Čakám štvrtého chlapca

maminkatt
31. júl 2017

Ahojte. Ani neviem ako začať. Čakáme 4 a ja neviem. Ešte sme to nikomu nepovedali a popravde ani neplánujeme. Hlavný dôvod je ten že ja veľmi zle znášam ze je to zasa chlapec a tie reči od ľudí ktoré som zazivala uz pri 2. a 3. Synovi boli strašné. Ja ich milujem a nevymenila by som ich. No ale teraz sa bojím že tie reči nezvládnem. Určite ich poznajú mamičky co majú doma detičky len jedného pohlavia.

lenkatt2
31. júl 2017

Poznam to a to cakame len tretie a este neviem pohlavie. Uz ked sme cakali prvu dceru, povedal moj svokor ze dedom sa stane az ked bude chlapec... 😕 Neviem naco niekto komentuje pohlavie deti, ved je to uplne jedno, aj tak je kazde ine aj ked su rovnakeho pohlavia a hlavne ze su zdravucke. Verim, ze 4 chlapci sa spolu vyhraju a robia radost, gratulujem 😊

marconellie
31. júl 2017

Zdravím, 🙂 na vašom mieste by som sa na reči druhých vykašľala . Hlavné je to ako to cítite vy a aby ste vy a vasa rodinka boli šťastní to je hlavné . S negatívnymi názormi sa este stretnete a je len na vás či ich hodíte za hlavu alebo pripustite k telu . Vykašlite sa na negatívne názory a užívajte si to že čakáte ďaľšie šťasticko ktoré vám prinesie radosť . Je to váš život nie ich tak si ho žite tak ako to chcete vy a nad druhými si hlavu nelamte 🙂 k bábätku gratulujem 😊

0silvia0
31. júl 2017

@maminkatt z reci ludi si netreba robit nic. Ludia komentuju cokolvek. Ak nie pohlavie, tak pocet atd. Uplna blbost sa tym zaoberat a tak nechtiac ublizovat dietatu. Ono vsetko negativne citi a tak sa mu formuje podvedomie. Tes sa ze je zdrave a tes sa ze budu styria bratia. Ty nemusis nikomu nic vysvetlovat

anshelia
31. júl 2017

@maminkatt blahoželám Lenka 😉 riešiť to bude vždy niekto, tomu nikdy nezabrániš...

katka253111
31. júl 2017

Kaslite na inych... povedala by som im ze chcem mat futbalovu 11ku a basta... a nech si oni urcuju a staraju sa do pohlavia vlastnych deti... nie cudzich... hlavne je nech ne babatko zdrave...nic ine nie je podstatne

zupka33
31. júl 2017

Vobec sa netrapte tym co hovoria druhy ludia. Ako keby ste nejako mohli za to ci bude vase dieta chlapec alebo dievca. A co ked budete mat styroch chlapcov? Moj dedo hovorieval, ze radsej styroch chalanov ako dve baby. A uplne chapem preco :D Treba sa tesit na novy prirastok do rodiny 🙂

libawet
31. júl 2017

@maminkatt veď to je krásne, 4 chlapi - akoby ich jedna mater mala 🙂 vykašli sa na rečí ľudí, čo koho do toho? Nech sa každý do svojho hrnca pozerá. Podstatné je, že sú zdraví. ( mala som spolužiačku, čo mala 4 sestry a ona to vždy okomentovala - " no oco chcel syna, tak skúšal a skúšal a skúšal..." )

janickacrazy
31. júl 2017

@maminkatt Viem si predstaviť, ako sa cítiš, my máme 3 chlapcov a tiež som sa napočúvala roznych rečí. Ked som čakala toho tretieho a ešte sme nevedeli pohlavie, tak mi jedna kamoška zadrela: "Ty už chlapčenské meno ani nevyberaj!" Podobné perly vedia človeka potešiť. Ved nemusíš nikomu hovoriť, čo čakáte. Povedz, že ešte neviete alebo že je zle otočené a neukázalo sa a nech rozmýšľajú, koľko chcú. Moja sestra má 4 deti a pohlavie si nikdy nedali zisťovať.

cacianka
31. júl 2017

@libawet čo si zasial, to žal ...😍

dankagirl
31. júl 2017

Moja sestra čaká 4dievca a čo hlavne že bude zdravá a kto si čo mysli má v pridelí sú to jej princezné a hotovo 👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧😉

libawet
31. júl 2017

@janickacrazy je to o chlapoch, dievčatách alebo proste len o deťoch?

dionyzka
31. júl 2017

@maminkatt pokus sa tieto reci hodit za hlavu, vnimas ich citlivo a zbytocne Ti taketo reci ublizuju. Poniektori ludia su v tomto smiesni, ked mas dievcence, pytaju sa, tak kedy uz bude konecne ten chlapec. Ked mas chlapcov, kedy uz konecne bude princezna.
Normalneho cloveka snad ani taketo hluposti nenapadne riesit a tych ostatnych si do zivota ani k telu nepripustaj.
Tes sa, ja sa s Tebou tesim tiez 🙂

reni1512
31. júl 2017

Je to HROZNE ze v dnesnej dobe ked nie je nic viac a nic dolezitejsie nez zdravie dokazu ludia toto ... ak by zazili na vlastnej kozi jedinu malichernost, nikdy by sa neopovazili.
Deti su dar 🙂 ci mate 1 ci 4 chlapcov! otocit hlavu a usmiat sa... mudrejsi ustupi, ak si ty stastna su aj tvoje deti❤

matken
31. júl 2017

Kašli na iných! Budeš mat doma 4 princov! Ľudia sú hlúpi a vždy budú. Odpinkaj ich tým, že ste to tak chceli naschval nech nemusíš kupovať ružové. 😂 Držím palce a krásne tehulkovanie!

amyqce
31. júl 2017

ahoj, vzdy som chcela chlapcov, mam dve dievcata, aj ked ta prva mi to trosku vynahradza svojou chlapcenskou povahou aj zalubami, babikam a ruzovej sa vyhyba oblukom, druha mi to dodala dvojnasobne. to je princezna, panicka domaca, vkuse prenasa nabytok co len uvladze, vybera sufliky, uklada, pradlo, mycku, hrnce NONSTOP. jezis vies kolko usetris na satach, hrackach, ziadna ruzova dan, mozes si dovolit ty lepsie hehe, vynahradi sa ti to v inom. piati chlapi ta mozu naraz bezhranicne milovat, no ktora by to nechcela?! 😍
zivot nie je o predstavach, pre nieco mas chlapcov. akceptuj 😉 gratulujem!

xstelinka
31. júl 2017

@maminkatt Ja mam to iste.Teda my mame 3 chlapcov.Dalsie uz nechceme,ale aj tak od svokry pri kazdej navsteve pocuvam,ze vsak 4 bude uz dievka 😈 lebo ked nebudem mat dievca tak sa pri tych chlapoch zodrem.....to ako mam mat dceru,aby mi v domacnosti pomohla a na svojich bratov robila???? To urcite!Ja svojich chlapcov milujem,su krasni a hlavne zdravi 😍 a pekne si ich naucim pomahat zene v domacnosti 😝

marcipanovatorta
31. júl 2017

Dôležité je, aby ste dieťatko vy prijala a snahu o dobrú výchovu snáď vôbec netreba spomínať, gratulujem a prajem dobré tehotenstvo a ľahký pôrod.

Kamarátka má 5 dcér, keby ste dostala aspoň jednu z nich za nevestu, bola by ste šťastná 😉😄
Ešte jeden bonmot - Ušetríte na oblečení, podedia po sebe, chlapci nie sú tak nároční ako dievčatká!

tomsta003
31. júl 2017

@reni1512 krasne si to napisala

adrikaltk
31. júl 2017

chápem 🙂 my máme doma 5 dievčat a šieste na ceste 🙂....už pri tretej som sa napočúvala...dokonca kamoška mi povedala, keď už mala tretia asi pol roka, že " zlaté sú strašne, len škoda, že sa vám nepodaril chlapec"..tak som sa jej opýtala, ktorú by vymenila za chlapca...ja ani jednu, a vďakabohu, ani môj muž. vážime si každučké naše dieťatko..o prvú dcérku sme prišli po narodení, takže by ich bolo ešte viac 🙂 keď niekto moc zabŕda, spomeniem to, a koľkokrát si potom uvedomí, čo je najdôležitejšie...ja si ani nemyslím, že zdravie, lebo aj choré detičky nám toho veľa dajú a koľkokrát viac lásky, ako niektoré zdravé..to je ale o inom..pohlavie nerieš, si tehotná, tak si citlivejšia...nestresuj sa, ani bambuľko v brušku, prajem pokojné tehotenstvo a krásny život s tvojimi chlapmi 🙂

gir
31. júl 2017

@maminkatt Ľudia toho narozprávajú, teš sa že budeš mať krásneho, zdravého chlapca. Ja mám tiež dvoch chlapcov a reči že treba aj dievčatko úplne ignorujem. Odpoviem že jedno dieťa je málo, dve veľa, ďalšie neplánujeme, sme už nad limit ...🙂 Alebo odpovedz že zakladáte futbalovú jedenástku, debila neurazíš, rozumný pochopí ...

sazumak
31. júl 2017

To je jedno, hlavne nech je zdravé 🙂 My máme dve baby a tiež počúvam z každej strany, že kedy si pôjdeme ešte po chlapčeka 🙂 Ja som rada, že sú rovnakého pohlavia, veľmi si rozumejú a maximálne sa vyhrajú medzi sebou, vynosia veci, majú rovnaké záujmy. Poznám veľa žien z okolia, čo majú párik a deti si nerozumejú, predsa len chlapci majú svoje záujmy, dievčatá svoje.

domca444
31. júl 2017

ahoj, gratulujem k zazraku a ako ti radia dievcata, naozaj sa skus nad tym povzniest, len hlupak to riesi, jednym uchom dnu... Ja mam len dve baby, ale tiez obcas zacujem, druhy je chlapec? Nie, jaaaj, nevadi.. hehe, najprv ma to stvalo, teraz sa na tom len smejem. hlavne aby si s tym bola Ty v pohode a druhi ta naozaj nemusia zaujimat. Mozno by si si mohla vymysliet nejaky odpink, co povies vzdy na takuto narazku. Napr. ze skladas futbalovu jedenastku, alebo ze vy robite len chlapcov, neviem, teraz ma napada nic vtipne 🙂 Ako sa hovori, hlavne, aby bolo zdrave. ale kolko pravdy je v tej otrepanej vete...a to tiez nie je samozrejmost, mat dieta je dar, zazrak. a pohlavie je naozaj nepodstatne.

anjelicek26
31. júl 2017

Podla mna je rovnako blbe pocuvat to "konecneeeee dieeevcaaa" ako to "zasaaaa chlapec", ludia nemaju obcas trosku sudnosti v tele a asi ani dost tem na diskutovanie, ako toto vyslovit do radu... hlavne, ze je maly zdravy, nedaj sa nijako deprimovat a ani nikym stiahnut dole, uzivaj si tehotenstvo a coskoro babo.

domca444
31. júl 2017

mne sa vsteci cudovali, ze som nechcela pri druhej vediet pohlavie, no nechcela, lebo mi to bolo fakt jedno, pri prvej ma prehovoril muz, ze nech vieme a teraz sme boli v sladkom nevedomi az do porodu a bolo to kraaaasne, oznamit im vsetkym, ze je tu dalsia susurka na svete, vedela som, ze niektori to budu riesit, to je ale naozaj len ICH problem, nie tvoj.Mozno by si aj chcela mat dievcatko, preto ta to trapi? Budes mat isto kopec vnucat, aj bab aj chalanov, hlavne sa majte vsetci radi a budte zdravi 🙂 inak, hovori sa, zeked chce zena spoznat pravu lasku od muza, tak si toho muza musi aj porodit! No aka si ten pozehnana a milovana 🙂

vodavodickova
31. júl 2017

jej,ze 4 chlapci,to je krasne! vobec sa netrap sprostymi recami,ludia su neuveritelne hlupi,ja ked som cakala prvu dcerku,raz sa nas s muzom casnicka opytala,ze co cakame a my ze dievcatko.tak nam akoze "utechu" zadelila: "aaale nebojte sa,druhe bude chlapec!".
moj manzel jej skoro jednu vylepil🙂 ja som jej len sucho oznamila,ze aj keby to bol dinosaurus,raz a navzdy to je nase dieta a my ho lubime uz teraz.
vobec sa netrap kvoli okoliu,budte stastni a zdravi tak,ako to citite vy a uzivajte si 4 huncutov,ved je to radost!

katkalubkova
31. júl 2017

@maminkatt Boze moj, keby sa tak kazdy staral o seba, co je koho do toho. Hlavne, az je to zdrave. Prvu, zasadnu chybu robis ty, ze uz dopredu riesis, co ti bude kto hovorit. A nech hovoria, ser na nich. Povedz, ze musi rod pokracovat, nebudes baby rodit 😀. Ja som chcela dvoch chalanov a mame ich a keby bol treti, uz viem, ze by to bol Juraj. Skus to otocit na srandu, ked Ti niekto nieco povie, povedz ze nerodis preto aby bolo dievca, ale preto lebo chces deti. Alebo futbalovu 11nastku, trener je uz doma 😀

deti95060810
31. júl 2017

Tiež som sa stretla s blbými názormi pri 4 tehotenstve...starosta mi povedal, aby som si kúpila autobus pre tie moje deti....
a sused zas že prečo si nedám nejakú antikoncepciu - jeho žena mala Danu čo s tým chcem vlastne dosiahnuť že budem mať 4 deti....
Nepochopila som názory týchto dvoch hlupákov, ktorí sú odomňa starší o 20 rokov...Otec mi povedal, že som ich mala poslať rovno do RITI...Aký dobrý deň - taký Pán Boh daj...

osky
31. júl 2017

@adrikaltk
Ty brdo!!
Parada.
Mala som spoluziaka.bol zo 6 deti-sami chlapci 😀
Uchvatne ta matka priroda!!!
Presne ako pises.
Budte vdacne za kazde dieta.je to dar.
A zaraza ma velmi ze toto ludia riesia.
Akoby sa dalo o pohlavi rozhodovat...
Ach jo.
Co by sme my bezdetne dali za 6 chlapcov ci 11 dievcat😉

osky
31. júl 2017

@domca444
Moja znama ma 3 chlapcov a jej muz na taketo narazky odpoveda vysklabeny-"ja viem skratka robit len chalanov...😁"

zuzikak
31. júl 2017

ja taku situaciu nemam. Mam parik ale snad potesi vyrok, ktory som nedavno pocula: "Mat syna znamena zabezpecit si chlapa, ktory vas bude milovat do konca zivota" 🙂 Tak ma 4 lasky ! 😉