• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké umelé mlieko papáte?

9. januára 2016 
aké um papáte a ako ste s ním spokojné? Máte skúsenosti s Hami 1? Kde je na Hami 1 najlepšia cena?
6. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.tak nam najviac chutí Hami.aj ked mladsi nedopije tak ponom dopije ten starsí :grinning: ze je velmi dobré.
mam odskusanu..bebu,nutrilon,sunar,france lait....ale Hami sa mi zdá naj.... :slight_smile:
a najlepsia cena u nas je asi v DM-ke :wink:
6. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pijeme Bio Little Bee z Kauflandu :wink: ...chutí a cena je veľmi fajn :slight_smile:
6. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doteraz nám Hami robilo dobre, ale teraz začalo zapekať neviem prečo, nemôže to byť zmenou vody?
6. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my papame Nutrilon comfort, je na lekarsky predpis. Je super. Nemame problem s hnackou ani so zapchou...Odporucam....
6. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja dokrmujem Humanou
6. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my papáme Nutrilon HA 1, na lekársky predpis, náš tatino je alergik. a cenovo nie je najlacnejší...
6. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi papáme takmer od narodenia France Lait a som spokojná!!!!Neni problem ani s priberaním-skôr s nadmerným.. a ani so stolicou.Syn papal Nutrilon pred 9 rokmi a tam bol problem so stolicou i s refluxom.Ale akonáhle sme prešli na France Lait-pohodička....Môžem len odporučit!
6. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme vyskúšali cez Nutrilon, Sunar, Hami až po Bebu, a tá robí malému najlepšie. Chutí mu, so stolicou nemáme problém.
6. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My papáme tiež Bebu. Som spokojná. Papala ju aj dcéra a teraz ju dávam aj malému.
6. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme presli bebou, nutrilonom a teraz papame humanu HA :wink:
7. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My papame Bebu 1HA ale skusali sme aj Hami 1HA a Nutrilon alergy care.Po skusaniach sme sa vratili ke Bebe
7. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dcerku kojim, syncek papa Nutrilon 2. Najprv sme papali Nutrilon comfort, potom cca od 6 mesiacov sme presli na Nutrilon HA a teraz nam dr. povedali, ze uz mozeme normalny nutrilon. So vsetkymi som bola velmi spokojna :wink:
Travenie super, ziadne koliky, priberanie riadne....
7. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My papame Bebu HA 1 a postupne prechadzame n a Bebu HA2. Je na predpis, pretoze maly ma nabeh na alergiu, ale som spokojna, vobec ho nezapeka v pohode...
7. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte davidko papal od malinka Nutrilon HA a teraz Nutrilon 3 a sme spokojní:slight_smile:Nikdy nič.
7. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja prikrmujem Nutrilonom 1 pre dlhšie zasýtenie a je v pohode.malinká s tým problém nemá.
7. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas nutrilon velmi naduval a tak sme prešli na sunar a po plynoch ani stopa.iba že nam zistili alergiu na BKM a tak mame špecialne nutriln alergi digestive care.je na predpis chuti otrasne ale nenaduva.ak by maly nemal alergiu tak som určite spokojna so sunarom.
7. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebu,lebo Nutrilon robil dcerke zle, bolelo ju brucho.
7. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak my sme mali milupu, aptamil , sunar a skoncili sme u hipp. milupa prestala chutit, lebo mali novu recepturu, z aptamilu mal hnacky a zo sunaru ho zase zapekalo. hipp je super.
8. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my papame Bebu 1 HA, sme spokojní
8. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutrilon
8. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutrilon HA bol otrasný, papkáme Nutrilon, starší syn bol donedávna na Sunare :wink:
8. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na sunare a spokojnosť :wink:
9. mar 2009 o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj náš Vili je na Sunare a som spokojná aj ja aj on. Skúšala som Nutrilon.....ten ho zapekal a Hami mlieko odmietal, vôbec ho nechcel. Ešte v pohode vypil Hipp mlieko ale mne sa Sunar na mlieko najviac podobal, tak sme skúsili ten a ostali sme pri ňom.
9. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez papame hipp a max. spokojnost :grinning:
9. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My síce UM nepijeme :grinning: ale Sáre najviac vyhovujú Nestlé výrobky, takže predtým Bebu, teraz pokračovacie mlieko.
9. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. mam dm kupony do konca juna na bebu 86.90 Sj a na hami 40,- Sk. ak mate zaujem, piste do IP. skoda, aby prepadli.
9. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme papali nutrilon extra,ten začal malú zapekať,tak sme prešli na maďarský.po čase z neho začala grcať,tak sme skúsili bebu.dali sme jej dvakrát a nikdy viac...teraz sme začali dávať nutrilon ha a otras.hrozná chuť.ja som ho chutnala a veru nečudujem sa,že malej od neho bolí bruško.tak sme sa teraz vrátili naspäť k maďarskému,ale asi zase zmením,lebo zase grcká...
9. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terina25, ten nutrilon HA ma taku horku chut schvalne. a nie je pre dospelych, aby im chutil :grinning:
10. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My od zaciatku France Lait a som uplne spokojna, mala krasne prospieva a cenovo sa mi vidi tiez v pohode.
10. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zacali Bebou alprem pre nedonosencov, potom sme presli na Bebu HA1 ale malu z nej bolelo brusko a zapekala ju, tak sme presli na Nutrilon HA1 no a ten nam zas prestal chutit, tak teraz sme na Humane HA2 a zatial v pohode
10. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok