Skúsenosti s podprsenkou "Ahh Bra" ?

kornelia
3. jún 2011

Mate niekto tuto podprsenku? Ste s nou spokojne? Rozmyslam, ze si kupim ten balik troch podprseniek, ale neviem sa rozhodnut pre spravnu velkost. Budem rada ak sa podelite so skusenostami. Naozaj drzia pekne aj vacsie prsia? Kosik D.

delissa69
2. júl 2011

Ahoj Kornelia ja si myslim ,ze je to kravina ta podprsenka hodí sa iba ak na spanie. Čím väčšie prsia máš tým je väčšia pravdepodobnosť, že táto podprsenka ti prsia neudrží a našla som o nej aj super fórum pripájam link 😀

http://www.spravnapodprsenka.cz/news/ahh-bra-no...

kornelia
autor
9. aug 2011

Tiez som dosla k zaveru, ze na velke prsia asi nebude, xixi.

ani3012
5. sep 2011

@kornelia ahoj ! Tiež ma to veľmi zaujalo a podľa toho,čo som čítala komentáre,tak ten kto si ju kúpil,tak ten je spokojný a kto ju len okukal v TV,tak ma zase iný názor..našla som niečo podobné na nete,ale to je písané,že vhodné pre tehulky...ale je oveľa lacnejšia

http://www.buducamamicka.sk/_produkt.php?skupin...

si si ju kúpila? by som chcela poznať niekoho,kto ju aj naozaj vyskúšal

kornelia
autor
10. sep 2011

@ani3012 ani ja som potom nic nekupovala, zostala som pri klasike, sice drahej, ale ta najlepsie drzi , takze bohuzial na velke prsia lacnu podprsenku nedostanes ☹ 😒

ani3012
10. sep 2011

@kornelia ja nemám veľké prsia 😅 😒 😀

kornelia
autor
10. sep 2011

@ani3012 Tak mas stastie xixi, mozes mat podprsenku za 2 eura od cinana, ja si to bohuzial dovolit nemozem, a ak by som si ich ponakupovala vselijake farebne a cipkovane, no my s vacsim poprsim sme v tomto obmedzene najma financne. Kym niekto s kosickom A si kupi 5 podprsniek ja si kupim jednu ☹ .

5252
30. nov 2011

túto podprsenku som si kúpila u číňana u nás za 5.80 eur,je presne taká ako z tv reklamy,keď ste štíhle,tak nemusíte nosiť podprdu,ale kto má veľké prsia,tak je to problém a ešte kto má úzky driek a veľké prsia,to je ten najväčší problém,keď si kúpite menšiu kvoli drieku,tak košíky sú malé a prsia vám vytrčajú z každej strany a sčapené,a ešte sa to pri pohybe vyšulkáva dohora,keď si kúpite väčšiu,tak o žiadnej podpore nie je ani reči,len že necítite že máte niečo na sebe,ale efekt prs,žiaden.Ako napísala jedna pisateľka,tak na spanie,alebo len doma.Ale aspoň ma to nestálo tak veľa.

lyenka
10. jan 2012

ja som ju skusala v obchode v toshope ale na bezne nosenie pri vacsich prsiach urcite nie je, skor na spanie, alebo na doma, ja si ju teraz idem kupit kedze som tehu a kostice mi uz vadia, pri velkosti 70-75E-F mi bolo dobre xs teraz si idem kupit s-ko

denisocka
23. feb 2012

@lyenka vosli ti do S rsia E/F ???

lyenka
23. feb 2012

@denisocka ano vosli, je dost pruzna

denisocka
23. feb 2012

@lyenka a mas S? ja by som chcela vyskusat z MMB,tam su tiez ahhbry po 6evry , ale mam take 80 D,tak neviem aku kupiť 😀

martivana
25. jún 2012

ja mám 3 ks ahh bra podprseniek už asi 4 mesiace (veľkosť nosím 90 D) a som totálne spokojná 😎 , myslela som si, že ich budem nosiť iba na šport, ale teraz ich nosím stále, pod tričko, blúzku, elegantné šaty.....žiadne faldy na chrbte 😠 , pod pazuchami, prsia držia a nemám otlačené zárezy na ramenách, netlačia kostice.......sú perfektné .......kupujte ale iba originály a nie nejaké náhražky, tak som sa už obabrala......... za kvalitnú podprdu som bežne dávala 40-50,- € a tu mám za túto sumu tri kusy....škoda, že sú na našom trhu iba v troch farbách......nechcem im robiť reklamu, ale skúsenosť nepustí...teraz si idem kúpiť takúto novinku 🙂 http://www.astratex.sk/podprsenka-actionbra-ii-...

brixi
19. júl 2012

Prečo píšete o niečom, čo nemáte ? Ja poddprsenky mám, velkosť 90 C, alebo XL a nemám žiadny problém - prsia vyzerajú dobre, sú tam kde majú byť. Nič mi nevysí a nosím ich pod tesné tielka. Samozrejme, ak si zvyknutá ramienkami si vytiahnuť prsia pod bradu, máš smolu. Ale prsia sú prirodzené a to som si overila u veľa známich, nikto si zmenu podprsenky nevšimol. Moja kamarátka si kúpila na Vianočných trhoch niečo podobné, tiež je to dobré, ale nie tak dVobré. Inak majú aj v Tescu podobné podprdy, možeš si ich vyskúšať aj s tričkom a uvidíš ako ti budú vyhovovať. V každom prípade vyskúšaj. Brixi

brixi
19. júl 2012

Brixi, teraz je v zľavomate akcia na 3 ks Ahh Bra - 11,99€. Inak ak si z Blavy, na Jedlíkovej existuje jeden stánok, kde majú perfektné podprdy na velké prsia - ale iba jeden druh. A na Miletičke ich nenajdeš. A fakt dobre držia - 8€.

gamaalfa
7. aug 2012

Iste si treba objednať o čislo menšie podprsenky , je môj názor...Potrebovala by som podľa správnosti XL, objednala som si L, ale mám pocit , že M by mi stačilo a potom by to možno malo efekt, neviem , mám ich dva dni ...Je to o zvyku , ale pocit je to super , žiadne kostice. Tak ako píše brixi , treba vyskúšať , ani tie drahé podprdy čo kupujem enesadnú každej

renab
8. aug 2012

naozaj treba kúpiť minimálne o číslo (ak nie o dve) menšiu 😉 . ja som si kúpila tiež v mojej konfekčnej veľkosti a je veľká. keďže je moc pružná, tak mi prsia moc nedrží a nosím ju len na záhradu.

iqshow
3. dec 2012

tak ako píše martivana odporučujem http://www.astratex.sk tam nájdete určite všetko po čom túžia ženy alebo aj muži :D viem s vlastnej skúsenosti.

ewwe
27. dec 2012

ahoj baby tak mne ,,jezisko,, priniesol tu z tesca, belvivu ci ako sa vola, a zatial som s nou max spokojna, nic netlaci, super pocit, sice to nieje ak porebujete prsia zdvihnut, ale na doma alebo pod vetrovku super, ja mam velkost 80 DD alebo aj E kupila som si c. L a som spokojna, akoby som na sebe nic nemala, len dufam, ze sa nenatiahne 🙂

iqshow
10. jan 2013

ako som Vám už písal pozrite si ten obchod astratex, má kvalitné podprsenky k dispozícií..

rastlinka78
15. jan 2013

Ahojte, ja som si ju kúpila dnes. Mám ju na sebe asi 3 hodiny a som úplne spokojná. Som pekné mladé dievča, ktoré by si malo založiť rodinu, ale prsia mi ovísajú ako dákej žene z nejakého kmeňa v pralese. Od mojej prvej podprsenky mám problémy. S kosticami ma tlačili, bez kostíc syntetické som akosi nezniesla, čisto bavlnené boli asi OK, kým nevznikol pred niekoľkými rokmi problém, ktorý nedokázal nikto vyriešiť. Hrčky na prsiach ! Vyšetrenia u gyn. či nejde o nádor to ani nepíšem to bolo samozrejmé ... asi piati gyn mi skúmali prsia - bez nálezu. Potom sa našiel jeden odborník, ktorý zistil, že hrčky mi spôsobujú švíky na podprsenkách.
Záver : Táto podprsenka už musí byť pre mňa dobrá.

moda69
7. feb 2013

Ja som praveze cital, ze je to hlavne pre starsie pani s vacsimi prsiami. Tak asi od 50 rokov vyssie.
http://www.ahhbra.sk/product/ahh-bra-podprsenky...

hrjanka
7. feb 2013

no ja skôr než ahh bra odporúčam obyčajnú športovú - kúpila som si dve v Tchibe a neviem si ich vynachváliť. Mám C-čka, a tie športové mi ich skvelo držia a nelietajú kade-tade ako obyčajné podprsenky - a to mám kvalitné podprsenky, žiadny číňan. Ahh-bra mám tiež, veľkosť L (!) a aj tak mi príde malá, príliš tesná. Mala som ju raz a asi ju šupnem menej vyvinutej sestre 😝

zuzicka322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clips127
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
podprsenka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zita19
12. feb 2014

@podprsenka21 gooogle translator?

hanka2222
2. nov 2015
Používateľ hanka2222 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanka2222.

Tiež si myslím že športová podprsenka je lepšia voľba, ja som počula chválu na túto http://fashion-intimate.cz/101-podprsenky/sportovni-podprsenka--panache-5021 tiež to nie je práve čína, na čo si dávam pozor.