Do čoho obliecť 6-mesačné dieťa, keď je oteplenie?

fallenkaa
18. mar 2023

Ahojte baby
Budúci týždeň ma byt 18-20 stupňov
Do čoho obliecť 6 mes dieťa do kočíka do vaničky?
Rozmýšľala som nad nejakým teplákovým overalom plus prechodný fusak
Ďakujem

sajmonka_1216
18. mar 2023

@fallenkaa ak naozaj 20 stupňov a bez vetra, tak možno aj veľa... možno nejakú mikinku a vestičku na to? neviem, uvidíš sama... radšej vyzliecť ako keby mala byť zima :D
moja mala 6 mesiacov v októbri a tak som ju obliekala.... hrubší taký macko overal a prechodný fusak...

54tinka54
18. mar 2023

@fallenkaa no môžeš skúsiť prechodný fusak a nejaké ľahšie oblečenie doňho a budeš priebežne kontrolovať zátylok.. podľa mňa sa to nedá veľmi paušalizovať ako obliecť, pretože každé dieťa je iné, niektoré zimomravejšie, niektoré sa skôr spotí…
toto bol a aj je môj večný problem, ako obliecť dieťa tak, aby mu nebolo ani chladno, ani horúco 😅🙈

anavixy
18. mar 2023

Ak mas na kociku ten “kryt” proti vetru, tak ja by som asi fusak nedavala… staci dat bud bundicku alebo ten teplakovy overal je podla mna velmi prakticky, ja som ho vyuzivala dost, a zakryt dekou.

luciakovacova3
9. máj 2023

@fallenkaa ja moju malú obliekam tak že body s dlhým rukávom, mikinka na vrch,tepláčiky, dvoje ponožky a tenšia deka na vrch, na kočík dávam kryt proti vetru...ale chápem ťa, ja mám furt dilemu ako obliecť tak aby nebola zima a aj aby sa nespotila velmi