Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
16. jún 2008

ahoj pink, a nemozes to mat take to vydychnutie po vsetkom? Predsa len to bol napor, a k tomu cyklus 😕 daj nejake vitaminky, lahni a spi. Urcite budes fit 🙂

pink_lady
16. jún 2008

libi aj ja som na to myslela ci si telo nepovedalo ze dost bolo stresu 😀 spala som prakticky cely vikend a to som si kolko taho naplanovala 😠 😠 hlavne, pred dvoma tyzdnami som mala odovzdat dizerertacku 😀 😀 😀

petkapo
16. jún 2008

Ahojte dievcata!

Ja dnes len tak na skok, lebo mam roboty vyse hlavy.... Ja len ze, dnes prisla mrchaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Presne 12 tyzdnov od poslednej injekcie.... Este som sa nikdy tak netesila ked som videla krv na toaletaku 😕

Pekny den vsetkym! Ja ten svoj uz mam pekny 🙂

mirip
16. jún 2008

Ahoooooooooooooj, tu to dnes ale žije 😲 "kde to žije tam je mattoni" 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa máte???????????????????????

mirip
16. jún 2008

No, super už ste zase niekam všetky zmizli 😒

pink_lady
16. jún 2008

petkapo tak to gratulujem 😅 😀 😀 😀

mirip
16. jún 2008

Kde ste všetky,haloooooooooooo???????????????? 😲
pink- ooooooooo nová foto 😵
petkapo gratulujem k "červenej armáde" 😵

lenand
17. jún 2008

dobre ranko ja akurat popijam kavicku tak som nakukla 🙂

monika3
autor
17. jún 2008

ahoojte babenky, Dobre ranko 😉

Lenand ja popijam cajicek 😉

asi by som mala popozerat co ste tu vcera pachali 😀 😀 😀

janis24
17. jún 2008

ajojte, u nas je dneska akosi zamracene...
Ja som este kaficko nestihla ani spravit, tak idem na to... 😉

libeth
17. jún 2008

dobre ranko, ja som sa este nezobudila. A to uz pijem druhu kavu.

ahoj moni 😵 vcera si sa tu neukazala, mas vela robotky?
Ja stale cakam na mrchu 😔 mrsina bude meskat.

yasminx
17. jún 2008

dobré ránko dievčence 🙂
ja už som vypila jednu kávičku a teraz popíjama čajík 😀
U nás je tiež chladno 😒 dnes som sa trošku viac naobliekala ako inokedy...nechcela by som nachladnúť 😖

monika3
autor
17. jún 2008

jej takto mame take cajove-kavove rano 🙂 super

Libi hej nestihala som a den D sa mi uz blizi 😒 ☹ ale na fotecky tvojho zahona sa uz tesim 😉
Neboj vsetko pride vtedy ked ma.... len ta trpezlivost, to by sme vedeli rozpravat asi vsetky.. 😠

Yasminx tak ty uz beres Femigard...tak to sme zvedavi, ake budes mat ty stym skusenosti 😉

yasminx
17. jún 2008

monika - áno beriem, včera o 12:00h som si dala prvú lyžičku 😀 a inak čakala som, že to bude horkejšie a hnusnejšie a ono mi to celkom chutí 😀 😀 😀 xixixi
no...som zvedavá...snáď to pomôže 😉

libeth
17. jún 2008

moni, a uz mas spravene vsetky predoperacne? 😕 Budem na teba silno mysliet, neboj. To zvladnes a potom uz len sup na IVF-ko 🙂 mozno pojdeme spolu 😀 som sice zacala ten Valoflur, ale sak... uvidim, co a ako to zaberie? 😅

yasminx, aj ten moj mi chuti 😀 ale myslim, ze je v nom viac alkoholu 😀

monika3
autor
17. jún 2008

yasminx vela babam to pomohlo 🙂

Libi uz som pripravena ...tak este posledny krat to hadam zvladnem 😕 No, to som ten bojovnik prvej kategorie 😀 a potom som ochotna uz len znasat porodne bolesti 😉
Jasne Libi vyskusaj, mozno prave ten je dobry 🙂

dufam ze kym pridem tak niake TT tu budu u niekoho svietit 🙂 🙂 🙂 Nebudem pisat aby ste sa snazili o stosest lebo to urcite nezanedbava nikto 😀 😀 😀

pink_lady
17. jún 2008

ahojte
tak mne sa tie krce zmenili na nejaku crevnu "chrontu" 😀 takze znacnu cast noco som presedela na .... 😀 tak popijam horky cajik 🙄 😠 a dufam ze aspon schudnem 😀 😀 😀

yasminx
17. jún 2008

libeth 😀
monika - ja akosi tomu verím, že to pomôže 😉 a ešte keď mi to navyše aj chutí 😀
A moni kedy ideš? Budem Ti držať siiiiiiiilno palce 😵

pink_lady
17. jún 2008

monika aj vsetky - ono to urcite uz vyjde - musi a basta 😠 😀

libeth
17. jún 2008

yasminx, jej, nova foto 😵

moni, a kedy mas presne termin? Budeme drzat palceky nech to dopadne co najlepsie 😵 Ja verim, ze uz to skonci, a coskoro si budes vychutnavat pohodove tehu aj ty. 😵 Moc, moc, ti to prajem. 😉 😵

yasminx
17. jún 2008

libeth - už bolo na čase dať sneh bokom 😀

monika3
autor
17. jún 2008

Dakujem babule, ste zlate...a palce treba siiiiiiiilno drzat v piatok

este zajtra sa pridem s Vami rozlucit... Dam Vas pozdravit potom od Libi 😉

Libi dufam ze aj ty a vsetky ostatne si budete raz vychutnavat pohodove tehu, tiez Vam to velmi velmi zo srdca prajem 😉 🙂

Yasminx pekna foto

PInk 😉

yasminx
17. jún 2008

OK 😵 takže v piatok držím silno palce 😵

😵

ellianka
17. jún 2008

ahojte babuľky 😉
hmmmm až sem mi zavoňali tie vaše kávičky a čajíky...aj u nás je poriadne chladno a dnes ráno ma začalo trochu bolieť hrdlo, tak dúfam, že to rýchlo zaženiem.
monik 😵 v piatok sú moje palce aj prsty len a len tvoje 🙂
yasminx, to som rada, že ti ten femigard chutí...určite zaberie. mňa z necho bolievala hlava ale odkedy som si znížila dávky a sem tam keď sa cítim zle vynechám...je to v pohode.

monika3
autor
17. jún 2008

dakujem Vam, urcite to dopadne dobre pri tolkom pozitivnom mysleni, inák to ani nemoze byt 😉

Eli tak chytro niake vitaminy /ovocie/- ja som tiez mala vcera pocit ze ma chce nieco napadnut,niak som tiez divno citila hrdlo, tak som si na chvilu polezala a dnes som fit 🙂

ellianka
17. jún 2008

moni 🙂 už som sa nadopovala Céčkom, tak snáď to rýchlo pomôže...taký relax v pohole ležmo by tiež bodol 😀

yasminx
17. jún 2008

ellianka - a nevolnosť sa Ti kedy prejavila? Hneď po užití kvapiek? 😕 A bolievala Ťa len hlávka alebo Ti bolo nejako inak zle?

pink_lady
17. jún 2008

no konecne mi ide kon 😠 😀
monik v piatok budem siilno na teba mysliet 😉 ale spomente si trosku aj na mna pjosim pjosim, ja idem v piatok na pohovor do ruzinova 😝 😔

lenand
17. jún 2008

monika vpiatok sa drz ja idem v utorok ono sa to musi podarit 😵
pink ty to zvladnes ten pohovor ale budem ti na 100percent drzat prsteky 🙂 😉 😵

monika3
autor
17. jún 2008

uf ja som sa teda teraz riadne najedla, ale lepsie ako byt hladna 😀

Lenand jasne v utorok si spomeniem na Teba 😉

Pink tak rano Ti este stihnem hadam drzat palce...vela stasticka 😉 a dobre vybav 😉