Mená pre dievčatko na inšpiráciu

littlebaby
27. jan 2012

chlapceka mame maxima poradte meno pre fesandu 🙂

annaopialova
27. jan 2012

mne sa paci selena neviem kedy ma meno a ako to chodi cudzimy menami

basha11
27. jan 2012

My uz mame definitivne LINDA🙂. Ale chlapske vobec nevieme.. Manzelovi sa paci Samuel a mne Denis.. Ale asi budeme mat dievcatko🙂)

andrejka1974
27. jan 2012

tak prva dcerka Diana , druha Sindy, a tretia bude Riana

maajka83
7. máj 2012

@basha11 no jednoznacne Linda 😀 ved to bude nase krsniatko 😀

rorinka11
7. máj 2012

My mame Lindu.Manzel si vybral a mne sa hned zapacilo.Linduška je naaaaaj 🙂

adka2112
7. máj 2012

Ja mám dvoch synov, ale manželovi sa vždy páčilo meno Olívia a mne Hanka.

dada24
7. máj 2012

Naša prvorodená je Kristínka. Druhá princezná sa volá Nela 🙂

meggynkaa
7. máj 2012

Ja mám dcérku Diana 🙂 ,a teraz rozmýšľame,že ak to bude dievčatko tak bude Liliana alebo po mne Magdaléna 😉

kika1111
7. máj 2012

my budeme mať Lauru, chceli sme ešte Natáliu alebo Lilianu, ale tých je veľa... no ešte sa mi páči Nela, Melisa... dievčenských je veľa pekných.. 🙂

gabrielatomino
7. máj 2012

JA mám vybraté pre moju bábiku tri mená : Vivie, Amy, Melánia 🙂 ale páči sa mi aj Melissa 🙂

diiid
8. máj 2012

starsia tema ale ked uz mate syna Maxima tak dceru mozete nazvat Mini prip. Mina(ozajstne meno)

digysa
8. máj 2012

Eva, Katka, Anna, Zuzka, Magda, Kamila, Martina, Silvia, Olivia, Kristina, Petra, Veronika, Cecilia, Slavomira, Gabriela, Marienka, Zdenka, Lucia, Lenka, Natalia, Denisa, Darina, Hanicka, Monika, Jana, Viera, Filomena, Milena, Frantiska, Nada, Stanka, Sona..... hmmmmmmmm

basha11
8. máj 2012

@maajka83 No, a mala Sofinka bude jej ochrankyna;)!

linddi
9. máj 2012

My máme Lindu a druhú by sme chceli Luciu 😉

maela
9. máj 2012

Mne sa paci Ena

nunusimi
9. máj 2012

my mame Vandu 😎

anjelicek26
9. máj 2012

Maxim & Olivia
& Emily
& Nina
& Sara
& Valentinka
& Isabella
& Antonia
& Alexandra

tych peknych mien je tak vela

lucinka1104
28. apr 2013

Mne sa páči moja Timea 🙂 a potom jednoznačne Olívia, Loriana, , Diana , Alexandra, Sára, Zoe a Emily

zuzu101
28. apr 2013

My budeme mať Alexandru, chceli sme aj Ninu, ale včera ma odradilo, keď sme boli na ihrisku a 3 z 5 dievčat sa volali Nina😉

reni1512
28. apr 2013

@zuzu101 aj ja by som chcela Sašku, vcera som bola ale u kadernicky a ta mi vravii, booze uz si 4ta co tu prisla s tymto menom 😀 tak neviem no, lebo velmi teraz letia rovnake mena a mam pocit ze to v triedach budu mat dost tazke 🙂, mne sa paci Lujza, no priatel nevie velmi dobre vyslovovat L cize sme to zamietli.. a Zuzanka, akurat ze uz jednu mame v rodine a vsetci ma odhovaraju, ze nech nedam co mame 😒

zuzu101
28. apr 2013

@reni1512 našťastie my poznáme len jednu sašku.a meno vybral náš borisko spolu s tatikom.

zdenus11
28. apr 2013

som jednoznačne sa naše - slovenské-, tie cudzie mená mi pri našich priezviskách znejú smiešne..... 🙂 Ja mám doma Milanka, po tatkovi a som hrdá ako nikdy, a dcérka je Danielka.

gabikula
28. apr 2013

Mne sa veľmi páči Zuzanka a Julianka, manželovi Andrejka a Martinka, nedohodli by sme sa. Takže ak by sme ešte mali dievčatko, asi by sa volalo Mária a volali by sme ho Maruška. 🙂

sandrika1986
7. okt 2013

Mne sa páčia mená : Nicol, Vivien, Yasmine, Karin, Zara, Elissa, Sandra, Scarlet... 🙂

dadka_bb
7. okt 2018

zara

ave_eva
7. okt 2018

My máme Timeu, neokukane meno a hlavne v kalendári 😉

marguay
7. okt 2018

My mame Kristinku a pri menach ako Ema, Nina, Natalia, Sofia uz mi usi derie tolko ich je. Treba byt originalnejsi, ja by som druhe dievca dala Agata, Aneta, Zina......svagrina ma Zaru a ani to sa mi nepaci proste je toho vela az sa mi potom tie mena zhnusuju