SÚŤAŽ s Bupi BABY na celý týždeň.

michaela_bupi
25. máj 2015

Ukážte nám, ako sa vedia aj oteckovia o deti pekne starať 🙂
Pošlite nám fotku vášho partnera do tohto Fóra, ako sa stará o vaše dieťatko – či už pôjde o kúpanie, kŕmenie, prebaľovanie, hranie alebo akúkoľvek aktivitu, ktorú si spolu vaše dieťatko s oteckom užívajú. Ukážte vášho partnera v jeho najdôležitejšej úlohe.
10 z vás odmeníme balíčkom detskej kozmetiky BUPI, s malým prekvapením pre otecka.

Balíček kozmetiky obsahuje: BUPI šampón na vlásky a telo, BUPI umývaciu penu, BUPI telové mlieko, BUPI tuhé mydlo oliva, lanolín a kamilka, BUPI krémové mydlo Ultra Soft, BUPI vlhčené utierky Sensitive a Ultra Soft, BUPI prací gél 1,5l Sensitive, BUPI prací gél color 1,5l, BUPI aviváž 1,5l, BUPI mydlo na škvrny + prekvapenie pre otecka.

Súťaž trvá od 25.5. do 30.5.2015

V nedeľu 31.5. súťaž vyhodnotíme a vyberieme 10 najoriginálnejších a najmilších fotografií.
Výhry pošleme do 2 týždňov.

emka2610
25. máj 2015

Náš TATKO 🙂

tichanska1
25. máj 2015

Náš tatinko už prebaľovanie, kúpanie a kŕmenie zvláda excelentne. No teraz sa rozhodol, že zaučí syna do tkzv.domáceho kutilstva. Rozhodli sa, že opravia namotávanie kábla vo vysávači. Ten sa po ich skvelej spoločnej oprave už namotáva, ale vysávač nám nevysáva. Však maminka nemôže mať všetko ;)

lucy125
25. máj 2015

Tatino a Maťko=nerozluční parťáci.Bláznime sa,aj keď sa prechádzame po mini zoo 🙂

miskakamil
25. máj 2015

Nas tatko...ako hovori Alessandra nasa 13 mesacna dcerka...prebaluje, kupe, krmi, chodi na prechadzky..atd. Chcel by byt oteckom na plny uvazok ako povedal....

martina0511
25. máj 2015

Nakoľko máme ocina veľmi málo doma, tak mu pomáhame ako sa dá 😉 a ešte spomienka na Mikuláša 😉

kuukii
25. máj 2015

Nieje nič krajšie ako mať ocinka, ktorý neskutočne lúbi svoju dcérku a svoju manželku 🙂. On ako správny tatinko všetko zvláda na 1 s hviezdičkou 🙂

strociatka
25. máj 2015

Nas tatinko zastava u nas najdolezitejsie funkcie - ako hlavny dozorca cistoty a zdravia, krmic, zabavac a uspavac. Zvycajne zaspi prvy, ved pri vychove je najdolezitejsia zasada: ist prikladom, no nie?

rajna
25. máj 2015

Môjho ocka nadovšetko milujem a pre mňa je ten najlepší tatino na svete. 🙂 A stará sa nielen o mňa ale ešte aj o maminu.

zvonkohra
25. máj 2015

Tatino s milovanou dcerkou Laurou....ked je mamka v praci oni dvaja si vzdy uzivaju volne chvile kdekolvek....a znacka bupi jaaaaaj moc potrebna,dcerke velmi pomaha na ekzemik 🙂vela spokojnych zakaznikov 🙂

zuzka38
25. máj 2015

Čítanie pred spaním - obľúbená aktivita nášho tatinka

titkovamiriam
25. máj 2015

No a náš tatino má už dávno po 50tke ale stale v ňom žije malé hravé dieťa 😀

jastericka_elza
25. máj 2015

Jakubko a tatino 🙂

futu
25. máj 2015

Lianka a tatičko = laska na cely život 🙂

veroni6
25. máj 2015

Náš otecko 🙂

matulkaa2
25. máj 2015

Matejko s tatikom na sankovacke

mery333
25. máj 2015

U nás je TATINKO ❤ a kozmetika BUPI ❤ na prvom mieste. 🙂

tinka266
25. máj 2015

Náš tatinko je predovšetkým ten naj tatík 🙂 🙂 Kúpanie a uspávanie je jeho parketa - aj keď sa často stáva, že zaspí skôr ako naša princezná 🙂 Našu Mišku učí láske k zvieratkám. Spolu si už zajazdili na aute i motorke a absolvovali hubárčenie 🙂 Aj napriek tomu, že chodí unavený z práce, snaží sa pomáhať a venovať sa nám obom 🙂 🙂

bartaloska
25. máj 2015

dedo s ockom 🙂 spolupracujú 🙂

natalia_1
25. máj 2015

Krasna tema, konecne sa vyzdvihne, aka je dolezita pomoc tatinka 🙂 Tak sa pridavam a chcem pochvalit aj toho nasho, ktory sice vela pracuje, aby sa dokazal postarat aj financne, ale volne chvile venuje mne a nasej dcerke Klaudinke. Zvlada prebalovanie, kupanie, krmenie, hranie, vychadzky,vencenie nasho psika aj oddychovanie, ale aj skore vstavanie, aby som si aj ja trosku pospala 🙂 Jednoznacne by sa zvladol postarat na plny uvazok ( keby mal este mliecko v didkach 😀 ) :-* :-*

aluxka
25. máj 2015

Náš tatino je ako hovorí staršia dcérka zlatíčko tatinečečenko 🙂 Svojim dcérkam venuje svoj čas. A to je to najcennejšie čo im môže dať. Oni potom vedia ako veľmi ich ľúbi. Stavia pieskové hrady, pečie pieskové koláče, zapletá poníkom vlasy, ide na zmrzlinu, k lekárovi alebo učí svoju princeznú základy hokeja 🙂

alienka000
25. máj 2015

Náš tatko si užíva kompletne celú starostlivosť o svoju princeznú, kedže sa zapája do každej aktivity 🙂 Najradšej však spolu tatko s dcérkou doobedu vylihujú v posteli 😀

mary_m
25. máj 2015

Náš je skôr na prechádzky, výlety, hry, kŕmenie...kúpania a prebalovania sa bojí 🙂

martinkaha
25. máj 2015

Dobrý deň, aj mne sa páči táto téma, o oteckoch sa málo píše, akoby bolo všetko len na nás - mamách. 😉
Aj náš tatinko sa od narodenia prvej dcérky vzorne staral postupne o všetky naše detičky, pri všetkom pomáha - kúpe ich, kŕmi (aj navariť vie 😀 ), chodí s nami na nákupy, na výlety, všetci sa spolu hráme a športujeme a nahovorila som ho aj na Mikuláša (dcérka ho však spoznala podľa papučiek)! 😀 😀 😀 😀 😀

barunka
25. máj 2015

U nás má tatinko špecializáciu - s detičkami robí zásadne činnosti, pri ktorých maminke vypadávajú a šedivejú vlasy 😀 😀
Ale sem tam sa im zadarí aj čosi normálne, najlepšie sú u nás ranné nedeľné aktivity výlučne s tatinkom, nech môže mamina variť a žehliť v pokoji 😉

maickamf
25. máj 2015

Tatinko sa ochotne nechá aj narúžovať 😀
nehovoriac o tom, že ju kúpe, kŕmi, oblieka a veľa sa s ňou hrá, keď nie je v práci...

13091991
25. máj 2015

Tatino s malinkou robia spolu dve pre nich najoblubenejsie veci- papanie a spinkanie 🙂

bordinka85
25. máj 2015

Takto ocinko kúpe maličkého od narodenia, kedže ja stále kojím (čo som štastná) tak chcel mať ocinko niečo spoločne, tak si vybral, že bude kúpať vždy iba on a náramne si to užívajú... a samozrejme mi pomáha aj pri iných veciach, ale toto majú chlapskú záležitosť 🙂

lucinkak
25. máj 2015

Náš ocino s nami nieje síce doma celý deň, pretože niekto musí aj zarábať peniažky, ale keď treba vie sa bez problémov a akýchkoľvek rád postarať o dcérku. Aj keď som bola 3 dni v nemocnici a dcérka mala iba 4 mesiace, k tomu bola dojčená, tak sa o ňu staral úplne sám, aj o naše gazdovstvo k tomu a naviac sme celé tie dni boli bez elektriny, pretože bola silná búrka...Malá Dianka ho ľúbi najviac na svete, tvrdí, že vraj viac ako mňa...to hovorí za všetko. 🙂 😉

vtacatko3
25. máj 2015

Ocko ma zobral von, aby som mu trochu precvičil krížové svalstvo a aby zistil, ako bolo mamine, keď ma nosila v brušku.

erinkamaminka
25. máj 2015

moji chlapci svojho ocka miluju, ocko maminke pomaha pri každej činnosti aj tým že sú už dvaja. moji chlapci však milujú aj svojho starého ocka, ktorí sa im s láskou venuje