Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

katka159
24. feb 2014

@ivaha ja si prosím duhu a teda je uplne super... šikulka....🙂 a ak sa da tak by to malo byť farebne ako duha dakujem

katka159
24. feb 2014

baby tak predlohy su vytlačene a ako ste chceli aj zmenšene ale je to ok nie je to moc male akosom si myslela má to 15x15 cm a dnes ešte zalaminujem.... baby ako mm sa činil doniesol mi to vytlačene narezal mi to a aj laminovačka je doma a teraz sme sa bavili o kockách uvidím čo mna tie vídu finančne 40 kociek ale mm povedal že mi ich doma nareže a len ich nafarbím tak ak to bude tak tak kolieska budu kvalitnejšie nie s tvrdého papiera čiže sa rozhodnite chcete ich s filcu alebo z machovej gumy.... a čo sa týka navodu tak ten je vytlačený pre všetky moja penaženka sa otriasla ale neva dufam že budete sopkojne

katka159
24. feb 2014

@ivaha prosím ťa ti tie rybky robiš aj namiesto duhy su naherné... fakt ako s obchodu...

ivaha
24. feb 2014

@ajabaja ok necham taketo duhove poradie-biela, cervena oranzova,zlta,zelena,modra,fialova.Bielu som dala preto, aby bolo jasne ze svetlo-teda akoze biela sa rozklada na tie dalsie farby.Alebo pre teba spravim zaciatok cerveny?

ivaha
24. feb 2014

@iivkaa1 @vmb daka necham taketo duhove poradie

katka159
24. feb 2014

@moninka1 MOni stačí tak nafotene to čierne si obrežeš ked si to vytlačíš... inak neviem scener nemám

moninka1
24. feb 2014

@katka159 super 🙂 , pripadne by sa to dalo aj bez toho datumu (aby som nemusela retusovat 😅 )?

moninka1
24. feb 2014

@ivaha my uz budeme mat doma duhu - ponukas aj nejaku alternativu, prosim? tie rybky su tiez jedna moznost?

katka159
24. feb 2014

@moninka1 jasne hned mi to udrelo do očí ten datum som si myslela že to budeš chcieť znova tak som hned nafotila.....

baby kto si chchete doma vytlačit obla od krabice na moju hru a dať si to napr. od škatulky od bombonieri ako monika tak si to možete vytlačiť...

sliver
24. feb 2014

@branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety
dievčatá, trošku sa strácam.... tu sa na začiatku určil nejaký rozpočet? som v druhej výmene teda amatér (v tej predtým sme toto neriešili) prosím o vysvetlenie.... je to nejak na dohode alebo ako?

janka9898
24. feb 2014

@sliver NEVIEM JA NERIESIM NEJAKY ROZPOCET len baby tu riesili aby aktivity boli adekvatne k sebe

sliver
24. feb 2014

@janka9898 ani ja, preto sa pýtam....

zvalka
24. feb 2014

@sliver ani ja...proste niekomu to vyjde viac, niekomu menej... kazda aktivita je ina...ja tu robim motyle a urcite to vyjde viac, ak to bude pod 40e,tak aj zalaminovat dam predlohy. ale v druhej vymene robim pavucika, pekna aktivitka, ale istotne lacnejsia...
niekto si vie farebne vytlacit, niekto nie, treba si aj aktivitu potom asi najst, aby to nebolo prilis financne narocne, ak to pre mamicku robi problem 🙂
ja to neriesim, urobim co vyhralo, tu to bude drahsie, tam zas lacnejsie. 🙂

sliver
24. feb 2014

@branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety
DIEVČATA mam ešte jeden návrh, viem urobiť kartovú hru "LPS CHYŤ RYBU" síce je písaná až od 5r ale moja dcerka má teraz 2,5r a hráva sa s nou, triedi si zvieratká, spoznáva čísla, farby, podľa mňa uplatnenie aj skôr, no a origoš pravidlá hrá každá návšteva ked ku nám príde, aj ja s mm sa občas večer zahráme 😉 vedela by som to nafotiť a zalaminovať.... alebo by som na nete stiahla nejakú takú hru a zalaminovala

emily_666
24. feb 2014

@katka159 ahoj, prosím ťa, máš možnosť tých drevených kociek? lebo som sa obzerala, kupovať - no sú drahé, dohodneme sa nejako ? Že by aj pre mňa narezal, ked už bude v tom zbehlý ? Samozrejme, zadarmo to nechcem. 😀

branki
autor
24. feb 2014

@branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety

Ohladom rozpoctu, limit sme si stanovili 1-2 e. Jasne ze je rozdiel 1-2e. Ale ten rozpocet je strasne individualny. Niekoho vyjde aktivita 2e, a niekto tu istu aktivitu spravi za polovicnu cenu. Zalezi od moznosti ake doma ma. Takze prosim nenatahujme sa tu o kazdy cent, hadam si tu nebudeme teraz vsetci rozpisovat, co ma kazdy material stal.....podstata tychto vymen je niekde inde. Vdaka

branki
autor
24. feb 2014

@sliver vyzera super ta hra, a kolko je tych kariet, nebude to vela na tlacenie a laminovanie?

jonki
24. feb 2014

@ivaha mne sa to velmi paci tak ako to je, ladene do farieb duhy 😵

sliver
24. feb 2014

@branki 52 kariet. v poho by som to zvládla, na A4 9 kariet čo je 6 strán a to je v poho, to mám aj pri tej knižke 😉

emily_666
24. feb 2014

@branki myslím, že sa to ani nedá, aby sa všetci zmestili do určitého limitu. A presne, ako si napísala, je to o inom, človek musí rátať s tým, že to niečo stojí.

branki
autor
24. feb 2014

@sliver aha super, tak ti to pridam ku aktivitam a kazdy si vyberie co chce, ci spravis vyhernu?

katka159
24. feb 2014

@sliver ja by som teda ak môžem poprosila tu hru tie rybky ak by sa dalo lebo ja to šnurovanie už mam ....dakujem
@emily_666 neviem či budeme mať tolko dreva a neviem či aj čas ale ak hej tak jasne že spraví aj tebe...🙂

emily_666
24. feb 2014

@sliver aj mne sa tá hra páči, ak bude pridaná do albumu, lajknem si ju, ak to teda pre teba nie je problém 😉

sliver
24. feb 2014

@branki môžem to zatial nechať otvorené, žeby si to pridala do mojich aktivít a podľa hlasovania sa rozhodnem čo budem robiť? je to možné? popravde kvoli jednému sa mi ju robiť nechce... lebo kým to nafotím a upravím v PC... je to možné zatial nechať v štádiu hlasovania?

katka159
24. feb 2014

baby tak ja som už pokročila laminované orezané aj navod už mam...🙂 ešte kocky a žetonky a tym by som sa vás chchela spýtať
@branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety
aké tie kocky ?
a @branki prosím do čoho ti to zabaliť a robím to pre všetky tak nemusím označovať nickom? a mam poslať aj môj?

sliver
24. feb 2014

@katka159 nie je to rýchlo, teraz písať takéto info, do konca apríla je daleko, potom to budeme riešiť spoločne... ako teraz to riešiť s tebou a potom s nami ostatnými...

sharonik
24. feb 2014

@sliver ja by som teda radšej tiež rybičky ako knihu - budem meniť hlasovanie, ak môžem🙂

katka159
24. feb 2014

@sliver jasne ale nejako to musím posačkovať aby mi to bolo skladnejšie...

emily_666
24. feb 2014

@branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety kočky, nebudete niektorá objednávať niečo z opitec-u ? Potrebujem niečo kupiť, ale min. suma objednávky je tam 15 eur + počtovné navyše. Mohli by sme sa spojiť a poštovné si rozdeliť. 😉

katka159
24. feb 2014

@emily_666 bude @moninka1 objednavať