Chcete vyskúšať výrobky Bupi?

michaela_bupi
24. sep 2015

Milé mamičky, nestihli ste vyskúšať všetky Bupi výrobky? Napíšte nám, ktorý výrobok zo sortimentu Bupi by ste radi vyskúšali a prečo? My trom z vás produkt pošleme.

------
Ďakujeme za všetky Vaše odpovede. Produkt na vyskúšanie pošleme:
Produkt na vyskusanie posielame tymto 3 mamickam:
@gretocka
@bibyke
@ivy
Poprosím napísať do pošty kontaktné údaje, kam môžeme poslať výhru.

Gratulujeme!

kim_rossi_stuard
25. sep 2015

ja by som rada vyskusala praci prasok, ci dobre odstranuje napr. zeleninu- ovocie z oblecenia, dalej grckanice, kedze mame reflux 😒 minule som videla vas prasok v akcii, len som nevedela ci by mi vypral vsetky skvrny a bol setrny k pokozke 😕 preto by sa mi vzorka zisla, dakujem

igiana
26. sep 2015

Chcela by som vyskusat prasok na pranie, dcerka ma ekzem, ci nan dobre zareaguje alebo aj krem. Dakujem 😉

maminamatka
26. sep 2015

rada by som vyskusala Bupi avivaz, pouzivame praci gel, a kedze pradlo pokial nie je vysusene v susicke tak je dost tvrde ak nepouzijem avivaz. s Bupi pracim gelom som spokojna tak preto by sme vyskusali radi aj avivaz

lucy125
26. sep 2015

Rada by som vyskušala Bupi krem proti chladu a vetru,nakolko synček mava v zime suche lica a mali sme už skoro všetky kremiky (niketore pomohli,ine zase nie ) ale krem Bupi sme ešte nestihli vyskušat.Natieram ho asi 3x denne na jesen, v zime a 1x denne cez leto a jar

zuzume
26. sep 2015

my pouzivame mydlo Bupi a radi by sme vyskusali kupel 3v1..

sarka9832
26. sep 2015

Chceli by sme vyskusat kupel 3v1 mali sme penu a bola super

elise
26. sep 2015

Sampon na vlasky. Mala dcerka skusila rozne znacky ale nebolo to ono. Radi by sme skusili tuto znacku. Ma ich velmi jemnucke

veronm
26. sep 2015

Radi by sme vyskúsali so syncekomm krém proti chladu, nakolko minulú zimu sa mu na tváricke robili cervené suché fliačky od zimy ☹

tina1991
26. sep 2015

Bupi tekutý prostriedok som este neskusala 🙂

katkuz
26. sep 2015

Ochranny krem do chladneho pocasia sme od Bupi este neskusali. Najstarsia dcerka ma alergiu na chlad a musime natierat aj ked nie je vonku mraz, staci, ze je velmi vlhko, uz ma na lickach cervene flaky 😝

molitko
26. sep 2015

My kozmetiku Bupi pouzivame,nielen maly ale aj my dospelaci...v obchde som si vsimla novy Jemnykupel 3v1.co to je?

malanina2
26. sep 2015

Ak by som mala tú možnosť veľmi rada by som vyskúšala prací gél alebo aviváž. Počula som samé chváli. Ale lepšie je raz vyskúšať ako sto krát počuť 😀

ericap
26. sep 2015

Nas syn ma citlivu pokozku a hned na vsetko reaguje podrazdenim. preto pre istotu pouzivame len detsku kozmetiku z lekarne. Ak by bola moznost vyskusat Bupi kozmetiku pre dieta (ci do kupela, alebo kremiky) velmi radi by sme to uvitali 🙂 teraz sa nam totiz neoplaca "skusat" kupovat cele balenia, ak nam nakoniec nebude vyhovovat :( dakujeme.

chrenkovae
27. sep 2015

Dobry den,vyrobky buppy skusame postupne,kedze dcerka ma dost citlivu pokozku a extra suchu.Vyskusali sme zatial samponik,mydlo avivaz.Zatial velka spokojnost ako z mojej tak aj z dcerkinej strany.A hlavne,ze jej pokozka reaguje super.Kadze sa rada kupka rada by som vyskusala kupaciu penu a mydlo.Buppy zabku moja princezna miluje.Jeden cas si nechcela umyvat vlasky a vzdy som jej vravela,ze zabka ju sleduje.Tak odvtedy si pekne necha umyvat vlasky. 🙂 🙂 🙂

jarnicka
27. sep 2015

Dobre ráno
iné mydlo ako Bupi sa u nás od narodenia ani nepoužívalo, preto by sme veľmi radi vyskúšali novinku BUPI JEMNY KUPEL 3 V 1 alebo ŠAMPON NA TELO A VLASKY.
Dakujeme

karap
27. sep 2015

ja mam deticky uz vatsie,no mydlo Bupi je u nas velmi oblubene /ja sa umyvam iba nim/.Radi by sme vyskusali aj penu do kupela,aby boli nase vecerne kupania vonavsie.Dakujeme

espresso
27. sep 2015

Chcela by som vyskusat mydlo poti skvrnam, citala som tu, ze je ucinne a vhodne pre deticky. Rada by som sa v tom presvedcila osobne 🙂

karolina297
27. sep 2015

my používame prací gél, ten však všetky nehody neporieši, preto by sme uvítali aj mydlo na škvrny 🙂

muckova
27. sep 2015

Kedže chystáme výbavičku pre našu novembrovú princeznú, radi by sme vyskúšali gel na pranie alebo aviváž ☺

bolla
27. sep 2015

Radi by sme vyskúšali telové mlieko Bupi. dakujeme 🙂

stesil
27. sep 2015

Chcela by som vyskúšať prášok na pranie. Prečo? Nepoznam ho, mozni sa stane obľúbeným 🙂

drobec87
27. sep 2015

Rada by som vyskúšala niečo na pranie zn. Bupi, prášok alebo gél. To vyskúšané nemám a ani som to u nás zatiaľ nevidela. Telové mlieko a umývacia pena nám pri kúpani nesmu chýbať 🙂

maarlie
27. sep 2015

Doteraz som u malého nepoužívala aviváž, tak by som chela skúsiť Bupi 😉

fxcvikotova
27. sep 2015

určite by som chcela vyskúšať Aviváž ,prášok alebo gel skúsiť,či môžmu atopickovi nebude vadiť a tak isto vlhčené obrúsky

komin11
27. sep 2015

Ja by som rada vyskúšala prací gél. A prečo? Lebo by som chcela vedieť, či lepšie perie a či lepšie vonia ako tie, čo už mám odskúšané. 😉

viva13
27. sep 2015

Radi by sme vyskušali šamponik,lebo ten čo používame tak nám nevonaju vlásky po ňom :-/

veverka24
27. sep 2015

Ja b som rada vyskusala avivaz alebo praci gel.

peta2108
27. sep 2015

Ja by som rada vyskúšala umyvaciu penu 😉