Ročné dieťa zjedlo čokoládu

20. aug 2020

Ahojte. Strasne mi je blbo kedze som nedavala pozor a dcera jedla cokoladu tak dala aj malému. Citim sa hrozne. Riadim sa podla Co jedia zdrave deti a trz toto. Malá dostala cokoladu na sviatok tak sem tam kusok dostane ale maly este nemal a trz toto je mi strasne z toho 😔

jaskolka
26. aug 2020

Celý život bude len v takých školách, škôlkach? Keď v škole bude nejaký, karneval, škola v prírode, pôjdu s deťmi na výlet, kde sa delí jedlom jedna radost a podobne? Aj tam zariadis, aby stala bokom a hltala sliny, keď iné deti budú jest zákusky, koláče, piť džúsy, alebo jest chlebíky s rôznymi oblohami?Pripadne sa z nej vysmeju, že ani chrumku si nedá, lebo mamička je mimo z webinara? Postupne bude čoraz menej možné "strážiť ju" Keď bude v puberte, pôjde s kamoškou vonku, budeš za nimi stať a striehnut?Alebo jej budeš vtlkat do hlavy, že McDonald's je hnus a svinstvo, že hranolky zo stánku sú jed? Aby ani náhodou to nezjedla, lebo umrie? Keď syna zavolá kamarát v 15 na oslavu narodenín, budeš s nimi tam? Keď si dá v 16 pivo, ako decká zo zvedavosti robia, zabijes ho, alebo seba? Ci chceš z nich mat vystresovaných ľudí, čo budú strážiť hlt jedla, len aby náhodou nejedli nič "nebio"?

autor
26. aug 2020

@iwesska v škole to bude ťažšie ustriehnuť ale uvidíme. V skupine sú aj väčšie deti kt chodia do školy a hlúposti tam nejedia. To chcem aj ja docieliť

iwesska
26. aug 2020

A odkial to tie mamky vedia,ci v skole hluposti nejedia? Mne tiez maly tvrdil,ze v skole na Mikulasa nedostavali nic. Smola,ze ucitelka ich vyfotila😄Takze az potom sa priznal,ze stlacil celu cokoladu. Samozrejme,ze vie,ze to robit nesmie (zo zdrav.dovodov). Ale to pokusenie a ze aj ostatni jedia,bolo silnejsie.

ktochytavzite
26. aug 2020

no docielus to sk maly nieje na sladke ale ak ty oblubujrs a aj manzel asi aj syn bude na sladke.Moja sestra ma tri deti,ta najstarsia si da radsej salamku ako cokoladu,cokoladu a sladke moze mat aj mesiac na stole a neda si,tie dve uz maju radi sladkosti.
V skole asi tako ustriehnes jefine ze my budes balit desiatu z dimu a nebudes mu dacat ziadne peniaze a takisto aj ty,pri jedeni cokolady sa musis lepsie schovavat😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. okt 2020

@kutuska a to mi bude naco? Pal niekam