Je normálne, keď otec v nervoch capne 2-ročnú dcéru?

lela867
20. mar 2023

Ahojte je podla vas normalne ak otec capne ( v zápale nervov) 2 rocnu dceru? Urobil to uz 2x a neviem mne to oride take… ja ju obcas tiez capnem preskočia mi nervy ale ine je to z pohľadu muza podla mna. Dakujem

pribinak
20. mar 2023

@lela867 je rovnako rodič ako Ty. Jejo úlohou je tiež vychovávať dieťa a nie sa len nečinne prizerať

Nevidím žiadny rozdiel keď dieťa capnes ty ako matka a keď capne dieťa otec. Obaja máte dieťa formovať a viest

Ak ti to vadí, že ju občas capne, tak to nerob ani Ty ako matka a potom môžeš s ním debatovať o tom, že ani on by ju nemal capnut

dagmarovita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reanda
20. mar 2023

keby capol tebe, tak uz ta posielaju na policiu.. ale dceru - normalka, nee 😎
ano, aj mne to pride vrcholne nevhodne..

lela867
autor
21. mar 2023

@reanda my sme sa uz niekedy aj tak pohadali a som ho vynervovala ze ma škrtil a to som bola tehotna. Lebo som ho nechcela pistit z bytu. Chcel odist a ja ze nie. Neviem ci aj toto je normalne

lela867
autor
21. mar 2023

@dagmarovita Ano suhlasim. Niekedy sa neovladnem. Je to hrozne

monika259200
21. mar 2023

@lela867 tak to asi normálne nieje 🤦‍♀️ takto normálne vzťahy nefungujú 🤦‍♀️🤦‍♀️. Mala by si sa asi zamyslieť, že niekde nieje niečo OK...keby mňa teraz priateľ počas tehotenstva keď sa pohádame, začal škrtiť alebo čokoľvek podobné. Tak sme skončili na plnej čiare...

andreatytler
21. mar 2023

@lela867 Akoze problem je v pohlavi? Ak by ste mali syna, tak by to bolo ok ze ho otec capne?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
21. mar 2023

@andreatytler u nej je asi taka logika, ze ona moze capnut dceru a on iba syna, rovnake pohlavie rovnakemu 😃

cyberk
21. mar 2023

Vcera sa snad roztrhlo vrece s vymyslenymi pribehmi.. alebo jednoduchymi zenami 🙈

miadi
21. mar 2023

Nejake tabletky na ukludnenie nervou by ste si mali dat obaja.

apolka77
21. mar 2023

@lela867 tak chuderka Vaša dcérka mať takýchto primitívov rodičov. Keď sa neviete ovládať choďte na terapie alebo dajte dcéru náhradným rodičom....

syslik81
21. mar 2023

na 100% vymyslene.. normalna zena sa nespyta ci je normalne ze ju muz skrti, normalna zena nezakazuje muzovi ist von a hlavne normalna zena sa tu verejne nespyta na to,ze si len tak obaja "capaju" decko po zadku .. vy dvaja sa aj pozabijajte -ale decko z toho vynechajte ... to za psychycke narusenie rodicov nemoze

aurora33
21. mar 2023

@lela867 nie je to normalne. A nie si normálna ani ty ani tvoj chlap.

anjelicek26
21. mar 2023

Ooook ty ju capes a je to v poriadku, ale ked to spravi on, je to drama... ono ti to uz napisali, ale jedno aj druhe v poriadku nie je, to dieta ma dva roky, pre pana cim ta tak vytoci, ze ju musis capat? V tom veku staci podrzat ruky, povedat jasne nie a odviest dieta od "problemu" daleko a tam si to v klude jednoduchymi vetami vysvetlit.

mimikarol
21. mar 2023

Nie. Ani keď ju udries ty, ani on. Bit malé deti je úbohosť. Vychovávať sa dá aj bez násilia. To že teba škrtil nekomentujem. Ty si dospelá osoba, dokážeš sa brániť minimálne tým že s takým hovädom nebudeš. Ale dieťa sa brániť nedokáže. Pre dieťa ste celý svet, miluje vás, ste jeho jediná istota.

tiezjedna
21. mar 2023

@lela867 to sa vážne pýtaš, či je normálne, aby ťa chlap škrtil?????? 😠 To si robíš prdel???

galganka
21. mar 2023

Odhliadnuť od faktu, že cápaním vychovávate dvojročnú 🙈.. ako prečo by si ty mohla a on nie? Naozaj si neviem predstaviť, čo musí spraviť dvojročná, aby sme ju cápali my, súrodenci, rovnako velke deti... nikomu by som to nedovolila...

zorkahorka
21. mar 2023

Ak teba skrtil ako tehotnu, bala by som sa, aby to neostalo len pri capnuti po zadku...

galganka
21. mar 2023

@zorkahorka kriste... som čítala iba úvodný príspevok najprv... parádna dvojica...

danica2711
21. mar 2023

a toto sa ešte aj množí... chúďa dieťa

asocial
21. mar 2023

@lela867 nic v zlom, ale dvojrocne decko je strasne male... ale vo vasom pripade je to - "aky isiel, taku nasiel". Stale vravim, ze niektori ludia by NEMALI mat deti. Ako budete zvladat, ked bude vacsie, drzejsie?

reanda
21. mar 2023

@lela867 tak normalne nie je ani nechciet niekoho pustit z bytu.. je super, ze vidis na druhych, co nie je ok a nenechas to tak, ale treba sa pozriet aj na seba..

nika23t
21. mar 2023

@lela867 chúďa to dieťa pri vás 😒 Obaja potrebujete pomoc. A ani neverím, že toto sa vážne pýtaš...