Výmena vrecúškových aktivít pre najmenších (10-18 mesiacov)

mnique777
13. jan 2014

Ahojte. Táto skupina je pre maminy drobcov od cca 10 mesiacov. Šup sem s nápadmi a keď sa nás nazbiera dosť, dohodneme detaily 🙂

ivana08
25. júl 2014

@kittykittyke prosím ta,moja ničiteľka do vtedy rýpala do očiek postavičiek kým ich neotrhla :( čím si ich lepila čím to mam zalepiť nechcem skúšať kadečo aby sme si to nepokazili ;) ďakujem

gabgabbb
26. sep 2014
vepiku
26. sep 2014

@gabgabbb ja ano, no s deadlinom v januari ;)

xarra246
26. sep 2014

@gabgabbb Možno, záleží od aktivít 🙂

sony2002
26. sep 2014

@gabgabbb moze byt, ak bude deadline v januari 🙂

lindana
26. sep 2014

@gabgabbb suhlas. Aktivity boli krasne, tak preco nie? 🙂

mnique777
autor
27. sep 2014

@gabgabbb podobne, rada si zopakujem, ale tiež až na január.

maryennn1
28. sep 2014

@gabgabbb no ja som sa už x krát zaprisahávala, že už do žiadnej výmeny nejdem, takže jediné čo by ma obmäkčilo sú veeeľmi zaujímavé aktivity a naozaj deadline až niekedy na budúci rok 🙂 ale v tejto skupinke mi bolo naozaj dobre a čo sa povedalo, to sa aj dodržalo 😉

gabgabbb
28. sep 2014

Myslim ze januar by vyhovoval vacsine, lenze zatial nas je len 7, to je asi na vymenu malo... tak skusme pripadne este par dni pockat, ci sa niekto ozve...
@maryennn1 @martina05 @mnique777 @fufina1 @merry1 @kittykittyke @skriatko @maryennn1 @sony2002 @lastovicka01 @gabgabbb @hela_tn @motovidlo @vepiku @merry1 @martina05 @chimsee @mamkabeika @xarra246 @romanovaz @ivana08 @lindana @xarra246

mamkabeika
28. sep 2014

@gabgabbb Ja by som sa aj pridala, ale ochorela som na rakovinu a od konca júna sa liečim. Bývame v Ba v podnájme a často som hospitalizovaná. Musím veľa polihovať a oddychovať. Takže by som musela robiť niečo menej náročné. Ale záleží od aktivít.

martina05
29. sep 2014

@gabgabbb podobne.... Rada sa pridám ale potrebujem viac casu
@mamkabeika želám ti Z celého srdca veľa veľa síl a skoré uzdravenie

mamkabeika
29. sep 2014

@martina05 Ďakujem 🙂

ivana08
29. sep 2014

@gabgabbb tiez podla aktivit, musim hlavne popremyslat co by som ja mohla ponuknut a ci sa moja bude pacit 🙂

skriatko
1. okt 2014

@gabgabbb cauko, aj ja sa rada pridam, tiez mi vyhovuje januar 🙂 @mamkabeika prajem Ti aby si sa co najskor uzdravila, drzim silno palce

gabgabbb
1. okt 2014

@mamkabeika aj ja prajem rychle uzdravenie, ak budes mat chut a cas, budem sa tesit ak sa pridas 🙂 Vyzera to tu na januar ... drzim palce

gabgabbb
1. okt 2014

@maryennn1 @martina05 @mnique777 @fufina1 @merry1 @kittykittyke @skriatko @maryennn1 @sony2002 @lastovicka01 @gabgabbb @hela_tn @motovidlo @vepiku @merry1 @martina05 @chimsee @mamkabeika @xarra246 @romanovaz @ivana08 @lindana @xarra246
Ak dobre ratam, tak nas je zatial tusim 10, myslim, ze vsetkym vyhovuje januar ... tak navrhujem, ak bude mat niekto zaujimavu aktivitu, nech sem prida a asi uvidime ako dalej ... lebo viacere pisete, ze sa rozhodnete podla aktivit

maryennn1
1. okt 2014

@mamkabeika veru aj ja sa pridávam ku kočkám a želám ti hlavne rýchle vyliečenie a potom ešte rýchlejšie zabudnutie, na tú hnusnú chorobu 🙂

mnique777
autor
2. okt 2014

@mamkabeika skoré uzdravenie prajem aj ja. Veľa síl a pozitívneho myslenia, to veľmi pomáha. 🙂

lastovicka01
2. okt 2014

@gabgabbb @maryennn1 @martina05 @mnique777 @fufina1 @merry1 @kittykittyke @skriatko @maryennn1 @sony2002 @gabgabbb @hela_tn @motovidlo @vepiku @merry1 @martina05 @chimsee @mamkabeika @xarra246 @romanovaz @ivana08 @lindana @xarra246
ahojte, zial ja sa tento krat nepridam, aktivite ktore od Vas mam su super, doteraz sa s nimi na stiedacku hrame, ale casovo by som to nestihla. Dakujem, ze som mohla byt sucastou tejto vymeny.
@mamkabeika drzim palce aby si nad chorobou vyhrala, vela pozitivnej energie, myslienok ze to zvladnes, drzim velmi palce

xarra246
2. okt 2014

@mamkabeika Aj ja sa pripájam k ostatným dievčatám a prajem skoré uzdravenie 🙂

motovidlo
5. okt 2014

@maryennn1 @martina05 @mnique777 @fufina1 @merry1 @kittykittyke @skriatko @maryennn1 @sony2002 @gabgabbb @hela_tn @vepiku @merry1 @martina05 @chimsee @xarra246 @romanovaz @ivana08 @lindana @xarra246
Ahojte, ja tiež musím odmietnuť, aktivity boli výborné, malý sa s nimi pekne pohral, ale ďalej už asi nepôjdeme... tak ďakujem za pozvanie a želám veľa kreativity 🙂

fada
20. okt 2014

@gabgabbb ahojte, rada sa k vam v januari pridam... ak ma prijmete 🙂

kajka18
22. okt 2014

@gabgabbb ahoj, mozem sa aj ja pridat? 🙂

mimamijami
22. okt 2014

Kocky pre ake velke deticky bude nova vymena. Moj maly bude mat v januari rok, mohla by som sa pridat?

kajka18
22. okt 2014

@mimamijami
@fada
@gabgabbb

Dievcata ja by som tiez rada rozbehla novu vymenu... kyo by mal zaujem, posielam link 😉 mozme to poprip. spojit s vami...

https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/vrecuskova-vymena-pre-deti-od-1-3-rokov/

oveckajanka
25. nov 2014

Ahojte a na mna sa tu volako zabudlo 🙂 nahodne kuknem a tu sa to volako rozbieha a asi ste ma zabudli oznacit 😀 Ja by som sa tiez pridala podla ak bude dostatok casu a ak sa Vam bude moja aktivita lubit 🙂