Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
avalsorim
19. okt 2013
@ivaha a kde si ho našla? možno by som tam našla niečo ešte lepšie. ak môžeš pošli mi link
ivahaautor
19. okt 2013
@avalsorim nakoniec som nasla ze su to vzory latok MONALUNA tato sa vola busy city, posielam ten obrazok opraveny, len je este stale nedokonceny-snazila som sa tam natlacit dalsie veci, myslim , ze je tam toho dost, ak si ho zoberies, budes mat dost roboty kym ich pooddelujes do jednotlivych obrazkov 🙂
mimirinko
19. okt 2013
Kocky, tak moje skusobne pexeso. Zatial len jedna strana. Je to farbickami, fixky, vodovky sa rozpijaju. Co poviete?
weronnka18
19. okt 2013
super, pekné to je 🙂
@mimirinko
weronnka18
19. okt 2013
ja som si skúsila v skicári spraviť podklad na moju aktivitu - ešte musím doladiť tie kolajnice 😃 ale nemala som čas :-p
sisi0211
19. okt 2013
Ahojte baby, ja sa este chcem spytat, ci ste uz rozmyslali nad nejakym terminom. Myslite, ze by sme vedeli stihnut rozoslanie balickov do Vianoc? Ja sa uz neviem dockat 😃
natabun
19. okt 2013
Ahojte dievčatá, ďakujem za prijatie v skupine.Mám za úlohu emócie. Rada by som sa Vás spýtala, akú máte predstavu, koľko obrázkov treba priradiť pod jednu emóciu. Bolo by ich 6 : hnev, radosť, smútok, prekvapenie, strach, únava..Je tam zatiaľ český názov, ale bude slovenský. Posielam ukážku. Takže koľko kartičiek pod jednu emóciu, my to už máme doma, priraďovali sme tri kartičky k jednej. TAkže 18 obrázkov emócii plus tie vzorove. Len chcem vedieť, či sa to bude niekomu zdať málo, či je treba viac....Ďakujem.
evkalv
19. okt 2013
@ivaha obrazok je super len k tej aktivitke treba vsetky tie veci aj osobitne na takych stvorcekoch ...dieta si vylosuje napr.tri a bude hladat tie co si vybralo a neviem ci sa bude dat nejako vybrat vsetky obrazky po jednom z toho jedneho obrazku 😉
ivahaautor
19. okt 2013
@evkalv @avalsorim ved pravepreto som pisala, ze sa avalsorim asi zapoti, kym sa jej to podari vyjednotit. Ja by som to riesila asi tak, ze by som papier vytlacila(Aj to neviem ako bude vyzerat na A4, ci bude pekny ostry kedze je to len stiahnute) a kazdu jednotlivu vec vystrihla a to potom znova naskenovala, aby sa to dalo tlacit, lebo robit to cez nejaky program je makacka, stacilo mi, ked som tam dorabala tie veci, ale chcela som ved iet ako to bude vyzerat.

Inac, vsetky babky prepacte, ze sa asi velmi staram do vsetkych vasich aktivit, ale nejako ma to chytilo a za tie tri dni sa stala zo mna zavislacka, uz sa neviem dockat, kedy to uzavrieme a ida sa na to! Ja asi ani do vianoc nevydrzim cakat 🙂
ivahaautor
19. okt 2013
@mimirinko velmi pekne, len by som to asi predsa len na zaver niecim fixovala-lakom a pod, aby sa to casom nerozotieralo. A taketo kreslene to budeme mat naozaj originalne,super
ivahaautor
19. okt 2013
@weronnka18 pekne, som rada, ze si sa na to dala aj napriek prekazkam, skusim pozhladavat nejake obrazky dopr prostriedkov, ak by pomohlo. Este k tym proporciam, skus si detailne pozriet proporcie jednotlivych oddeleni, napr na vzduch je tam trosku viac miesta, aby sa tam zmestil aj vlacik postaveny na kolajniciach aj lietadla , ale zas neviem ake mas v plane vsetky karticky, tak to necham na teba.
mimirinko
19. okt 2013
@ivaha akym lakom alebo co? A staci 6 obrazkov, cize 3 z jednej a 3 z druhej strany? A pre kazdu rovnake, alebo co tam nakreslit?
avalsorim
19. okt 2013
@evkalv
@ivaha baby a všetky tam musia byť? nestačí tam dať napr. dom, mačka, bicykel... musí byť každý dom na zvlášť obrázku?
ivahaautor
19. okt 2013
@mimirinko no tie drevene palicky na zaver bud zalakovat ,a lebo nieco, aby tie farbicky, ked to dieta bude pouzivat sa casom tiez nerozpili a nezmazali
obrazky ja by som prijala ako obrazky protiklady,napr studene(kocka ladu alebo sneh)-teple(ohnik), den(slniecko)-noc(mesiacik),pekny navrh bol @marusinka80 chlapcek-dievcatko,velky (slon)-maly(myska),kratky-dlhy(napr. had)a pod.
evkalv
20. okt 2013
@mimirinko na tie palicky by bol super pam lak je to lak na detske hracky a detsky nabytok nezavadny a nesmrdi riedi sa vodou no ja ho nikdy neriedim predava sa v umelohmotnej nadobe 600 ml a stoji cca 6,50 a vydrzi velmi dlho...mam ho odskusany je super...
evkalv
20. okt 2013
@avalsorim ja by som si skor nasla obrazky po jednom na internete a povkladala ich vedla seba a tak by to bolo asi najjednoduchsie...
weronnka18
20. okt 2013
@ivaha určite to ešte upravím, toto som robila narýchlo, ale ešte sa s tým budem piplať, aby to bolo dokonalé 🙂 obrázky som už nejaké pozerala, ale môžeš pridať aj ty, ak budú pasovať, tak použíjem 🙂
mimirinko
20. okt 2013
@ivaha toto bola taka skuska, protiklad k tej ovecke som myslela, ze napr. opica, ovecka je na dvore, opica v ZOO a pod.
mimirinko
20. okt 2013
@evkalv kde to kupim? farby laky asi zeby?
pillinka
20. okt 2013
dievcata, ja mam robit motyla s predlohou, ste za, aby bola predloha podlepena kartonom? nemam totiz doma laminovacku a ked ratam 4-5 predloh, tak by toho bolo strasne vela na laminovanie, prosim dajte vediet... inac este ma napadlo, ze by sa to dalo spravit cele z papiera, myslim aj tie jednotlive dieliky, len ta cast, co by dieta poskladalo by bola 3D, kedze by ich davalo na seba a predloha iba v jednej vrstve... vyhoda by bola, ze by farby boli totozne... co si o tom myslite? skusim jedno vyrobit a hodim sem foto?
evkalv
20. okt 2013
@mimirinko ano ja to kupujem tam a mozno aj vo vacsom tescu by ho mohli mat ale urcite nekupuj synteticky lebo ten strasne smrdi a dlho sa lepi na prsty _😉
ivahaautor
20. okt 2013
@evkalv @avalsorim urcite by to bolo jednoduchsie, je to na avalsorim ake vyrobi, ake si najde obrazky,natrafila som na ten obrazok nahodou a hned sa mi to spojilo s tou aktivitou,bol to len navrh 🙂
ivahaautor
20. okt 2013
@weronnka18 tu su nejake na oblohu 😃
ivahaautor
20. okt 2013
@ivaha este vlaciky,potom este poslem aj ostatne, ak sa ti nieco bude hodit
avalsorim
20. okt 2013
@ivaha
@evkalv baby ešte raz sa pýtam, musia byť všetky zalaminované napr. keď tam budú 4 autá tak 4 krát chcete ob rázok auta? alebo stačí po jednom?
evkalv
20. okt 2013
@avalsorim moze byt na obrazku 4 krat rovnake auto ale zalaminovane bude len jedno...
avalsorim
20. okt 2013
@evkalv no to by som poprosla, ale ked budú 4 rozne autá tak ich všetky zalaminovať?
evkalv
20. okt 2013
@avalsorim ak 4 rozne tak kazde jedno zalaminovat...dieta by malo najst kazdu jednu vec co je na obrazku ...
avalsorim
21. okt 2013
@evkalv @ivaha @pillinka @mimirinko @weronnka18 @sisi0211 @natabun @uhlopriecka @sharonik @josie3331 @ninison @lindauciatko @gega @salonkaa @mimirinko @bartonka1 @marusinka80 @bajlinka @ninison
baby musím vás sklamať, ale tie pekné obrázky čo tu boli propagované sú mi k ničomu 😞 ak chcem, aby boli obrázky kvalitné musím dať tam niečo úplne iné. o obrázky nejde, tých mám dosť, ale chcete nejakú tému? alebo to môžu byť rôzne napr. zvieratá, dopravné prostriedky, ovocie ... teda hocičo ? prosím vyjadrite sa čo najskôr. ďakujem
evkalv
21. okt 2013
@avalsorim ja si myslim ze by tam mali byt rozne obrazky a take blizke detom zvieratka urcite, dopravne prostriedky tiez, ovocie, zelenina...take co deti okolo roka a pol uz poznaju

Začni písať odpoveď...

Odošli