icon

Ako reagovať na poznámky o vzhľade od susedky?

9. máj 2026

Ahojte ženy.. je to asi taká blbosť ale od rána mi to vŕta hlavou. Mám susedu, ktorá býva hneď v oproti baráku a je to zároveň aj moja bývalá spolužiačka z výšky. My sa nikdy nestretávame za nejakým účelom ale vždy len náhodne a prehodíme pár slov. Čo ma vždy udivuje je to, že zakaždým hodnotí môj vzhľad a premeriava si ma. Dnes sa mi opäť vyjadrovala k perám, na vysokej som si ich 2x napichala ale s rozostupom, čiže nebolo to nič extra a svoje mám normálne nemám ich nejaké extra úzke.. A dnes ako sme sa ráno stretli ona venčila psíka ja som šla do potravín, tak taký small talk kto sa ako má a hneď 3. veta bola: ty vyzeráš úplne inak keď máš tie malé pery, neviem si na teba zvyknúť.. Mne sú vždy tieto komentáre na môj vzhľad nepríjemné jednoducho.. Troška ma zaráža, že nikdy nič nepochváli sama od seba len takéto komenty a ja neviem ako to mám brať.. Už sa jej snažím vyhýbať, len vždy keď sa mi to nepodarí a stretneme sa mi to vŕta v hlave.. Naposledy som si pery pichala pred 4 rokmi aby ste boli v obraze.. Je na to nejaké vysvetlenie? :D

Strana
z2
anonym_277f61
26. máj 2026

@anonym_autor Nedávaj si to už pichať. Nie kvôli nej, ale kvôli sebe. VZDY to vidno a VZDY to vyzerá smiešne.

anonym_b37257
26. máj 2026

@anonym_autor 🤔 odkial vie ,že si mala napichané pery keď píšeš že to ani vidieť nebolo ? Napr. ja si to hneď na každej všimnem - bez komentovania ovšem 🤣

anonym_4e53c9
26. máj 2026

Tebe chyba sebavedomie ked riesis ju ze ona riesi teba .
Mna tiez niekto stale riesil jednoducho som povedala ze mne sa to tak paci a bodka.

anonym_448a08
26. máj 2026

Ja mám takúto spolužiačku zo základky 🤣 nie je to žiadna moja kamarátka a teda už som ju nevidela asi aj 10 rokov ale kým som bývala ešte u rodičov, tak som ju tak raz za rok stretla niekde v obchode, na zastávke alebo proste len tak na ulici. Vždy mi povedala, že mám mám hrozne vlasy a prečo si nedám inú farbu, iný strih, iný účes. Keby bola kaderníčka tak to možno ešte pochopím. Keď som ju stretla už xtý krát a dostala xtu prednášku o vzhľade, tak som jej povedala, že aj ona by mala so sebou niečo robiť, lebo ma fixnú predstavu, že všetkým záleží na jej názore, tiež som skonštatovala, že jej tuctové blond vlasy sú v dave strašne stratené a možno by mala zvážiť operáciu nosa. Potom som ju videla ešte pár krát ale už nikdy sa mi neprihovorila 🤣
🐮🐮🐮🐮🐮

Strana
z2