit kartonom, mam v tejto kombinacii nejake aktivitky a zatial vydrzali, ak by to takto stacilo, tak by som to mohla spravit
ivahaautor
18. okt 2013
@pillinka myslim, ze hej, nech sa vyjadria maminky, ale ten motyl je len polka a druhu dieta dotvori na bielej handricke a predloha moze byt obojstranna, takze z jednej A4 by vysli 4 predlohy to by bolo 18 xA4 ,keby sme cheli 6 predloh tak 27 ale chapem, kedze nemas doma laminovacku
ivahaautor
18. okt 2013
dievcata, ak suhlasite, tak konecna zostava maminiek, este doladit tie aktivitky
1. @avalsorim laminovana predloa s obrazkami-kruzkovanie
2. @sisi0211 strom alebo sova rozne gombiky a cvoky
3. @lindauciatko rybka s pokladmi-hladanie
4. @evkalv navliekanie na gombikové snurky podla tvarov alebo farieb
5. @sharonik hmatova kniha
6. @gega labyrint alebo abeceda
7. @salonkaa retaz
8. @mimirinko puzzle na palickach
9. @uhlopriecka navliekanie snurky do otvorov
10. @bartonka1 auta znacky-alternativa vacsie,mensie
11.@ivaha farebne nanuky s cislami
12.@ivaha hmatove pexeso-ja by som obidve namiesto mojej sestry, ktora nestiha-takze za dve osoby ak suhlasite
13. @jossie3331 tangram s kockami
14. @weronnka18 voda, vzduch,cesta
15. @marusinka80 navliekanie na palicky a snurku, alebo vrchnaky
16. @bajlinka rozne tvary s otvormi na palicky
17. @pillinka skladanie motyla
18. @natabun emocie laminovanie
19. @ninison
ivahaautor
18. okt 2013
@weronnka18 prosim nerozmyslaj nad inou aktivitou, urcite zvladnes nieco najst, skusim aj ja hladat
ivahaautor
18. okt 2013
viete co, nasla som super obrazok, nemohlo by to byt na to prve laminovane kruzkovanie? hladat by sa mohli vtaciky 5ks, ,kacicky,macicky 4ks,psik ,hodiny 2ks,vevericka,motorka,,autá 3ks,autobus,zvoncek,kvietok 3ks,napr aj okná- tam by mohli viackrat kruzkovat,fontana,skoda, ze chyba cast bycikla-mozno by sa dalo nejako dokreslit
zdalo sa mi to take fajn narocne a pritom aj pekne
josie3331
18. okt 2013
@ivaha ja som s jednym s, takze sa mi nezobrazi, ked ma oznacis 😞
ninison
18. okt 2013
ahojte kocky,
dakujem za prijatie do skupiny 🙂 velmi sa tesim. my sme este malicky, ale vyuzijeme neskor... a verim ze velku cast uz teraz. napriklad tie sluchove veci pouzivame na jednom baby cviceni kam chodime akurat tam to nebolo v kinder vajickach ale malych plastovych flastickach..ak by ste mali nejaky napad na nejaku ekonomicku variantu, dajte vediet. ja som pozerala aj plastove skumavky a podobne, ale vyslo by to minimalne 5eur na osobu 😞 tie skumavky este mozem skusit popozerat ak budete mat zaujem (mozno najdem lacnejsie)
co sa mne celkom paci a vedela by som urobit:
1. rybicky v akvariu - pre kazde dietatko 4 akvarka zalaminatovane, cca 8 rybiciek - trenovanie poctov
2. plastovu flasku naplnenu ryzou a farebnymi rolnickami ako zvukovy nastroj
3. stromcek z kartonu a samolepky z machovej gumy na zdobenie (toto je jednorazova aktivita), trvalejsia verzia - vianocne stromceky z flausu a gule z flausu takisto.
ninison
18. okt 2013
sharonik
18. okt 2013
@ninison tie zalaminatovane akvatka by mohli byt obojstranne a na druhej strane dat zase 4 farby (ako v origináli) rybky vždy po 2 z príslušnej farby. Ani by to nestálo viac peňazí🙂
uhlopriecka
18. okt 2013
@sharonik
@ivaha
dakujem! vyzera to byt ono. nemyslite ze je to prilis ohybne? nedrzala som to v ruke,ale zda sa mi 😉. ok, skusim to ist niekde okuknut. aj tak by bolo fajn mat tie zvieratka z roznych materialov <tvrdsie, maksie< a co sa tyka velkosti, rozmyslam dat dve zvieratka na jednu A4
avalsorim
18. okt 2013
@ivaha ak budú mamičky za kľudne môžem použiť aj tvoj obrázok 🙂
ivahaautor
18. okt 2013
@josie3331 prepac, ospravedlnujem sa
ivahaautor
18. okt 2013
@avalsorim bol to len navrh, len nahodou som ho objavila a nejako sa mi to zapacilo,trosku som ho este opravila, aby sa dal pouzit, len mi to uz nevyhadza A4, ale zhruba nejaky stvorec 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli