Ako pribrať na váhe?

romanelka2
24. jún 2010

Prosim vas nenajde sa tu niekto kdo mi poradi ako mam pribrat ☹ ? Dakujem za kazdu radu 🙂

bianka234
24. jún 2010

ahoj, aké máš miery? ja s tým mám problém celý život, aj som sa tešila že po druhom pôrode mi konečne ostalo pár kíl navyše a stačila jedna črevná chrípka, dva dni som jedla menej a 3 kg dole, to budem dohánat minimálne 2 roky

atrami
24. jún 2010

@romanelka2 vypočítaj si BMI a potom uvidíš, či treba priberať. Ja som pribrala pri tehotenstvách a po odstavení vždy schudnem, takže mám tiež ten problém a možem robiť všetko, ale nepriberiem.

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
25. jún 2010

kup si v lekarnach nutridrinky a cucaj aspon 3 denne 😉
http://www.lekarennawebe.sk/2008/01/11/nutridri...

vseobecne ak chces pribrat, musis prijimat viac energie ako zo seba vydas. takze si skus zbilancovat energeticky prijem v jedle (tabulky najdes na webe) a zhodnot si svoju celodennu aktivitu (tabulky s energetickym vydajom pri sporte najdes tiez na webe).

mam znamu, ktora je dlhe roky vychudnuta, a neustale kazdemu tvrdi, ze zerie kvanta jedla, vratane sladkeho a mastneho.....po niekolkohodinovej navsteve, kde si zobla trosku jedla a tvrdila ze je uz prepchana, mi doslo , preco je taka chuda 😝 pevne dufam ze to tvoj pripad nieje 😉
niektori ludia maju proste rychly metabolizmus, nech robia co robia, nepriberu....

junovka
25. jún 2010

@romanelka2 zeby problemy so stitnou zlazou??Po prvom tehu som tiez mala problem vobec pribrat, stale som klesala na vahe, aj napriek neskutocnemu jedeniu, a aj tak som vtedy schudla 13 kg.A teraz??,....mam problem to schudnut, nakolko po druhom tehu som pribrala 😀

aero
29. jún 2010

ahoj moja : ja len tak , trošku odlahčím to tvoje trápenie ,
a poviem ti keby sa dalo s velkou radosťou ti pošlem aj 30 kg. 😲
😉 😉 😉
- netrap sa nad tým , niekto je tučný , iný zas chudý.....
ak to nevieš zmeniť - kašli na to - si krásna určite aj tak.... 😉

bibione
30. jún 2010

nutridrinky su o nicom,neije to stopercentne,ze pritom naberies na vahe,jedine zeby si cely cas lezala a nic nerobila,tak jedine 😎 moj manzel tiez prave akoze pribera a celkom to ide,takze 5x jest po 3 hodinach,k tomu cvivit aby si bola stale hladna 😉 ja tiez nejak extra nevazim,ale ja uz to neriesim 😀 po porode to slo bleskovo dole a nikto mi neveri,ze som ozaj nic pre to neurobila 😝 ,takze suma sumarum,,,,cim castejsie budes papkat,tym to pojde hore

len.petra
2. júl 2010

@romanelka2 ahoj,
Minule bola na nemeckej tv jedna reportáž, kde bola baba presne s týmto problémom. Bola chudšia a nedokázala pribrať aj napriek tomu, že jedla všetko. V mesačnom "testovacom" období skúsili dve metódy. Prvou bolo jesť nezdravo, aj neskôr večer, ale to samozrejme nepomohlo. Druhá metóda bola omnoho zdravšia a to taká, že baba začala cvičiť, behávať, posilňovať svalstvo a podarilo sa jej pribrať na váhe vďaka zvýšeniu svalovej hmoty. Nevravím, že sa z nej stala kulturistka, ale pribrala dve kilá a bola spokojnejšia. Skús sa poradiť s odborníkom na výživu, spraví Ti testy, či si zdravotne v poriadku, či ide naozaj o príliš dokonalý metabolizmus a navrhne riešenie. 🙂

ludka140281
2. júl 2010

moja zlatucka.....🙂 skus sa o tom porozpravat zo svojim lekarom,ja som brala B12 a potom som si nalepila 3 kg🙂

zuza.m
3. júl 2010

no ja by som za to dala neviem čo keby som nemala problem s priberanim a mohla zjest hoci čo a kedykolvek... 😅
jedna znama kupila svojmu synovi (23rokov)sunar že aby pribral...tak že ten si pocuckaval pribehu dna ešte popri jedeni..je to celkom logicke ked že je dost plnohodnotny a plny energie...tak že vyskušaj možno ti to pomože... 😉

warholette
4. júl 2010

romanelka, skus arasidove maslo. prave som citala clanok, ze to dovazaju na Haiti podvyzivenym detom a na 85 percent to zabera na priberanie zdravej vahy. v arasidoch je vela proteinov, zdravych tukov a vitaminov, tak vyskusaj 😉

dioliana1
4. júl 2010

Chlieb s maslom a cukrom

berika
5. júl 2010

Možno sa mi vysmejete, ale raz dávno som počula, že niektorá STAR, neviem či nie Liz Taylor bola ako doska, a aby nabrala ženskejšie tvary, mala nejakú vajíčkovú kúru. že vraj od vajíčok žena priberá do prs a zadku atď.

lenka3007
8. júl 2010

Ahojte.. Mne drahý kúpil Gainer, tiež to bol taký koktail pre športovcov, chutilo to hrozne ale kedže som nemala čas chodiť s nim do fitka, vobec to nezabralo... Ale pomohol mi Peritol. Je to len na predpis, ale sirup. Je to niečo pre deti na ukludnenie tak som prve dva týždne bola z toho prispata takže ani šoferovať som nemohla... ale pomohlo to, musis to brat minimálne pol roka...

maca793
9. júl 2010

ja by som potrebovala schudnúť 😀

všetko sa na mne nejak drží aj ked nejem 😠

brucho ako lalok už mám 😀 , zadok ako kufor auta 😀 , no jedine čo ma trošku teší je že mi o číslo napuchli 😝 prsia

elize
9. júl 2010

romanelka, tiez mam rovnaky problem. Dokonca na mna ukazuju prstom, ze "anorekticka". Pocas tehotenstva som pribrala 13 kg a potom to islo velmi rychlo dole. Jest mozem cokolvek a kedykolvek a nic. Teraz cvicim pravidelne uz asi 3.mesiac a moja postava konecne dostava "zensku" podobu. Aj ked som vela nepribrala, ale aspon mam zadok 😀 a soletky sa zacinaju podobat na nohy a ruky 😀 . Vyskusaj pangamin, da sa kupit v lekarni, podporuje chut do jedla. Takze ja odporucam pangamin a cvicenie 😉

marianella
9. júl 2010

@romanelka2
ahojček, ja som mala ten istý problem - po porode som schudla na 43kg -vyska 161- no a nie a nie pribrať, napchavala som sa pangaminom vo velkom množstve a dosť dlho a tiež slad všetko hroznovým cukrom namiesto klasickeho a samozrejme, že človek musi byť v pohode a nie v strese, mne pomohlo teraz mam 48 😵

smajli
9. júl 2010

hm... keby si mala rada sladke tak ako ja,tak by si mozno pribrala lahko...ale je to na dlhsi cas... teraz mam 73... pocas tehulkovania som dost pribrala... ale uz som aj schudla 10 kg... tak az tak strasne to neriesim,lebo ked som mala zdravotne problemy,tak som vazila 46kg.. a to bolo nieco hrozne... takze radsej mat viac.... pomahalo mi ale jedenie sladkeho,to ja ale zboznujem,ale ked som uz konecne mohla jest,tak som bola rada a kedy som mala chut,vtedy som jedla tie pikniky.. ked vies ktore mam na mysli,piknik,jesenka... take ako salko.. ,chodila som aj na injekcie B12.. aj paru nutridrinkov som pila... ale to sladke mi to istilo... lenze ja som na sladke.... ale najdolezitejsie je fakt..dat sa do kludu a nebyt v strese...takze bud spokojna a mozno o styri roky ako ja,budes riesit ako nepriberat uz viac.... :o)) vela zdaru...

mmmonca
22. júl 2010

Nejaky cas dozadu som pravidelne chodila do posilnovne. Mam dobrych kamaratov, ktori davali pozor na to ako cvicim a spravili mi trening. Dovod preco som zacala cvicit bola moja velmi stihla postava vazila som 48 kil pri vyske 165. Castejsie som jedla ryzu, cestoviny. Postava sa mi zacala super formovat a pribrala som, to je hlavne. Ale cvicit som prestala, zmenila som zamestnanie a mala som velmi malo casu. Takze som sa opat dostala na povodnu vahu. Mohla som jest vsetko, a nic. Ale uz asi mesiac a pol beriem pangamin. Pribrala som 3 kila. A opat zacinam cvicit, lebo sa zacinaju objavovat tukove vankusiky. Myslim ze bez pangaminu, alebo bez cvicenia by som nikdy nepribrala. Ja som uz ani nedufala.

lukinkowa
22. sep 2010

jooj baby, ja tiež strašne potrebujem pribrať, zdrav. príčina sa vylúčila, veľa a pravidelne jesť nepomáha, tak asi skúsim to cvičenie, nejaké nutričné drinky a veľa pangaminu..uvidíme.. a držím aj ostatným mamičkám, ktoré nechcú vyzerať ako anorektičky, všetky palce! Veľa šťastia.. 🙂

susanh
27. sep 2010

baby ja uzivam B12 uz dva mesiace a nic....... este vraj je dobry Peritol na chut do jedla, ale ten nemozem lebo mna nenormalne uspava.....tak uz to asi vzdavam......vaha 40 vyska 156......

nanulik
27. sep 2010

ja osobne by som radšej odporučila návštevu lekára. asi aj všeobecného ale určite endokrinologa. dlho som mala neliečený zápal štítnej žlazy a mala som miery 170 cm a 45-49 kg takže strach a hrôza. a potom začala liečba a kilečká pekne pribúdali. teraz ich mám zase pekných pár navyše ale hádam po pôrode bude zase všetko ok.

07111980
7. okt 2010

susanh ja som brala B12 uz tolko krat ze vobec nepomohli ani inekcie az teraz ked mam druhe dieta som zacala priberat na vahe.pretim som vazila 45 a teraz mam 65.pomohlimi hormonalne tabletky.teraz sa prezmenu musim kontrolovat aby som nevizerala ako taky macko./nikoho neurazam ale je to tak./zacalo mi dost po nich chutit jest a to som neverila ze este niekedy priberiem.

kuratko
11. okt 2010

no ja mam rovnaky problem, pocas tehotenstva som nabrala az 22 kg a po porode som tak rychlo chudla ze po roku mam paradnu podvyzivu. a moj doktorko povedal ze ak s tym nebudem vediet nic spravit tak mam dojst na tie injekcie do zadku. asi B 12 . :( aaa.. odpoved predomnou, ake hormonalne tabletky si to brala?

marthuska
11. okt 2010

hm, podla mna je ovela lepsie nevediet pribrat ako nevediet schudnut. fakt. no ale drzim palce, nech je kazda z vas stastna🙂)

evabb35
11. okt 2010

Kúp si nutričnú výživu v lekárni. Nie je chutná, ale pri podváhe pomôže. Pri podváhe ju môže aj predpísať praktický lekár.

hydro
31. mar 2011

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
No a ako prišla Bio kultúra na svet? Išlo o vyprodukovanie vysoko proteínového prípravku pre zvrátenie astenických stavov u ťažko chorých pacientov. Asténia, teda stav "kosť a koža" kedy telo z rôznych príčin nadokáže prijímať proteíny za stravy a tak telo túto potrebu nahrádza spotrebovávaním vlastných bielkovín - telo aby prežilo trávi samé seba. Cieľovou skupinou boli pacienti s intoleranciou na laktózu, ktorí neboli ale schopný tráviť ani rastlinné bielkoviny, ďalej pacienti s vredovou chorobou žalúdka, pacienti so zápalom žalúdka alebo čreva, pacienti s rôznymi endokrinologickými nedostatočnosťami a teda neschopný tráviť bežné bielkoviny zo stravy, pacienti s chorobami čreva, pacienti s rakovinou žalúdka, pacienti po operácii žalúdka alebo po odstránení časti žalúdka, pacienti po chemoterapii, pacienti ktorých imunita vzhľadom na niektorí z predchádzajúcich stavov bola oslabená a ich telo trpelo následne kandidózou. Zároveň sa produkt nemal miešať so surovou vodou ale mal byť ľahko poživateľný a teda najlepšie tekutý. Ďalej mal obsahovať dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedodávaných v syntetizovanej podobe. Nesmel obsahovať žiadne prídavné alebo stabilizačné, či konzervačné látky, ale zároveň mal mať požadovanú trvanlivosť, čistotu a vysokú bezpečnosť. Nesmel byť sám o sebe alergénom. Ďalej aby obsahom účinných látok liečil kandidózu, ničil v tráviacom trakte Helicobater p. a E.coli. Ďalej aby vyrovnával pH organizmu. No a samozrejme aby bol chuťovo a aromaticky príjemný.

No akeďže fungoval veľmi dobre u pacientov, tak sme urobili pokusnú štúdiu, ako naň bude reagovať metabolizmus zdravých jedincov. Výsledok je, že je veľmi dobrý pre potreby suplementácie pre organizmus ľahko dostupných výživných látok s veľmi pozitívnym efektom pri budovaní svalovej hmoty.
-mal som podonný problém, potom som našiel toto a som spokojný

kralicica
1. apr 2011

ja som počula radu, že počas jedného týždňa jesť na večeru (alebo po večeri 😉 ) puding uvarený nie z mlieka ale zo smotany osladený medom, samozrejme piškóty a všetko čo k tomu patrí. efekt zaručený 🙂 a mne pomohlo, že som prestala kojiť. ale to za to nestojí, samozrejme, bábätko je prednejšie 😝

kucerana7515
12. mar 2012

@hydro
Kde sa dá zohnať táto zmesná bio-kultúra?

nina0
15. apr 2012

Dá sa liečiť rýchly metabolizmus ?? (aby bol pomalší:(...)