Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 3 až 4 roky

ivaha
10. mar 2014

ahojte maminky, otvaram druhe kolo aktivit pre nase deticky.Nejake maminky sa nezucastnia, takze mozno budu aj nejake volne miesta.Mozte sa prihlasovat a pridavat navrhy na svoje aktivity.V mojich fotoblogoch zalozim album, kde si budeme ukladat nase inspiracie,takze sem mozte posielat ulohy, ktore sa vam pacia, ale si ich netrufate vyrobit a zaroven zalozim aj album prac ktore by ste ponukli do vymeny,teda by ste ich mohli vyrobit.Mozte pridavat do diskusie aj viac navrhov a potom by som pridala do albumu 2-3 vase ,za ktore by sme hlasovali a ak bude nadpolovicna vacsina u niektorej z nich tak tu aktivitku budete vyrabat.Pripadne po dohovore je mozne, ze maminka moze vyrabat aj dve aktivitky, ak bude ochotna, kazdej mamine tu, ktoru si vyberie.Ono je to aj zaujimavejsie ako robit 20 ks toho isteho. Ale to samozrejme zalezi na kazdej z vas ako sa rozhodnete.Takze sa tesim na dalsiu spolupracu s vami 😉

sonka_d
23. mar 2014

Baby, dúfam že nevadí, že dávam "do placu" iba jeden návrh.. uchádzam sa teda o Vás hlas. Ak by ste chceli hodinky nejak doplniť alebo zmeniť, budem rada ak dáte vedieť..

sliver
24. mar 2014

@sonka_d mne sa hodinky veľmi páčia, pekné su

sliver
24. mar 2014

@weronnka18 "I spy" by bola šitá verzia alebo vo flaši?

sliver
24. mar 2014

@josie3331 mňa napadlo k tomu motýlikovi na kreslenie čo máš v ponuke... teraz asi v každej výmene je niečo na dokreslovanie a doteraz s tým bol iba problém... viem že buď prišli obrázky malé alebo boli väčšie a nekvalitné lebo veľa obrázkov na nete nie je na formát A4
len si pre istotu popozeraj čo by si tam fakt chcela dať aby si potom s tým nemala problém ako jedna kamoška ktorá nemôže zohnať obrázky na A4

josie3331
24. mar 2014

@sliver trosku viem pracovať v coreli, tak ked tak to vytvorím v krivkach, teda čiary budú ostré...

ivaha
autor
25. mar 2014

@sonka_d ahojce, rada ti pomazem ostatne navrhy, len zial potom je zbytocne to hlasovanie a zatial najviac hlasov ma prave kolac s cislami. mozem teda pridat tvoj obrazok s hodinami a uvidi sa po hlasovani, alebo mam skutocne vsetko zrusit?

mima1311
25. mar 2014

@ivaha ahoj , kolko vas uz je ?

sonka_d
25. mar 2014

@ivaha Aha, to som nepozerala, prepáč... ten koláč by som robila z rovnakých materiálov, takže nevadí, môžeš nechať.. ostáva teda koláč a hodiny..

ivaha
autor
25. mar 2014

mima1311 ak sa nemylim tak 10, mozes pozret aj v mojom albume na hlasovanie ake aktivity su zatial v ponuke

mima1311
25. mar 2014

@ivaha uz som pozerala 🙂 pacia sa mi - nieco uz mame - tie tvoje podpivniky sa mi moc pacia ....len neviem co by som robila ....teraz som skoncila jednu vymenu a tam som robila vrecuska ,, krmiaci saso ,, musim popozerat este nieco

lenka_l
27. mar 2014

@ivaha
@mamkabeika
@sharonik
@sliver
@alicka7
@josie3331
@weronnka
@marusinka80
@sonka_d Ahojte maminky, akosi sa neviem dostat do ziadneho cyklo obchodu, chcem vas teda poprosit, ak by ste niektora mali niekde v blizkosti, ci by ste sa nezbehli opytat na tie loziskove gulicky, mali by to byt uplne najlensie, aby sa do toho bloduska vosli. Nasla som len jednych predajcov, ale tam je postovne drahsie ako samotne gulicky (http://www.bikeservis.com/gulicky-3175-weldtite...)

sonka_d
27. mar 2014

@lenka_l skocim hned dnes, mam to cestou do jasliciek.. napis mi prosim tvoje tel.c. do IP, cinknem z obchodu ak by mali.. pekny den, S.

marusinka80
28. mar 2014

@sliver presne túto aktivitu sme predsa mali v poslednej výmene, prečo je tu zas?

sliver
28. mar 2014

@marusinka80 neviem čo myslíš?

sliver
28. mar 2014

@marusinka80 už viem čo si myslela, všetky závity sa mi prehriali kým som na to prišla 😀
ty myslíš to "I SPY" ale to ja nerobím, to len @weronnka18 písala žeby urobila tak som sa pýtala že aké myslí...

marusinka80
28. mar 2014

@sliver aha, ano, no to je jedno, kto by to robil, ak sa bude tá aktivita robiť, tak mne netreba, pretože už ju máme 🙂

natabun
28. mar 2014

ahojte dievcata, prepacte, ze ta oneskorene, ale rada sa k vam pridam.....ak ste este neuzatvorili skupinu, poslem navrhy, vdaka 🙂

sliver
30. mar 2014

@ivaha ako ideme ďalej postupovať? stále nám chýbaju návrhy maminiek ( @aaadulienka , @weronnka18, @mima1311, @natabun ) a ešte jedna maminka @salonkaa sa pýtala kedy bude ddl, pridáš sa 😉

a ináč pozor na hlasovanie v albume od mamičiek ktoré nepatria do výmeny, je ich tam celkom dosť...
ešte treba poriešiť či su všetky mamičky spokojné lebo ja isto nemám odhlasované od všetkých... mám pridať ešte iné návrhy ak si niekto nenašiel čo by chcel?
@mamkabeika @lenka_l @sharonik @sliver @alicka7 @josie3331 @marusinka80 @sonka_d

mima1311
30. mar 2014

Ahojte ....ja som robila teraz vo vymene tieto -

,, krmiace vrecuska ,, deticky krmia sasa - cvici sa motorika , vhadzovat sa moze hocico do vrecuska cez otvor v ustach .....

robila som aj aktivitku ,,pavuk ,, taktiez na precvicovanie motoriky - + ku tomu este bol jeden tanier kde dieta obmotvalo na tanieriku geom. tvary podla predlohy ...

no a na nete som objavila tento ,, potravinovy retazec ,, mohol by sa vyuzit aj na nieco ine - napriklad postupnost - obliekania sa , aktivit dna , hoc coho ....

taktiez tu od jednej maminky z MK ,, majka ,, ma zaujali magneticke palicky

neviem ci by vas nieco z toho zaujalo , ak ano dajte vediet ...

ivaha
autor
30. mar 2014

@mima1311 uvidime ako sa maminky vyjadria, pavucika sme mali a nemal ziaden hlas, ale tie ostatne mozem pridat do albumu hlasovania, aj ked mame podobne palicky na skladanie, ale magneticke este nie

natabun
30. mar 2014

1. hra so zvukmi - ilustrovany obrazok s dejom -zalaminovany, v nasom pripade presne ako je tu, trieda MS, CD so zvukmi - 6 zvukov, ktoré su sucastou obrazku plus karticky- ukazka tie kolieska. po zazneni zvuku by dieta priradovalo "koliesko s predmetom" na daný obrazok. napr. by odznela gitara, vezme orazok a este vizualne musi najst na obrazku...

natabun
30. mar 2014

Druhu moznost netreba asi popisovat 🙂 Dievčatá, kt. sme spolu i vo vymene u branki sa samozrejme dohodneme na inom....ak budete chciet

ivaha
autor
30. mar 2014

@mamkabeika
@lenka_l
@sharonik
@sliver
@alicka7
@josie3331
@weronnka18
@marusinka80
@sonka_d
@mima1311
@natabun
@aaadulienka
@saalonka
ahojte maminky, tak sa nam to trosku rozprudilo, dakujeme sliver 🙂
prosim vas. aby ste zahlasovali k aktivitam ostatnych a zaroven vas prosim, kedze som navrhy, ktore mali nula hlasov zmazala, ci by ste nechceli pridat dalsie, aby ste zhruba mali kazda aspon tie tri, aby bolo z coho vyberat. Zaroven myslite na to ze je to pre deti 3-4rocne.dakujem.spolu nas je zatial 14, tak myslim, ze na tomto pocte to uz mozme veselo rozbehnut. Stanovila by som ak suhlasite uzavierku zhruba na polku maja, mozme dat napr toho15.5.. tak veselo vyberajte, navrhujte diskutujte
zaroven pripajam foto uz mojej skladacky, ako by vyzerala, ak si ju vyberiete. Na obrazku je 10 koliesok.

sliver
30. mar 2014

@ivaha skladačka je parádna, to všetci dostanú presne takéto kolieska? teda myslím farbu, či budú aj iné obrázky?

sliver
30. mar 2014

@natabun budem sa chcieť dohodnúť na niečom 😉
ináč knižka s písmenkami už v ponuke je, nestačí jedna? nejak sa dohodnúť ktorá knižka ostane @ivaha

sonka_d
30. mar 2014

@mima1311 @ivaha saso aj pavucik sa mi pacia... ten pavucik bol v ponuke u mna a nebol pekny, preto neziskal hlasy..a boli ine veci v ponuke. Ak sa da, ja by som tohto pekneho do hlasovania dala.. 15.5. je uzavierka na hlasovanie alebo na vyrobky? Prepac, mozno som to iba nezachytila..

ivaha
autor
30. mar 2014

@sonka_d myslela som uz na vyrobky, je to mesiac a pol, to by sa malo stihnut, verim ze to hlaasovanie nebude dlho trvat, ak to rozbehneme 🙂 pavucika mozem pridat

ivaha
autor
30. mar 2014

@sliver dakujem, pridala som aj detailne foto, vidno tam to strihanie,skusala som vselijakymi noznicami aj muzovou pilkou, ale vzdy tam to bude vidiet, ze je to rucne robene. Ano vsetci by mali taketo kolieska, akurat este riesim pocet.

No a aktivit mame dost pismenkovych, tak neviem, co sa bude maminkam pacit, preto by bolo dobre, keby vsetci mali aspon 3 aktivity v ponuke.

sliver
30. mar 2014

@ivaha vsimla som si ze tam je viac druhov strihania a myslim ze su perfektneeee
Jojo presne vela veci pismenkovych tam je ☹ mne osobne sa velmi paci abeceda od sharonik lebo je to velika namaha urobit to a to ja si nesmierne cenim a vazim, nie kazdy sa na to podujme... Od alicky som si vybrala pismenka len preto lebo ma vrecka nezaujali, teda moju by to nezaujalo...
Rozmyslam co by take este mohlo zaujat...

josie3331
30. mar 2014

ja sa kludne tej pismenkovej knizky vzdam, mne sa najmenej paci z tych mojich aktivit 🙂