Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

10 mesačný synček si zo spánku sadá

atuss
14. jan 2013

Mám 10 mesačného synčeka, odkedy sa naučil sedieť tak teraz niekoľkokrát za noc si zo spánku sadne a hlavičku si položí na paplón ako keby na kolená a spí tak. Niekedy sa na to ako si sadá aj zobudí a začne plakať. Kým som ešte hore tak ho vždy naprávam, zakaždým ho tým vyruším zo spania ale potom ked si ľahnem aj ja spať tak veľakrat mi spí pokrútený v sede a potom sa nevyspí poriadne a bojím sa aby sa mu nejak nedokrivil chrbátik .. Podobné je to aj cez den ked ho uspávam, stále stále len do sedu aj keď je unavený a šúcha si očká a chce spinkať. Prosím poraďte mi baby, mali ste aj vy podobný problém? čím to môže byť spôsobené a ako jeho spánok upraviť ?

kaja73
14. jan 2013

@atuss moj si takto sadal pravidelne do 2 a pol roka a este aj dnes ako 3 rocny to obcas spravi-ale uz len ozaj obcas.
Niekedy som ho napravila,ale zeby som to robila dokola cielene tak to nie.
Mnoho deti takto spi,sada si a zaspava v sede.
Aj moj prvy syn to dlho robil.

atuss
autor
14. jan 2013

@kaja73 a nedokriví si tak chrbátik alebo nebude ho bolieť ked spí v takej polohe ? :/

kaja73
14. jan 2013

@atuss nevsimla som si ze by z toho ,mal starsi syn dake problemy-dnes ma 14 rokov-a zatial ani na mladsom som si nic nevsimla.
Skor by som povedala, ze odkedy mladsi syn spi viac menej uz ozaj po leziacky,tak sa mu uz asi 5 krat stalo, ze zacal revat v noci -vraj ho boli ruka-mal ju prelezanu a nedokrvenu-plakal vyse 5 minut zakazdym a musel som mu ruku masirovat.
Kym sedaval nemal taketo problemy.
A napriklad dodnes zaspava po sedacky v cestovnej postielke-pohojdava sa tam a tak sa uspi-ale hned potom zalahne-co predtym nezalahol a bol schopny cely poobednajsi spanok presediet a tak spat-ak som ho teda neulozila do lahu.

luciannka83
14. jan 2013

ženy, šikam z toho spania po sediačky 🙂 by ma v živote niečo také nenapadlo, keby som to nevidela alebo nepočula

vonicka
14. jan 2013

Mne si tiez moj maly sadne v noci pomaly kazde dve hodiny a hned zacne k tomu aj nahlas plakat. tak mu zakazdym musim dat mlieko a potom zaspi. vcera spal tak, ze si drzal rukou jednu nohu, zlaty 🙂 zacina sa ucit chodit 🙂

liliandax
14. jan 2013

@vonicka
my sme na tom velmi podobne.. tiez sa v noci parkrat zobudi a hned rev, dam mu nacucnut a je dobre 🙂 alebo sa tiez sam zvali na paplon, alebo cestuje hore dole po posteli.. spi so mnou vo velkej posteli, furt ho nahanam

dari226
14. jan 2013

no a ten moj sa stale stavia v posteli opre sa o zrd a tak chce spat.tesia sa, ze dokazu nieco nove 😉

vonicka
14. jan 2013

@liliandax - no ja som prave uspala moje dieta o 8 a uz o 8.45 som musela znovu napochodovat, lebo sedel na velkej posteli a plakal. uvidime, kolko bude spat dalej ...

henrietag
14. jan 2013

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ake zlateee

palomka
14. jan 2013

aj moj syn takto spi a ma 10m tiez, dcera take veci nerobila 😀

something
14. jan 2013

Moje zlate, to musi byt strasne zlate...ale verim, ze ta to trapi ci je to ok. Nas mally ma 6mesiacov a od troch spava na boku a cestuje po celej postielke. Dufam, ze toto ma necaka
@atuss

liliandax
15. jan 2013

@vonicka
aj u nas sa zaspava na 2 x.. okolo osmej zaspi, ale do hodiny je hore.. potom s velkym placom vstava okolo jedenastej a potom este cca 3 x do rana.. a furt plac a sedi pri tom.. som si vsimla, ze vacsinou ma oci zavrete

tato noc bola asi vynimka, o jedenastej bol rev, ale do siestej rano bol ticho a zobudila som sa na to, ze sedel a ako keby si nieco sepkal 🙂
no ale rev prisiel o siedmej, uzasny budicek pre vsetkych 😠

Tu začni písať odpoveď...

Odošli