Má niekto v byte psa a malé bábo?

adina75
10. jan 2012

zaujmalo by ma ci ma niekto skusenosti s tym ked mate doma psika a babetko ako to znasaju navzajom?

lejlla
10. jan 2012

to zalezi asi od povahy psika.my mame od malinka a mozem povedat ze nam neprekaza.vzdy lezi pri kociku,ked maly spinka a zevraj to zvysuje aj imunitu 🙂

abriela
10. jan 2012

@adina75 v jednej izbe spi drobec aj pes 😠 . Drobec na psa nejeaguje a kto vie, ci pes neziarli. Maly ma 2 mesiace.

svetlankat
10. jan 2012

My mame bizonika a reagoval na malu super, ked bola babatko tak ju stale strazil a teraz pred nou stale uteka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
10. jan 2012

mame psika a maly ho zboznuje 😉 odporucam 😉

tea333
10. jan 2012

mam velkeho a maleho a su s dietatom odmalicka ok. nevyhanali sme ich, mohli ho ovonat, mohli k nemu ist, vela sme ich chvalili a nezachytila som ani naznak ziarlivosti. viac vysavame, kedze sa maly hra na zemi a ked s nimi nie sme dolu, su zatvoreni v chodbe kde maju pelechy. chodia s nami na prechadzky, na zahradu, ku svokrovcom a vsetko je ok. na poschodie nechodia, tam su spalne a detska.vyhradili sme im to tak, tak nam to vyhovuje

anicka1981
10. jan 2012

my mame kocura a pohoda, kocurik respektuje maleho priestor a nezasahuje do neho 😉 a maly je z kocurika uplne mimo najradzej by ho vytahal za usi aj chvost,keby mohol 😀

anulienkaf
10. jan 2012

aj my máme, rovno dvoch, ale iba jeden je s nami najviac, druhy je o poschodie vyssie pri svokre, ale aj s tym býva dost casto a pri mojej mame je dalsi. Vsetko su to sucky a ked sme maleho doniesli domov ta najstarsia, co uz mala steniatka, za nim chodila, strazila, ked plakal knucala, no podarena bola. Syn ma pol roka a uz sa na ne smeje, nevsimli sme si ziadne alergicke reakcie

soldi
10. jan 2012

zalezi na povahe psa, vychove psa a takisto na pristupe pana a povahe dietata. prilis vela premenlivych faktorov na jednoznacnu odpoved 😀

situacia u nas: pes: rodezsky ridgeback, trojrocny. pelech ma v obyvacke, maly ma vlastnu izbicku, kde spava sam. psik maleho ochranuje, necha sa od neho kopat, tahat za usi, vyhladava jeho pritomnost. pes poslucha na slovo, chodila som s nim rok na cvicak, maly je pre neho "vyssia bytost". maly si ho vsak moc nevsima, u nas skor pes dolieza za dietatom nez naopak 🙂
cize u nas nie je ziaden problem pes a dieta.

jajka0211
10. jan 2012

my mame sharpejku, maly ma teraz pol rocka.. ona ho ovoniava a tesi sa z neho.. maly si ju uz zacal vsimat, obzera ju a smeje sa na nu...ale neskutocne mi vadi ze su vsade chlpy a to si neviem predstavit ze maly zacne lozit.. okrem toho si vsade sada, laha.. olizuje sa vsade tade.. keby som mala rozum predtym, tak si psa nekupim.. k vacsiemu dietatu ano..ale k babatku nie.. vsade su tie chlpy a pri malom na nu ani nemam cas :(

vodnarky
10. jan 2012

aj my mme psika-anglickeho kokrspaniela...mala ho uplne zboznuje a on zase ju a jej hracky.. 😀 😉 🙂

zuzka38
10. jan 2012

mame, ridgebacka, maly ho miluje a strasne sa na nom zabava.. asi mesiac lozime a prve miesto kam trieli maly je pelech alebo miska s granulami 🙂 nas pes maleho tiez zboznuje, akurat ziarli, pretoze uz nie je stredobodom pozornosti.. pes je dobry aj na zvysovanie imunity 😉

danu
11. jan 2012

opytaj sa v temach na ktore ti dala link hajanka