tea78
Používateľ tea78 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tea78.
tea78
16. júl 2019

Sama mám malé prsia a vždy sa to dá vyriešiť dobrým prádlom. Len je potreba vyzkúšať viac modelov.

tea78
15. júl 2019

Prečo cúvať? Však na tom nieje nič zlého a je to predsa spoločnej dohode. Možu si urobiť pekný večer, pozrieť na internetové stránky predajca týchto hračiek ... určite sa dá vybrať niečo čo by bavilo oboch. Ale vždy na to musia mať chuť obaja, žiadne nútenie sa

tea78
23. jún 2019

U nás zabral Canespor a snížiť sacharidy v strave. Vyrovnať prekyselenie organizmu.

tea78
23. jún 2019

Jediné tabletky, ktoré možu pomocť chudnutiu sú na vyrovnanie ph organizmu. Inak je to o jedle, príjmu a výdaji.

tea78
23. jún 2019

Mohol by pomocť detský púder

tea78
22. jún 2019

Obdivujem tvoj prístup, že si sa tak dlho snažil a aj teda chápem, že si to v sebe už potlačil. Jste ale obaja vo veku kedy je škoda vymeniť sex za prechádzky, televíziu... Určite sa ti zase chuť vráti a zkúste si sex nejak vynoviť. Mrkni na www.superlove.sk tam je inšpirácie a určite zase príde i chuť

tea78
22. jún 2019

Na internete kůpiš často lacnejšie. Ja mám niečo zo superlove ale v sexshope ti zase poradia ak sa nevyznáš.

tea78
12. jún 2019

Po roku snaženia by už mala doktorka naordinovať aspoň tablety na podporu ovulácie. Ale rozhodne odreagovanie pri sexu nebude na škodu.

tea78
12. jún 2019

Áno taká Amanda dokáže byť inšpiráciou. Myslím si, že dost pomohla v predaji určitého tovaru. No však na tom nieje nič zlého.

tea78
12. jún 2019

Ja som si prešla stránky www.superlove.sk a potom som ukázala mužovi, čo by som bola ochotná pridať do nášho sexu. Mal radosť a ja potom tiež

V diskusii: Sexuálne pomôcky
tea78
12. jún 2019

Neverila som aký vpliv má na chudnutie rovnováhá ph organizmu. Kamarádka užívala ph balance od protopanu a krásne sa jej chudnutie rozbehlo.