Apple - fotky z mobilu do počítača

kvetinkamilka
21. feb 2020

Ahojte dievčatá poraďte mi lebo ma už picne !
Od rána sa snažím dať do notebooku fotky z iphone /cez kabel - klasika/ najprv mi načita 5 fotiek uloží .. potom mi nenačíta nič... potom že sa nedá .. a takto dookola .. už som toho na nervy lebo tam mám 3000 fotiek a videí. 😬
Pamäti v notebooku mám dosť o to nejde. Ide o to že tie fotky ani nezačne importovať.. Furt ze spojenie sa prerusilo alebo v tom zmysle,iba raz mi začalo aj to 5 kusov. Potom sa to prerušilo.
Dá sa to aj inak ako cez kábel ? Pozerala som samozrejme aj google ale všetko platené /mes.
Už naozaj neviem ako tie fotky dostanem do pc. Mám aj macbook ale tam nemám takú pamať .. takze pouzivam notebook dell novy za 3400€ .. poraďte mi už hocičo. Kúpila som si aj nový oroginal kábel lebo som si myslela že to môže byť aj tým... ale nič sa nezmenilo.🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

sasanka605
21. feb 2020

Cloud a odtial. Mne to robilo tiez, musi byt odblokovany ked mas heslo a ani vtedy mi to poriadne neslo. Na starsom iOS mi to nerobilo.

kvetinkamilka
autor
21. feb 2020

@sasanka605 mám icloud stiahnuty ... a dalej co ? Ako tie fotky z icloud dostanem do pc ?

kvetinkamilka
autor
21. feb 2020

@sasanka605 to odblokovanie mám. Uz som si to nastavila aj nech sa neuzamkne .. ale mne ho ani nenacita poriadne tel v notebooku .. raz ano raz nie.. ale vacsinou ze chyba .. vypise

kvetinkamilka
autor
21. feb 2020

@niekto2hy nevieš poradiť ? 😅😁🙏🏽

3petka
21. feb 2020

@kvetinkamilka A vypíše ti na tel. že či dôverovať tomuto zariadeniu. Musíš to odkliknúť že dôverovať

kvetinkamilka
autor
21. feb 2020

@3petka áno vsetko urobim .. nie vzdy sa mo to opyta vsak. Odpojim zapojim kabel a niekedy sa ma to vobec neopyta.. mam iphone od 4s vsetky som mala... 5,6,7,8.. teraz mam xs .. vzdy mi to v pohode slo cez kabel. Zapojim opyta sa ma ci chcem doborovat tomuto pocitacu a uz si len odkliknem importovat fotky. Teraz mi niekedy fotky napocita,noekedy nie... ale nenaimportuje.

sasanka605
21. feb 2020

@kvetinkamilka no cloud v pocitaci ti nacita foto a stiahnes, mne sa to tak podarilo lebo pocitac robil presne to co pises s telefonom

3petka
21. feb 2020

@kvetinkamilka No ja chodím tak že cez tento počítač, tam si nájdem telefón tiež musím niekedy na viac krát odpojiť a pripojiť. A idem rovno cez to a už iba presuniem foto do pc

lubina
21. feb 2020

@kvetinkamilka ja to robim tak, ze ked pripojim iPhone k PC tak normalne si otvorim telefon na pocitaci, rozklikam az na fotky a potom klasicky ich dam do bloku, a presuniem cely blok tam, kam to chcem ulozit v PC. Normalne to funguje, ale ak je prilis vela fotiek, treba to robit po castiach, ale takych 100 - 120 foto, podla velkosti, sa da takto presunut na jeden krat. Skus takto, mozno ti to pojde

zuvila9
21. feb 2020

@kvetinkamilka Dobre tema, pretoze presne tento problem aj mna uz dlhsie trapi a neviem co s tym. Vsimla som si akurat, ze mi to robi iba pri videach, takze si to zoradim podla typu a fotky presuniem naraz (to ide bez problemov), a stahovanie videi si odkladam na dni, kedy mam cas a energiu robit to postupne po jednom videu a na x-krat odpajat a zapajat kabel.

ysseba
21. feb 2020

Ja tiež cez icloud. Dám si normálne stránku icloud.com, zadám si svoje Apple ID, heslo a sťahujem.
@kvetinkamilka

niekto2hy
21. feb 2020

@kvetinkamilka Dobre rano,bohuzial neporadim.Nemam ziadne zariadenie Apple.
https://support.apple.com/sk-sk/HT201302

kvetinkamilka
autor
22. feb 2020

@lubina no skusim to este po 100 fotiek presunut ale stale mi to vyhodi ze chyba...

kvetinkamilka
autor
22. feb 2020

@zuvila9 ufff no skusim aj tito moznost

kvetinkamilka
autor
22. feb 2020

@sasanka605 praveze mi icloud nenacita ziadne fotky po prihlaseni...

alabama0011
22. feb 2020

@kvetinkamilka a mas spravne apple ID v icloude, kde si prihlasena.? ja som zistila, ze mam dve 😬 potom uz fotky nacitalo v icloude

kvetinkamilka
autor
24. feb 2020

@alabama0011 vy***la som sa na to ako sa mi zasekol iphone v sobotu. Zobral
Ho muz na reklamaciu do nay a kupil mi novy 11 tku 🙂 to bude vadny kus...