Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 3 až 4 roky

ivaha
10. mar 2014

ahojte maminky, otvaram druhe kolo aktivit pre nase deticky.Nejake maminky sa nezucastnia, takze mozno budu aj nejake volne miesta.Mozte sa prihlasovat a pridavat navrhy na svoje aktivity.V mojich fotoblogoch zalozim album, kde si budeme ukladat nase inspiracie,takze sem mozte posielat ulohy, ktore sa vam pacia, ale si ich netrufate vyrobit a zaroven zalozim aj album prac ktore by ste ponukli do vymeny,teda by ste ich mohli vyrobit.Mozte pridavat do diskusie aj viac navrhov a potom by som pridala do albumu 2-3 vase ,za ktore by sme hlasovali a ak bude nadpolovicna vacsina u niektorej z nich tak tu aktivitku budete vyrabat.Pripadne po dohovore je mozne, ze maminka moze vyrabat aj dve aktivitky, ak bude ochotna, kazdej mamine tu, ktoru si vyberie.Ono je to aj zaujimavejsie ako robit 20 ks toho isteho. Ale to samozrejme zalezi na kazdej z vas ako sa rozhodnete.Takze sa tesim na dalsiu spolupracu s vami 😉

sliver
15. mar 2014

toto by tiež mohlo zaujať naše detičky

sliver
15. mar 2014

milé

lenka_l
16. mar 2014

@sliver este by som vedela vyrobit nieco taketo:
prvy obrazok: palicky na sichy zips, z ktorych by sa dali skladat rozne tvary, pismena podla predlohy, pripadne vlastnej fantazie.
druhy obrazok: na trenovanie zrucnosti, prevliekanie snurky cez rozne tvary, pripadne v tvare topanky, kde by sa dalo trenovat aj zavazovanie snurky.
treti obrazok: pripradovanie cisiel, podla poctu bodiek.
alebo ak vies dat este nejaky tip, tie co si dala su super, ale nemam laminovacku, takze ak by som to mala dat laminovat v nejakom copy centre, asi by som sa nedoplatila 😒

sonka_d
16. mar 2014

Ahojte, rada by som sa pridala a velmi rada skusila niecim prispiet.. pozriem si Vase navrhy a odhadnem moje moznosti a sikovnost.. ta pizza je krasna, ale asi uz ma vyrobcu, vsak.. hladam dalej. Dakujem, ze ste toto kolo zalozili a peknu nedelu prajem.. S.

sliver
16. mar 2014

@ivaha Ivka prosím ťa vymeň mi v albume tu moju tretiu aktivitu priradovania noh a ušiek za tie motýliky čo som dala ako inšpiráciu... som sa do nich akosi zahladela a chcem ich urobiť dcerke takže ak niekto bude chcieť aj preňho 😉

sliver
16. mar 2014

@lenka_l napríklad 😉

sliver
16. mar 2014

napríklad

sliver
16. mar 2014

toto je tiež bombové

sliver
16. mar 2014

napríklad

sonka_d
16. mar 2014

@sliver ..z čoho je ten "sendvič"? Je paradny... dalo by sa to vystrihnúť z filcu? veľkosť tak 5x5cm + laminované recepty.. tiež také menšie... ale neviem či by to bolo ono...

sliver
16. mar 2014

@sonka_d ten hambáč si už zobrala mamkabeika... kukni fotoalbum k tejto téme, kto už čo má https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vrec...
ale ak chceš strihať z filcu toho je na nete mrteeeeee

lenka_l
16. mar 2014

@sliver to bludisko sa mi paci, to by som mohla skusit, ale mam pocit, ze @ivaha ho uz v nejakej vymene robila.... mozes mi ho prosim ta, pridat do albumu?

ivaha
autor
16. mar 2014

@sonka_d ahojcek vitaj vo vymene, mozes pridat najeke foto aktivitky, ktoru by si zvladla robit a pridam ju tiez do albumu.

ivaha
autor
16. mar 2014

@sliver ahojcek, aksuhlasis, vsetky fotky mozem pridat do albumu inspiracii, len az v noci, lebo sme na navsteve dik za inspiracie, pomoze to maminkam,poto, zmenim aj tie motyle, alebo ich pridam 🙂

ivaha
autor
16. mar 2014

@lenka_l vias co ja som to len skusala a nicim sa mi to poriadne nedalo urobit, tak som to nakoniec nechala tak a aj maminky si to nevybrali, takze realne som ho nerobila.Ono su tie cesticky asi robene nejakou hmotou,len treba mat na nu vytlacatko, lebo mi neslo rucne robit take tenke rezanceky

sliver
16. mar 2014

možnosť urobiť labyrint tavnou pištolu (tento týžden bude mať Lidl kreatívnu jar a budu tam trblietavé náplne) alebo tým druhým spôsobom.... asi treba vyskúšať na prototype čo je NAJ

sliver
16. mar 2014

@ivaha uži si návštevu 😉

lenka_l
16. mar 2014

@ivaha no ja by som chcela skusit s tymto: http://www.dracik.sk/bendaroos-3d-aktivna-sada-... alebo mozno ako je to na poslednej foto, co pridala @silver, to je asi vystrihovane z machovej gumy. Uvidim kedy sa dostanem do dracika a potom dam vediet, ci sa poradilo 😉 skor neviem, kde zohnat taku malu gulocku, ci urobit z hmoty alebo koralka...

sliver
16. mar 2014

@lenka_l korálku 😉

sonka_d
16. mar 2014

Pripájam moje tri prvé nápady: 1. Koláčik s počtom bodiek, 2. Gombíkové súhvezdia - rôznofarebné gombíky na kartóne a spájanie rovnakých gombíkov šnúrkami, 3. Sada na vytvorenie vlastného pavúčika - ale videla som to farebné a krajšie, len neviem tú fotku nájsť. Sada by obsahovala filcové nôžky, bruško z brmbolca a očká. Všetko s obojstrannou lepiacou páskou... no a tanierik alebo kruh farebne pomaľovaný, na ktorý detičky namotajú pavučinu z nitky...

ivaha
autor
16. mar 2014

neviem, co sa deje, uz asi hodinu sa pokusam pridavat fotky do albumu a nejde to, tak skusim zajtra

sharonik
17. mar 2014

@lenka_l tu som našla ako by sa dalo trochu obzvláštniť pinzety a bambulky 🙂 urobiť z toho spoločenskú hru- oberanie jabĺčok na nejaký kartón nakresliť strom, doplniť kocku s farbami a hra je na svete🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/sandria/album/mo...

Inak kde si pozerala tie pinzety?

sharonik
17. mar 2014

Ešte ma napadlo ako inšpirácia niečo na precvičovanie vpravo, vľavo, hore, dolu

sharonik
17. mar 2014

Ešte toto sa mi celkom páči, dalo by sa urobiť aj ako zalaminované kartičkyna priradovanie, kde jedna časť by bola v prostriedku vystrihnutá a na druhej by bol zase ten stred- priraďovanie tvar aj farba 🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/annamariaivanico...

lenka_l
17. mar 2014

@sharonik to je dobry napad, to sa mi tiez paci, zbieranie jablcok (bambuliek) podla farby aka padne na kocke 🙂 pinzety som nasla tu: http://www.stiefel-eurocart.sk/ba/461-farebne-p...

sonka_d
17. mar 2014

Možno by som mohla vytvoriť hodiny.. niečo medzi týmito dole. Možno je dobrá aktivita s kockou - čo hodíš, to musíš ukázať na hodinách... máte s tým skúsenosť?

sliver
17. mar 2014

určovanie vpravo a vlavo - rôzne zvieratká

sliver
17. mar 2014

tiež veľmi milé - ročné obdobia

sliver
17. mar 2014

@ivaha zlato prosím ťa pridaj mi aj tie motýliky a možno by boli aj zaujímavé hodiny od Sonky 😉