mamadana2
Používateľ mamadana2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamadana2.
mamadana2
25. feb 2016

ahoj, ja som tiež začala umyvat uz pri prvych zubkoch s uplnym minimom pasty pre deticky a snazila som sa tak aby to bola pre malu zabava a naucili sme sa pekne 2ray denne🙂

V diskusii: Umývanie zúbkov
mamadana2
30. nov 2015

Nám zabrali len kvapky Coliprev. Skúšali sme kadečo, zmeny mlieka, cvičenie aj zmeny polôh pri kojení. Až potom nám v lekárni odporučili tieto kvapky a bolo po kolikách 🙂

mamadana2
22. nov 2015

Pri pobyte v kolektíve je prechladnutie na "dennom poriadku" najma teraz. My sme s mojou malou boli doma minulý týždeň :( Uz je vsetko v poriadku ale nakolko je tu opat cas kedy su najma deti chore vytvorila som si doma zasabu - moju pohotovostnu jednotku na toto obdobie. Na bolest hrdla mam pre malu Kalciový sirup (s vanilkovou príchutou). Mala neprotestuje lebo je sladky takze na bolest hrdla odporucam.

mamadana2
13. nov 2015

Ahoj mitinka. My radi chodíme na wellness do Patiniec. Maju tam pravidelne rozne sezonne pobyty. Napríklad Milulassky bude teraz, alebo stefansky. Ale ak mas male deticky, odporucam skvolku plavania, ktora bude tiez okolo mikulasa. Je to s velmi milou instruktorkou a je to pre deticky od 6 mesiacov. Chodíme tam s celou rodinkou. Ja s detmi plavem a manzelik sa zatial saunuje a chodi na masaze. Hygieny vody pre spuntov sa tiez nemusis bat, nikdy sme tam nemali problemy. Davaju si nato pozor 😉

mamadana2
27. okt 2015

My máme veľmi dobrú skúsenosť s kvapkami Coliprev, ktoré som pridávala do UM. Kŕče aj bolesť bruška prestali 🙂

V diskusii: Pomoc s kolikou
mamadana2
23. okt 2015

My sme tiez "odkolikovali" na Coliprev kvapkach, ktore nam zabrali 🙂

mamadana2
28. sep 2015

ajoj bembulka - ak tvoj malý plakal neznamená to hneď že má koliky. Pri kolikách dieťa ručí/reve a nie je v polospánku. Teda vychádzam z vlastnej skúsenosti - moja malá plakala intenzívne celé hodiny kvôli bolestiam bruška. Ak by ste mali koliky - potom ti môžem odporučiť kvapky Coliprev. Ja som ich malej dávala do UM a pomocou nich sme odstránili bolesť bruška, aj plač 🙂

mamadana2
21. sep 2015

Skús dať dievčatám Probicus, ja s ním mám len tie najlepšie skúsenosti. Dávala som ich mojej malej aj na jar, keď brala antibiotiká aj po nich. Malej som ich dala aj teraz keď opäť začal školský rok - pre istotu na posilnenie imunity.

mamadana2
27. aug 2015

Ja mám kŕčové žily ako dedičnú predispozíciu a pomáha mi gel Diosven. Natrela som sa ním aj počas cesty autom na dovolenku teraz v lete aby mi nohy počas cesty veľmi neopuchli. Lebo to sa mi hold pri dlhom sedení stáva často :( Môžem ti ho odporučiť lebo po ňom nemám pocit ťažkých nôh, nie je mastný a nelepí 🙂

mamadana2
20. aug 2015

Ja zdielam nazor @sissy27, pokial sa uziva s mierou, tak ako vsetko v strave, tak sa nemoze nic stat. Ved ludia v Azii ho jedia takmer kazdodenne a su povazovani za najzdravsich a najdlhsie sa dozivajucich ludi. Minule som citala velmi zaujimavy clanok na temu glutaman, dost zmenil moj pohlad na glutama v strave. Odporucam precitat si. http://primar.sme.sk/c/7545319/skodi-glutaman-zdraviu-obsahuje-ho-aj-materske-mlieko.html

mamadana2
20. aug 2015

Sirup Symbiolac používam aj ja. Vyhovuje mi, že je to prírodný produkt a tak keď "to nejde" tak si do tela aspoň nepumpujem umelinu. Môžem len odporučiť.

mamadana2
12. aug 2015

My robievame casto zdrave a chutne strukoviny. Na ranajky natierky z ciceru alebo pohanky alebo kase. Na obed zase salaty a polievky, najma tereaz v lete, ked je neskutocne horuco a cloveku nechuti jest. Najviac nam chutia cicer a pohanka Lagris. Minule som pripravovala polievku a aj salat. Vsetko lahucke a rychle recepty. Ingrediencie na polievku iba povarit a rozmixovat, salat pripravit podla chuti a co chladnicka a komora da. My sme mali doma tieto dobroty. Tu su fotky. Musim sa pochvalit. Vsetko veeelmi chutilo. 😉 :D

V diskusii: Ľahká večera
mamadana2
12. aug 2015

My sme doma podlahli caru a chuti zdravej stravy, V poslednej dobe nam chuti cicer a pohanka Lagris a daju sa z nich kuzlit vsakovake dobroty. na ranajky si rpbievame cicerovu natierku, na obed aleno veceru zase chutny salat alebo polievku,

mamadana2
autor
7. aug 2015

Čaute mamičky, ktoré ste boli tento rok na škôlke plávania deti a bábätiek v hoteli Patinciach. V auguste majú opäť kurz. Kto sa chystá? Kamoška bola s malou na jar a veľmi chválila si. Vaše postrehy?

mamadana2
29. jún 2015

My sme mali koliky do 5 mesiaca a par dni potom uz prestali. Nebolo to veru ľahké. Odporúčali nam cviky a masaze bruska. Taktiež sme do mlieka pridavali kvapky coliprev na koliky. Bolo to velmi narocne obdobie a po pravde, som velmi rada, ze je uz za nami.

mamadana2
31. máj 2015

Tiez som mojej male davala coliprev kvapky lebo nevedela moje mlieko stravit. Hnačkovala a mala bolesti bruška. Je to veľmi náročné ked máte doma placuce dieta a lekara, ktorý vám povie, že vaše mlieko mu škodi :(

mamadana2
17. máj 2015

Skus aj kvapky coliprev. Davaju sa pred dojcenim - nakoko pises ze ho sama dojcis moze to byt aj z toho, ze je este velmi maly a zapeka ho z mlieka.

mamadana2
11. máj 2015

Ak je to kolika tak plakat bude vzdy ked ho bude boliest brusko. Je zvlastne ze tebe place iba vecer - lebo pri kolike je to viac menej kedykolvek pocas dna. Ale tak na koliku ti ja môzem odporucit kvapky coliprev. Davaj mu ich pred kojenim. My sme ich pouzivali a nemozem povedat nic viac ani menej ako ze som s nimi bola velmi spokojna. A moja mala tiez 🙂

mamadana2
1. máj 2015

Na koliku ti tiez mozem odporucit kvapky coliprev. Davaju sa do mlieka a ma obsahuje len prirodne zlozky takze brusko malickej by ich malo stravit bez problemov. Nam este pomahalo aj hojdanie na rukach po kojeni.

mamadana2
30. apr 2015

AK mate zapchu skuste kvapky coliprev. Tie pomahaju brusku spracovat mlieko a potom nebude mat ani vetriky ani zapchu. A taktiez aby sa hybal trosku, cvicte z nozkami, brusko mu hladkaj aj to dost pomaha.

mamadana2
29. apr 2015

na koliku je najlepsie cvicenie. Skus malému masírovať bruško, nech kopká nôžkami. Pomôzu aj kvapky coliprev - staci mu ich dat pred dojčením. Kolika trvá pár mesiacov. Sama viem, ze je to velmi narocne obdobie pre teba aj maleho ale skuste to zvladnut. Potom bude uz len lepsie 🙂

mamadana2
19. apr 2015

Pri každej zmene mlieka trvá istú dobu kým si na nu drobec zvykne. Netreba preto meniť rýchlo...ale počkať čo mu chutí a robí dobre 🙂 ak máte problém s častým kakaním či nadúvaním môžem poradiť, že ja som pridávala kvapky coliprev do mlieka nadúvanie, tráviace ťažkosti aj koliku sme potom spoločne zvládli 🙂

mamadana2
19. apr 2015

áno coliprev kvapky ti aj ja môžem len odporučiť. Pomahaju aj pri nadúvaní, hnačke aj pri problémoch s trávením. Daj vedieť ako sa vám darí...

mamadana2
28. nov 2014

probiotika sme brali aj my, teda berieme pokazde, aj ja
4 x po sebe antibiotika... no tak :( toto sa zle cita nieto este zije, actibax maju v takych lentilkach, takze sa to lahko papa

mamadana2
28. nov 2014

coliprev kvapky mame odskusane aj my s pozitivnym vysledkom 😎