Môže sa niečo stať synovi, ak bude piť naďalej mlieko?

7. jan 2022

Ahojte baby,syn ma 4,5 mes. a uz dlhsiu dobu ma cervene flaky na tvary po jedle…(pijeme UM) ma koliky,je nepokojny,zelena stolica…pediatricka nas poslala na gastro ale najblizsi termin co sme dostali je 31.1.
Pediatricka ma podozrenie na alergiu kravskeho mlieka..
Ak je to tak,tak nebude vadit ak do konca januara bude pit mlieko co pil doteraz???Strasne sa bojim,no uprimne,nemame teraz peniaze na to specialne mlieko,je to velmi drahe 400g za 18€😞😞 Ako Vam zistili ABKM?
Dakujem

pribinak
7. jan 2022

Nemáte peniaze na mlieko? Nedostavas materskú alebo rodicak? Lebo to sú peniaze určené pre bábätko

Maličkemu želám veľa zdravia

nenne27
7. jan 2022

Spytaj sa lekarky ci ti nemoze predpisat

romea
7. jan 2022

A ma podozrenie na alergiu alebo intoleranciu to je totiž veľký rozdiel

autor
7. jan 2022

@pribinak aha dik a z coho zaplatim potom ostatne vecy?Bohuzial nemam muza millionara,inak by som toto neriesila.

autor
7. jan 2022

@romea hovorila ze na alergiu🤷🏼‍♀️

pribinak
7. jan 2022

Ani ja nemám muža milionára, ale nemať na mlieko? To je jedna zo základných veci pre bábätko

sasa1310
7. jan 2022

to ako vážne? Veď má alergiu, tak preboha mu nedávaj to mlieko. Však mu musí byť riadne zle aj bruško bolieť. Ty sa logaj niečím na čo máš alergiu nonstop a nejedz nič iné. Chudák malý

sasa1310
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. jan 2022

@sasa1310 neviem ci ma alergiu vsak pisem ze az 31.1 ideme na gastro

majlo1234
7. jan 2022

Nie, autorka dava umele mlieko ktore je standardne z kravskeho mlieka

anjelicek26
7. jan 2022

Tak do 31.1 budeš kupovať mlieko za 18€, iná cesta nie je.

meluela
7. jan 2022

Skus usetrit kde sa da, pouzi uspory ak nejake mas, pozicaj si od rodiny ... kup mu to specialne mlieko a po stanoveni diagnozy vam ho dufam predpise lekarka. Spytaj sa jej, ci vam ho naozaj nevie predpisat skor.

autor
7. jan 2022

davam mu francuzske mlieko,baby ale pediatricka mi hovorila aby som nemenila mlieko pokial nevieme ci ma tu alergiu,a na to ci mu to nebude skodit sa nevyjadrila

meluela
7. jan 2022

Ja som zacala dcerke (5 rocnej) kupovat bezlaktozove mlieko a problemy bruska zazracne zmizli, ani na gastro sme nakoniec nesli. Kebyze cakam 5 mesiacov na termin, tak zbytocna bolest a poskodenie organizmu. Ale tak musi tvoja lekarka vediet ci to dietatu neskodi ...

sasa1310
7. jan 2022

jaj tak, ešte nevie. Ja som prečítala, že má alergiu. Ja by som mu kúpila to mlieko

romea
7. jan 2022

@meluela aj napadlo, nech mu skúsi kúpiť bezlaktozove, mozno ma len intoleranciu, lebo pri alergii by mal závažnejšie problémy, vtedy sa mlieko nesmie vobe

stanulienkat
7. jan 2022

Riad sa pokynmi lekara. Ak mu nieco robi zle na creva tak mu mozes sposobit zapal celeho traviaceho traktu. Nemas 18e na mlieko? Na to nemusis byt milionar. Nechcem byt zla, ale nad cim si rozmyslala, ked si si robila dieta? Dieta je draha zalezitost. Ked na to nemas tak nerob. Sorry, ale musim byt hnusna. Otvara sa mi nozik vo vrecku. Co budrs robit, ked bude vacsie a bude stat viac penazi?? Ahhhh. Dieta ma byt vysada, nie automatika.

anjelicek26
7. jan 2022

Mlieko nie je lepok, že musia jest pred tým, než idete na gastro dlho. Ak mu vádí mlieko, zmenu uvidis prakticky okamzite

natka16
7. jan 2022

Aj my sme toto riesili. Krv na ABKM moze zobrat aj pediater a potom predpisat mlieko kym sa nedostane na gastro. Ja som tiez odmietla tolko cakat, ale vsetko som si musela vydupat..dovtedy sa nic nedalo. Drzim palce🍀

lyci
7. jan 2022

to specialne par baleni moze predpisat aj pediater normalne na recept a doplaca sa iba cast. je to dost aby vydrzalo do vysetrenia na gastre. na gastre nam vraveli, ze by sa alergia v krvi zistila, aj ked uz bol par tyzdnov na specialnom
btw. alergia na bkm sa na gastre nepotvrdila, nebol uplne bez problemov ani na tom speci lieku. pomohla az zmena za kozie UM

lucia147852
7. jan 2022

No pre dieťa je prvoradá strava, takze ušetriť inde a kúpiť mlieko. Uvidis či pomôže. Materská je prvorade na potreby dieťaťa. A jedlo je teda dosť hlavná potreba

nelca0510
7. jan 2022

Ak by moje dieťa potrebovalo speci mliečko,lebo mu robí to doterajšie zle,uskromnim sa a kúpim.
Aby si nejaké neriesila kvôli tomu horšie veci .

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
7. jan 2022

Syn má 4.5 mesiaca a o chvíľu rodis, to mi nevychádza.

autor
7. jan 2022

@anjelicek26 preboha toto mi nerobte… ja to hovorim v minulom case,samozrejme uz som porodila v auguste,toto co som to pisala sa stalo minuly rok

zdenka11081983
7. jan 2022

Vsak ale tie hypoalergenne mlieko sme my mali na predpis a dačo sme doplacali. Radšej by som ja nejedla, ale moje decko by malo.

autor
7. jan 2022

Prosim Vas zeny uz mi nic nepiste,dakujem,vyriesim to radsej s pediatrickou

petulda333
7. jan 2022

@romea moj mal abkm a mal po vypiti flaky okolo ust,koliky a plakal z toho. Nic ine

Autorka. Skus kupit ine mlieko. To dieta musi neskutocne trpiet. Presli sme si tym

lucka114
7. jan 2022

Ach, ja by som rada zarábala "posratych" 900 € ... Myslím, že z toho ti na mlieko vydá, ak nie, nech ti dr predpíše aspoň zatiaľ.. každopádne, nemať na mlieko pre dieťa,to neexistuje, nemať aspoň trochu úspor, to je veľmi smutné ...

petulda333
7. jan 2022

@zdenka11081983 ale nato musis mat papier(staci rodic alergik) a na tie uplne speci od lekara kt vysetril dieta