6 týždňové bábätko spí 8 hodín

freska
1. máj 2012

je normalne, ze po vecernom kupeli a kojeni priblizne o dvadsiatej hodine zaspi, a spi az do stvrtej? asi by som sa mala tesit ze sa vyspim, ale aj tak som hore uz od druhej a na kazde zasustanie sa zobudim, lebo takto mi spi len posledne tri dni, predtym spala max 5hodin a chcela papat. no zaspi asi o devietej, lebo ma koliku po kojeni, ale nastastie len slabu- davam jej infakol. doktorka mi povedala, aby som ju budila, co vy nato?

karap
1. máj 2012

ak pribera,nebud ju.Ak vsak nepribera [alebo dokonca chudne]tak ju zobud okolo polnoci a nakoj ju......

katkas1
1. máj 2012

ak pribera a cez den papa dost rozhodne nebudit

anjelicek26
1. máj 2012

@freska - max sa tiez budil 1-2x za noc a pribral za prvych 6 tyzdnov 2,5 kila - cim zdvojnasobil svoju porodnu hmotnost... ako 4 mesacny sa strojnasobil. Dieta vie, kedy je hladne. Ako pisu baby - bud len keby nepriberala.

xenicka13
1. máj 2012

8 hodin bez kojenia je dost mne by asi roztrho prsia

janka369
1. máj 2012

@freska ja by som nebudila. Moja dcéra tiež od narodenia bola schopná v noci prespať aj 8 hodín bez jedenia.Chodila spať o 21.00 a spala do 4.00-5.00, najedla sa a spali sme do 8.00. Tak zlatučko spinkala,že by som nemala srdce zobudiť ju a nechýbalo jej nič.Pekne priberala,takže si myslím,že jej to jedenie v noci nechýbalo. Ešte pre doplnenie,celú noc bola zasýtená z môjho mlieka.

tinika
1. máj 2012

moj ma sice 6m ale minule spal od 18 do 4 rana :D ale to vinimka, a ako pisu baby, ked bude hladna zobudi sa a pribera sa aj od spanku

ajca123
1. máj 2012

@freska to sme mali aj my a teraz mi spi od 20:15 a az do rana 4:50 🙂 to má nas syn 3mesiace....
Moj veľa papka cez den a v noci spi....
Neboj vše je ok ked pribera.... Aspon si odpocineš a ked sa časom spánok zmeni tak budeš odpocinuta..
Nas cez den skoro vôbec nespi... Tak sa hráme a nebo ideme všetci von 🙂)) tri deti sú tri

luciauk
1. máj 2012

@freska nebuď, len si poskáč od radosti 😉

freska
autor
1. máj 2012

dakujem, priberame tabulkovo.. takze dam na vase rady a budit ju nebudem. dnes v noci som ju chcela zobudit, tak som ju prebalila, ale ani okom nemihla, takze som ju nechala spat... cez den je skoro stale hore a pyta nie ako pred tym kazde tri hodiny jest, ale kazde dve.. takze asi tak si nahradza to nocne kojenie... prsia mam v poriadku, okolo polnoci sa sice zobudim na to, ze ich mam tvrde, ale pomasirujem si ich a prebytocne mlieko mi vytecie... este raz dakujem za rady

eniii
3. máj 2012

@freska u nas je detto to iste, posledne dni uz v noci spava aj 9 hodin vkuse, ale vcera som ju uz po 10tich hodinach zobudila 🙂 cez den je hore celkom dost a papa cca kazde 2,3-4 hodiny a pribera riadne, az moc...
tak sa mozme uz len tesit ze sa pri tych nasich babatkach krasne vyspime 😀