Synček sa v noci budí. Ako mu pomôcť?

sosonka28
3. okt 2012

budi aj 3 až 5 krat za noc večšinu pije čajik alebo o4 alebo 5 mu dam mlieko niekedy mi pride tak že plače zo sna alebo len tak zo zvyku už som zufala lebo som stale nevyspata pomožete mi ak mate skusenost dakujem

mahmulienka
3. okt 2012

mozno by pomohlo, keby si napisala vek synceka a zmenila si tuto otazku na diskusiu, predpokladam, ze bude viac mamin, ktore budu zaujimat podrobnosti...

babajaga
3. okt 2012

Ahoj,nam ma rok a pol a tiez stale place...spi hodinku,dve a zacne plakat.....ale ked som niekedy este hore,tak sa aj usmieva a hovori si......myslim,ze nas to ma zo sna....lebo ked je hladny,tak serudi po posteli ....skus jednu noc popozorovat....ako sa tvari,ked zacne plakat....

zuzub
3. okt 2012

prajem pevné nervy a veľa trpezlivosti, nepomôže nič musí to len prejsť aj my sme si tým prešli 😔

janinah
3. okt 2012

čo mu dávaš na večeru? nemôže byť hladný?

kolinia
3. okt 2012

Moja toto zacala robit cca od siedmeho mesiaca a stale sa budi papat, okrem ineho, bolo obdobie, kedy sa budila az desat az patnast krat za noc, teraz je to asi tolko, co tvoj, tiez by som bola rada, keby sa to zmeni a prespi celu noc, cochvila sa vsak stahujeme do domu a dufam, ze vo sovjej izbe sama bude lepsie spat, lebo takto ju stale daco aj budi, ked ma slabe fazy spanku....u nas to moze byt aj hladom, ona moc toho cez den nezje, ale dufam, ze sa to zmeni, tak pevne nervy prajem