Tankovanie s drobcom v aute

24. aug 2022

Poradte mi prosím, idem na dlhšiu jazdu sama s 9m slečnou, plánujem aj tak zastávku na pumpe aby som ju vybrala z vajka a prebalila no ale budem aj tankovať, to ju mam nechať samu v aute kým natankujem a pôjdem dnu vyplatiť, a potom sa presunúť na parkovisko ju vybrať von? Alebo mi rozbiju okno kým vyplatim dnuka tankovanie? Ako to riešite vy?

ivka225
24. aug 2022

Nainstaluj si aplikaciu Shell a mozes platit z auta, ani nevystupis ... ak tak teda bude ochotny pracovnik, ktory ti naplni nadrz, co ale vacsinou je.

zuzanaete
24. aug 2022

Ak bude dieta spat alebo bude kludne, tak ho kludne nechaj v aute s pootvorenymi oknami, nech prefukuje. Ano, dieta sa nema nechavat v aute, ale toto je snad kazdemu jasne, ze riesis iba rychlo platbu. Stojany byvaju prekryte, takze ani nepecie priamo na auto.

simona20201309
24. aug 2022

Pre boha, aký je problém vybrať dieta zo sedačky na ruky, zaplatiť, vrátiť sa a dat dieta naspäť do sedačky??? Naozaj toto niekomu chyba? : https://www.noviny.sk/krimi/483550-zlodej-ukrad...

Vždy chodím tankovať s dieťaťom, tiež cestujeme aj samé, ale nenechám ju ani náhodou samu. Dokonca sme sa raz boli najesť po ceste a majiteľka reštaurácie ma poprosila, aby som preparkovala auto- mal prísť autobus a ponukla sa, že mi dieta na tu chvíľku postarazi.... behom 3sekund mi prebehli hlavou asi všetky filmy, články o unosoch, slušne som to odmietla.

ver567
24. aug 2022

Ja tankujem s bábätkom od narodenia..tankujem na samoobslužnej benzínke (v našom meste čerpačka Oliva) to znamená, bábätko je v aute celý, čas na ňu vidím, keďže aj tankujem aj platím pri tankovacom stojane.

zorkahorka
24. aug 2022

Mne sa teda nikdy nechcelo riesit to vyberanie a priputavanie vajka... och. Nechala som ho v aute, otvorila mu okno. Aj ked si poplakal... no neubudlo z neho. Teraz uz neplace. Vysvetlim,ze o chvilu pridem a ked sa vratim, usmueva sa

majlo1234
24. aug 2022

Tiez chodievam sama dlhe trasy, vzdy tankujem pocas spanku a dieta nechavam spat v odomknutom aute, nech nikoho nenapadne vybijat okna😀ale na pumpe si vzdy pod strechou,takze myslim ze tak to nikto neriesi

sisaka
24. aug 2022

@zuzanaete tak kde je problém? Na čo platiť dnu, keď môžem zaplatiť na stojane?

andrejka1974
24. aug 2022

@sapetka nikdy dieťa nenechavaj samé v aute vždy zobrať so sebou buď vyberiem zo sedačky alebo ak je vo vajíčku vezmem aj s vajickom

andrejka1974
24. aug 2022

@zuzanaete určite nie vždy zobrať už bol prípad že ukradli auto aj s dieťaťom skončilo to dobre ale nestojí to za tých 5 minut

autor
24. aug 2022

@andrejka1974 váži vyše 10kg, uz vyjsť z bytu s nou vo vajku a ísť ju vložiť do auta na parkovisku začína byť premna problém, lebo to vajko je nezbačné a pocitovo ako 30kilo všetko dokopy aj s nou... Po tankovani keď idem platiť dnu, vždy auto zamknem, ci je dieťa dnu alebo nieje, ani by ma nenapadlo nechať odomknute auto pri stojane a ja dnu pri kase.. Asi to teda urobím tak ze natankujem, otvorím jej trosku okno, zamknem auto a na 3 minúty vojdem dnu zaplatiť.

mam1na
24. aug 2022

Určite vybrať a nenechávať počas platby na pumpe osamote v aute. 🙏
Nestojí to riziko čohokoľvek nepredvídateľného za to...

sisaka
24. aug 2022

Autor - zaplať pri stojane a nemusiś nič nacvičovať - zamykanie, odomykanie, okno hore-dole, dieťa vybrať, sedačku vybrať a neviem, čo ešte. Fakt nechápem túžbu ľudí si komplikovať život, keď nemusia

ukulela
24. aug 2022

@sisaka nie vsade sa da platit na stojane
Autorka, nechces ju brat dnu, tak co riesis. ja som dieta nenechala v aute ani ked som sla do stanku cez cestu. Zabehne mu, alebo mna klepne a co.... ale ty mas 300 000 dovodov, ako to nejde, lebo kava, snack, atd... tak ju tam nechaj a hotovo. Na vacsej benzinke mozem cakat dlhsie, nech dieya reve v aute kvoli snacku a kave, lebo vajco ma 30kg.

sisaka
24. aug 2022

@ukulela tak si pozriem, kde sa dá a tam natankujem, neviem, čo je dlhšia jazda, cez celé Slovensko je okolo 500 km, ja natankujem do môjho sedanu tak na tých 700 km, tak si to jedno miesto kde môžem natankovať na stojane vyhliadnem a nebudem rozmýšľať hodiny nad tým, čo s dieťaťom. Ak ide do zahraničia, tak určite zaplatí bez problémov na stojane.

chouette0157
25. aug 2022

Ja som natankovala a dieťa nechala sedieť v aute, potom zobrala dieťa dnu na pumpu a tam vyplatila, šla na WC a pod....

maciatkolulu
25. aug 2022

@chouette0157 a zatiaľ si fakt blokola stojan, km si toto cele absolvovala? Snáď nie?

ukulela
25. aug 2022

@sisaka ale predsa co citala, tteba snack a kavu, to je ritual, ten treba uprednostnit.....

sisaka
25. aug 2022

@ukulela ahá, tak keď si nevie doma nachystať predtým než sadne do auta a musí si kupovať po ceste, tak to neporadím, ja som deti nenechavala samé v aute, takže také riešenia, že nechám otvorené okienko a ja si zatiaľ nakupujem u mňa neprichádzali do úvahy.

kulumulu123
25. aug 2022

Zeny vam ako dlho trva kym zaplatite?? Co sa tomu malu asi tak moze stat za tie 2-3 - 5min?? To aj doma nenechate dieta 5min mimo vas dohlad? Myslim si ze je na hlavu tahat ho von z auta jlavne ked spi kym zaplatite na benzinke 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

andrejka1974
25. aug 2022

Určite vziať a nenechať ani minútku same v aute

kulumulu123
25. aug 2022

Zamknem auto a idem zaplatit kym pridem dieta tam urcite neumrie.... Ved pouzivajte trocha aj zdravy rozum... Jasne ze nenecham dieta v aute kym idem nakupovat do poztsvin ale na bentinke kym zaplatim????

andrejka1974
25. aug 2022

@kulumulu123 prepáč ale nikdy nemôžeš vedieť či sa za tých päť minút niečo nestane

basska_b
25. aug 2022

Ale ved ked platite, cely cas vidite auto 🙆‍♀️

andrejka1974
25. aug 2022

@basska_b to nevadí v sekunde mu môže dôjsť zle

majlo1234
25. aug 2022

@andrejka1974 ako zle? Ak je dieta zdrave, nevidim dovod nenechat ho par minut v aute. Ale mate pravdu v tom, ze sa odporuca nenechavat nikdy dieta bez dozoru. Uz si kazdy spravi po svojom

janocka
25. aug 2022

tankujem na Shell a platim vopred... v mobile si natukam za aku sumu chcem natankovat, potvrdim, natankujem, odlozim tankovaciu pistol a odchadzam... k pokladni chodim len ked potrebujem tekutinu do ostrekovaca

mam1na
25. aug 2022

...veď taký čas sa iste bude riešiť aj toaleta, na pumpe predsa hrozí zdržanie, stále niekto môže zatieniť zrak vo výhľade na auto, dovnútra a bezprostredne na dieťa. Nikdy by som malé dieťa nenechala v aute bez dozoru. Človek si povie, že 3 minúty, ale nebýva to tak. Veď v tom nevidím žiaden problém na tú chvíľu vybrať dietko a vybaviť, čo treba.

andrejka1974
25. aug 2022

@majlo1234 toto bya nikdy nenapadlo dieťa môže v aute hocičo nájsť strčí si to do úst a je problém ale však si uvaz či to za to stojí mne určite nie

kulumulu123
25. aug 2022

@andrejka1974 nosis si dieta aj na zachod?? Lebo tiez nikdy nemozes vediet ci sa nieco nestane.... Vnoci sa s muzom striedate na strazi pri dietati?? Lebo vies noc je dlha sids realnejsi ako to ze ti pri tankovani alebo plateni vyleti auto do povetria....
Vies jednej takejto maminke som par krat strazila 4r dieta mala pocit ze ho nesmiem ani na sekundu pustit z oci lebo co ak... Chalan bol super inteligentny a dost rozumny len bol nauceny byt natolko paranoidny od svojich dovolim si tvrdit sisi rodicov ze ak ho niekto nevzal so sebou na wc urobil taky cirkus ze keby som nevedela o co ide tak by som veril aze to dieta niekto seriozne tyra....

andrejka1974
25. aug 2022

@kulumulu123 lenže iné je doma a iné je na pumpe kde je veľa cudzích ľudí a zbadajú dieťa v aute a zavolajú políciu áno sa nenazdas a už sa zdržia na pumpe oveľa dlhsie