Akú najlepšiu čokoládu ste kedy jedli?

callisia
23. jún 2022

Akú najlepšiu čokoládu ste kedy jedli? Ak viete značku o to lepšie. Ja nezabudnem na jednu bielu čokoládu s bielou plnkou zo Švajčiarska, názov si už nepamätám a pravdepodobne ju už nikdy neochutnám. Bola úžasná. Tak by ma zaujímali tie vaše naj čokolády 😉

terry2003
23. jún 2022

@callisia Hersey. Je to čokoláda z USA a každý rok, keď som bola menšia a chodila som tam s rodinou za rodinou strýka, ktorí žili na pobreží Kalifornii, som si ju tam kupovala. Ale nemohla som príliš často, pretože stála 1,60 dolára. A na druhom, veľmi ďalekom mieste je Milka čokoláda, ale iba čistá Milka bez prímesí. A Lindt čokolády.

sjuzi
23. jún 2022

Tak to je asi indivindi, niekto miluje horkú, iný mliečnu, či bielu. Ja milujem túto z Lidla a potom všetky Lindtky horké s príchuťami, teraz momentálne túto kokosovú 😉

pukina
23. jún 2022

@callisia mne strasne moc chutila tak obyc dmkova biela cokolada s makom 😀 a potom este Lyra cokolady su super

pribinak
23. jún 2022

U nás Lyra čokolády sú skvele

sisaka
23. jún 2022

@terry2003 myslíš Hershey’s? Ja mám asi niečo s chuťovymi pohárikmi, ja tam cítim takú pachuť, nenapíšem čoho, aby som ju ľuďom nezhnusila, tak tuto čokoládu vôbec nejem.

sisaka
23. jún 2022

Z masovej produkcie som zatiaľ lepšiu ako Lindt nejedla

ichbinich
23. jún 2022

Chocolat Bonnat - maju rozne silne, aj bielu, aj 100%
Inak mi chutia aj tie "sosovicky" od Callebaut
Zo supermarketovych Lindt.

Inak mne Hershey's tiez vobec nechuti, neviem, co mi na nej vadi, ale nechuti mi.

michellemary
23. jún 2022

Ja som raz dostala priamo z nejakej rodinnej továrne v Belgicku bielu čoko plnenú mätovým krémom, mňam...

veselo_neveselo
23. jún 2022

ooo, ja rada Neuhaus https://www.neuhauschocolates.com/en_BE/shop/, si kupujem ked niekam letim 🙂

terry2003
23. jún 2022

@sisaka tak to radšej ani neprezratuj. Cez leto idem znova do USA a nechcem si skaziť chuť.😀

pinaofina
23. jún 2022

@callisia rôzne, ale môj čokoládový “guilty pleasure” je burizonová čokoláda 😂😂😂 to keď majú v lidli, tak musím obchádzať, inak by som jednu zjedla len tak odkusávaním na posedenie 😆

sisaka
23. jún 2022

@terry2003 😂 neboj, nenapíšem. Uži si peknú dovolenku a dopraj si obľúbenú čokoládu 😉

terry2003
23. jún 2022

@sisaka Ďakujem, nebola som tam tri roky kvôli covidu, tak som taká nadšená, že by som kľudne, už dnes nasadla do lietadla a odletela.😀😀

rosavia
23. jún 2022

Vyraba sa este Zora, arasidova cokolada? Tu som zvykla mat rada. Naposledy som ju jedla asi pred 100 rokmi. Momentalne je dobra kazda, co je doma 😂😂

sparrows
23. jún 2022

Neviem prečo, ale mne strašne chutí Kinder čokoláda. Asi tam dávajú kokaín alebo čo 😂

janulik2008
23. jún 2022

@sparrows 🤣🤣🤣

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
23. jún 2022

@callisia Tiez mam taku spomienku na jednu tusim belgicku bonbonieru ktorej znacku neviem. Iba si pamatam ze bola velmi kvalitne urobena. Ale chutovo to bolo nieco uzasne. Proste okamzite som citila rozdiel.
Ja zijem uz 19 rokov mimo Slovenska, ktore mi chyba a tak mi najviac chutia Slovenske a Ceske znacky aj ked Lindt ma super chutne vyrobky.
Hershey’s mi vobec nechuti, je sucha.

fadama
23. jún 2022

Tiež od kinder mi chutí najviac 😃 ale aj Ferrero a mozart gule
Ten lindt je pre mňa hnusný.

zafir
23. jún 2022

@callisia Lindt Lindor

cookiecook
23. jún 2022

@callisia Milujem čokoládu Lindt ( akúkoľvek 😊), aj bonboniéru od Lindt. Veľmi chutná je aj taká čokoládová tyčinka s kúskami keksikov z DM.

mamusa123456789
23. jún 2022

@rosavia aj ja som ju milovala keď som bola malá, aj keď neviem ci sa dá čokoládou nazvať, ale coop jednota arasidova chuti podobne

mamusa123456789
23. jún 2022

Lindt, figaro, Milka, kinder, fererro rocher, merci, všetko v com je kakao 😁 okrem jogurtov z kakaom

viestta
23. jún 2022

Akákoľvek horká s lieskovcami. Pripadne horka

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
23. jún 2022

Toto bude asi individualne. Za mna Lyra 40%, ale aj ten Kinder. Ale ak hladas tu svajciarsku a si z BA, skus pozriet obchod Delikatesso. Tam mavaju svajciarske cokolady a to je fakt ina liga...

mikadooo
23. jún 2022

@callisia keď som bola vo Švajčiarsku, bola som prekvapená, že aj tá najlacnejšia "diskontná" čokoláda chutila jednoducho úžasne. A - paradoxne, medzi lacnou a drahou som nevidela žiaden rozdiel typu táto je horšia a táto lepšia. Mne chutila najviac na svete úplne obyčajná mliečna, požrala som toho na kilá 🙈. Potom keď už som bola na svk, tak si pamätám, že prišli "švajčiarske" týždne do Lidla, tak som naspeedovaná utekala kúpiť čoko, no a bolo to teda sklamanie veľké.

andreatytler
23. jún 2022

@karolinav Tu som milovala, ale asi 2 roky dozadu sa zmenila a uz nechuti tak dobre. Skoda, lebo aj cena bola uzasna.

slavomira236
26. jún 2022

@callisia lind mi chutí najviac...a tie plnené guličky zbožňujem...

callisia
autor
26. jún 2022

Ďakujem baby za tipy 👍Popozerám ich.