icon

Prínosy a nevýhody ochranného skla na mobile

15. jún 2026

Ahojte, manžel tvrdí, že ochranné sklo kazí displej a je to zbytočnosť. Ja mám pocit, že bez neho by som už dávno menila obrazovku.

avatar
patrike
15. jún 2026

Velmi uzitocne, po pade displejom na kamene ochrana praskla, displej bez jedineho skrabanca.

avatar
axve
15. jún 2026
@patrike

Velmi uzitocne, po pade displejom na kamene ochrana praskla, displej bez jedineho skrabanca.

@patrike suhlas

avatar
ivik4
15. jún 2026

Keby ho akurat dnes nemam tak mam po dalsom mobile 😆. Prasknute cele sklo

anonym_eec76d
15. jún 2026

pre nesikovnych sa to urcite oplati.

avatar
ariannazara
15. jún 2026

Nie

autor
15. jún 2026

A je jedno, aký druh obalu mám? Či ten "zaklápací" alebo iba na zadnú stranu?

avatar
patrike
15. jún 2026
@anonym_autor

A je jedno, aký druh obalu mám? Či ten "zaklápací" alebo iba na zadnú stranu?

@anonym_autor Tak riesime obal a / alebo sklo ?

avatar
simsalabim
15. jún 2026

Ja nepouzivam sklo vobec, ale mobil mi nepada z ruky...

autor
15. jún 2026
@patrike

@anonym_autor Tak riesime obal a / alebo sklo ?

@patrike Pýtam sa, či je v tom rozdiel.

anonym_b06d0f
15. jún 2026

My mame vsetci, nie raz nam to zachlanilo displej. Ved to nestoji skoro nic, ja mam svoj nalepeny uz 5rokov a nic tomu neni. A nema to ako kazit dosplej pre jezkove oci 🙈

avatar
doriiis
15. jún 2026

Samozrejme, že áno. Tmavé, na ktoré keď pozrieš z iného uhla ako zpredu tak nevidíš nič. Manželovi ešte asi nepadol telefón tak neštastne, že ho musel potom vymenit

avatar
patrike
15. jún 2026
@anonym_autor

@patrike Pýtam sa, či je v tom rozdiel.

@anonym_autor Je, pretoze knizkove puzdro displej neochrani, ak spadne otvorene ... Dve veci spolu : sklo + obal, to vyriesi vela padov.

anonym_c8db7b
15. jún 2026

Ja mám kryt len zadný silikónový alebo plastový a sklo vždy. Mne telefón letí na zem každý druhý deň (nie len telefón ale všetko) môj mozog predbieha ruky. Raz som si ho stiahla dole, lebo som mala kúpené nove a staré bolo už opukané, samozrejme mi spadol 5min po odlepení tak na hranu že celý displej v čudu. Displej to neničí, nemá ako. A hlavne po dvoch rokoch je ten displej ako nový, nemá ani mikroskrabance.

avatar
petamich
15. jún 2026

Tretie idem dnes lepiť, by som už trikrát displej menila :D tak asi toľko k tomu...ja som majster nešikovných rúk.

avatar
hiro
15. jún 2026

No, buď zadný kryt + sklo alebo celý zaklápací kryt.
Ja už roky mám zaklápací lebo mi odtlačok prsta na Samsung nefungoval dobre cez sklo...

anonym_d229e0
15. jún 2026

Nemám ho lebo nemám nervy stále sa robia bubliny odliepa sa alebo ide pod neho prach