hanka2222
Používateľ hanka2222 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanka2222.
hanka2222
3. nov 2015

@sidiina ja som to prešla až po certifikát, potom som ešte skypovala a tak, myslím že to teraz jedna z najlepších metód čo sa dá nájsť na nete aj keď online učenie má limity v tom speakingfriends je aspoň tá spätná väzba

hanka2222
2. nov 2015

Tiež si myslím že športová podprsenka je lepšia voľba, ja som počula chválu na túto http://fashion-intimate.cz/101-podprsenky/sportovni-podprsenka--panache-5021 tiež to nie je práve čína, na čo si dávam pozor.

hanka2222
29. okt 2015

A prečo nie double push up 🙂
http://fashion-intimate.cz/101-podprsenky/double-push-up-podprsenka-b
táto je veľmi flexibilná. ale je aj takáto možnosť http://fashion-intimate.cz/101-podprsenky/podprsenka-zvedacka-luna-13001
tu druhú som zobrala keď už bolo poštovné zadarmo.

V diskusii: Push up podprsenka
hanka2222
29. okt 2015

Ahojte
už som to písala inde ale skúste prírodné recepty, je to istejšie a dá sa to namiešať doma alebo aspoň väčšina z tých čo som našla tu sa dala http://goo.gl/vLG2Zo
ale niektorým receptom nerozumiem, hlavne tie čo chcú nejaké exotické ovocie o ktorom som v živote nepočula, ale niektoré som skúsila ako ten bazalkový poprašok, minimálne je to príjemné.

hanka2222
28. okt 2015

Teraz som práve dočítala knihu jednej trocha menej známej autorky čo vyhrala zopár literárnych súťaží a dosť som sa zabavila najmä na tej našej slovenskej realite na úradoch, presne tak to je, dokopy tam celý čas nič nerobia no keď príde prepúšťanie tak sa naraz nevedia zastaviť :D tu som to našla http://www.juliacizova.sk . Inak čítavam viac klasiku al niekedy si niečo takéto doprajem.

hanka2222
28. okt 2015

Toto je večný problém, ja som teraz skúsil si vytvoriť poprašok z bazalky, stačia tri polievkové lyžice suchých listov bazalky a pohár vriacej vody, má to hneď efekt na prekrvenie a dúfam že aj dlhodobo to pôsobí dobre, aspoň by malo, ešte chcem skúsiť odtiaľto http://www.lissett.sk tú mandľovo-cukrovú drť na tvár.

hanka2222
23. okt 2015

Dnes je zivnost uplne bezna a ponuka ju vela firiem, je to vyhodne pre obe strany, ak viete ako na to. Je to slobodnejsie ale zaroven stale zalezi na praci a tom ako si to konkretne clovek rozlozi. Mne sa stalo viac razy ze namiesto pevneho zamestania mi hned ponukali zivnost s tym ze uctovnicke veci nechali na mna, to som riesila cez http://barta.sk a vlmi sa tym nezatazovala. Urcite je zivnost dobre riesenie aj ked v nasom state zapeklite.