Moja najobľúbenejšia hračka pri kúpaní. Akú má vaše dieťatko?

michaela_bupi
29. okt 2014

Máte vo vani žabky, kačičky, rybičky alebo lodičky? Moja skúsenosť bola troška vtipná. Nakúpili sme gumené kačičky aj loďku na kľúčik, ale hrali sme sa s nimi len ja a manžel. Náš synček si vybral prázdnu fľaštičku od umývacej peny, bez ktorej do vane nevlezie...
Napíšte nám aká je najobľúbenejšia hračka vášho dieťatka.

pupavka123
29. okt 2014

@michaela_bupi Aj ja som kupila gumene kacicky-nic 0 bodov...aj moj sa najradsej hraje s prazdnymi flasami a este s lievikom..do toho si naberie vodu a prelieva do flase,tegliky z balsamov-to nemozem ani vyhodit on sa chce s tym hrat 🙂

berni
29. okt 2014

Máme aj kačky, tučniaka, ale na cikajúcu rybku nemá nič (rybka má dierku a najväčšia sranda je, keď sa rybka naplní vodou a potom ju dvihneme a ciká do vody a malý na rybku, že nono do vody sa neciká 😀 )

lady511
29. okt 2014

@michaela_bupi našou najoblubenejšou hračkou pri kupaní je škrabka na päty 😀 ...škrabe s nou gumové kačičky po hlavičke,, 😉

ichbinich
29. okt 2014

Moj manzel 😉 😀
Syna a uz aj dcera si casto jednoducho "prikazu", aby siel do vane s nim aj manzel... Syn ho potom polieva, umyva, robia penu, stavaju veze z poharikov,...
Tak si viete predstavit, ako vyzera kupelka, ked su oni hotovi 😉 😀
Inak mame "plnu polnu" aj do vane: pohariky s dierkami aj bez, tucniaka z Tesca, co sa mu da liat voda do hlavy, rozne zvierata a kacky, ale vacsina je skonstruovana tak, ze aj tak neplavaju, lode, auta, penove puzzle na stenu,... Vybavili by sme snad aj celu skolku 😉 😀

fopka
29. okt 2014

U nas sa neujali ani kačičky, ani lodičky s panáčikmi, proste nič. Malý je doslova maniak na autička, takže aj do vane ide jedine s autíčkom alebo kamionom.... Starostlivo si vybera, ktore bude mat tu cest sa s nim vykúpat 😀 samozrejme, parkrát som sa zabudla a do vane putovalo aj auticko na baterky s pohonom... len sa zaiskrilo a zaskripalo, vydalo svoj posledny zvuk a zrazu bolo z neho celkom obycajne auto 😀 a ako napisala lady511, skrabka na paty tiez boduje, ale skrabe nou svoj jazyk ak ho neustriehnem 😀

ladyzs
29. okt 2014

U nás doma presne to isté :D Fľaša je top a ostatné hračky sú pre dcérku nezaujímavé. Najlepšie je keď zabudnem plnú fľašku mydla a zrazu sa stratí vo vode :D a Mami robím penu :D

bobika492009
29. okt 2014

Maly ma osem mesiacov a najviac ho zaujíma to čo nemože 🙂 teplomer do vody, sprchove gely, a najvacsia hračka je špliechanie vody všaaade 😉 ... Take ako kačičky , autička a ine hračky do vody ho uputuju najviac na par sekund.. Zatial . Ale určite ked bude vačši sa s nimi pohrá, tak ako staršia dcera ktoru taktiež najprv hračky do vody nezaujímali až neskor

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

Mile mamicky, dakujem za vsetky mile odpovede. Vidim, ze vase ratolesti su pri kupani naozaj kreativne 🙂

nanulik
29. okt 2014

najoblubenejšia hračka mojho štvorročného je plastová miska z kuchyne. a občas aj pištol na vodu, má okolo seba aj iné hračky nahádzané a najviac sa teší ked si naberie vodu do misky a z čo najväčšej výšky ju može vyliať...

fajnzienka
29. okt 2014

Naša najobľúbenejšia hračka je tuleň do vody 🙂 s ním do vane vlieza, aj vylieza 🙂

axelina
29. okt 2014

U nás sú to kačičky. Malý dostal svietiacu kačičku hasiča a potom neskor k tomu aj svietiaceho policajta. A zábava sa môže začať. 🙂 🙂

butterfly22
29. okt 2014

my máme tradičné kačičky 🙂 alebo konvičku na polievanie.... s tou sa oblieva aj malá a ja jej s ňou umývam vlásky... 🙂 tak si ich umyť nechá a je to lepšie aj pre mna 🙂

gubcikova
29. okt 2014

u nás pohárik

dobromila1111
29. okt 2014

My sme tiež kúpili tie gumene zvieratká, kacicky, korytnačku, chobotnicu a poháriky do vody. No nášmu malému stačí čĺapkať si rúčkou, či nozickami🙂

jahodka30
29. okt 2014

u nás sú to kačičky a lodičky 🙂 a o zábavu je postarané....

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

Mile mamicky. Dakujem velmi pekne za vsetky prispevky. Naozaj je oblubenost hraciek vasich deticiek roznoroda 🙂. Dolezite vsak je, ze sa radi kupu a ze im to robi radost!

sammy
29. okt 2014

Krhlicka, pohariky a lyzicky a varia polievku - vsetky tri dcery 😀

ivanka.7
30. okt 2014

Stare socik delfiny po nas, krhlicka, chytanie ryb na udicu a najnovsie tzv. fazulky do vane - hodi sa fazulka, obal sa rozpusti a ukaze sa penove nieco - bud zvieratko alebo pripadne nieco 🙂

septembrovci
30. okt 2014

Moj syncek miluje gumenu malicku korytnacku, ktoru dostal od mojej mamy, tiez malicku gumenu rybicku, kruhy a lopticku 🙂 zaujimavy je aj teplomer vody, kedze je v tvareauticka 😀 a zaujimava je aj hubka s ktorou sa umyvame 😀

stanislavao
30. okt 2014

@michaela_bupi injekcna striekacka, poharik, flaska od samponu Bupi a auticko - toto musi na vani byt.

trinity888
31. okt 2014

Poháriky, písmenka, autíčko