Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
13. jún 2008

ahoj janis 🙂

janis24
13. jún 2008

😀 elli cau 😉

libeth
13. jún 2008

caute zienky 😵 prajem krasny piatok 13-teho 😀

mala som vela prace a popri tom este prepisujem celu jednu brozuru... tak som az teraz nakukla 😉

pink, ty sikulka, gratulujem 😵 😵 😵

moni, kde mas foto? 😕 alebo hladas novu? 😉

pink_lady
13. jún 2008

dakujem zienky 😵 😵 😵 a bol tu statnicovat aj taky 3 mesacny tak som si ho pestovalaaaaaa a pestovalaaaa 😵 😵 😵 a trosku mi je smutno, este nasa sekoska vravi ze jej ako by vam to uz pristalo 😵

monika3
autor
13. jún 2008

Pinky aj ja blahozelam 😉

Libi nechcela som si dat momentalne ziadnu foto, tak aspon niake to more....budem ako Lenocka 😀

Eli Janis 🙂 🙂 dufam ze prsat nebude 😉

lenand
13. jún 2008

pink neboj dockas sa a zachvilku budes pestovat svoje ako sa ma milacik 😉

lenand
13. jún 2008

pekny vykend snazilky 😵 🙂 😝

mirip
13. jún 2008

Ahojte dievčatá, tak som doma aj od dokyho aj z injekcie, no doky dnes mal veeeeeeeeelmi dobrú náladu, a bol taký zlatý, vlastne on je taký vždy, milý a príjemný 😵 od dnes mám 2inj.a v pondelok sono, ach jo pomaly chodím na gyndu častejšie ako na hodiny klavíra, tam som chodila 1Xtýždenne a sem každý deň na inj. a 2X do týždňa na sono, ešteže mám mladého, milého a sympatického dokyho 😵 😵 😵 😵 takže to je zatial všetko, ale vy už iste víkendujete

janis24
16. jún 2008

krasne povikendove ranko zelam vsetkym 😉 🙂
oddychnute?

yasminx
16. jún 2008

dobré ránko prajem aj ja 😵
ja veru oddýchnutá...len sa mi zdá, že ten víkend vždy tak stráááášne rýchlo ubehne 😝

libeth
16. jún 2008

dobre rano babulky 😵

ci som oddychnuta, sa ani povedat neda. V sobotu som prerobila jeden zahon, lebo nesplnal moje predstavy 😅 a skoncila som vecer o 22-tej. A v nedelu som bola u rodicov, nieco som pofotila a hlavne este pobrala dake kamene, co mi chybaju ku zahonom 😀 takze dnes dokoncim 😎
ten vikend velmi rychlo prefrciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............
a kedze som tento cyklus ovu nemala a ziadne bezne priznaky mrchy nemam, bude to istotne dlhy cyklus, tak som si nasadila ten Valoflur, ved cez mrchu sa to neberie, tak som prote zacala.

je to hnusne, mala som vsetky priznaky ovu, vsetky, ale teplota tomu nezodpoveda a je riadne mimo. Uz nech pride mrcha, nech zacnem znovu, a ak sa ovu nevyskytne, tak brknem ten Ferticent. A hotovo. 😉 🙂

lenocka3
16. jún 2008

dobre ranko zienky 🙂
ako sa mame? aj u vas je tak pekne konecne? 🙂 u nas aspon troska 🙂
monicka - ty mas krasnu fotecku 😵 😵 to kde si fotilo? Aj ja tam chcem ist 😵 😵
libi - 🙂 zahon, kamiencoky... jooooj 😀 😀 to bola prijemna makacka, ze? 😉 daj vediet, co a ako ten Valoflur... som nan veeelmi zvedava 🙂 mne mrsina skoncila a veselo si spinin uz tri dni 😀 takze este 8 dni a zase bude dobre 😅 ale chcem ist opat tento tyzden k dokimu, tak dufam, ze opat nenajdem nejaku vyhovorku, len aby som nesla 😀 😀

lenand
16. jún 2008

cavte kocky zacala som si robit predoperacne no hrozne isla som rano o 6.00 a teraz konecne ranajkujem a pijem kavu a to este idem o 12.30 po vysledky to je hrozne ako treba dlho cakat u lekarou ale co uz 😉
vcera som mala trosku depku ako to bude znasat oliver ked budem v nemocnici este sme mu to nepovedali moji rodicia ho beru na chalupu tak sme mu povedali ze ide na dovolenku on tam chodi rad tak uz sa velmi tesi 🙂 aj na mojich rodicou je zvyknutí tak to dufam akosi zvladnu este nikdy tak nebol dlho bez nas a ani mi bez neho a dufam ze to zvadnu aj rodicia 😉

janis24
16. jún 2008

no ja som tiez celu sobotu prala a zehlila a vcera sme hrali tenis, takze telo si moc neoddychlo, ale mysel ano... 😉
libi co ja viem, a da sa tej teplote na 100% verit? Lebo ja som tiez teraz zacala s meranim, aby som aspon vedela, kedy sa ms chysta prist, ale skace mi teda hrozne, nehovoriac o tom, ze uz asi 5 alebo 6 dni mam plodny hlien...Uz treti krat sa mi stalo, ze teplota zrazu klesla, potom vystupila, ale potom zase klesla na tu priemernu hladinu...Ale nejak sa tym moc nezaoberam, podla mna to zavisi od strasne vela inych faktorov... 🙂
leni vyhovorky nehladaj, radsej motivaciu na to, aby si tam sla, ved si chcela, aby ti uz konecne nieco spravil s tym spinenim...A to je dobra motivacia... 😉

libeth
16. jún 2008

ahoj leni, no len pekne chod k dokimu a ziadne vyhovorky 😀 jasne???????????
a sama som zvedava, ked tam pisu ze na podporu vajecnikov. Iked po tom vsetkom co som uz vypila, neviem neviem. Ale, pozrela som na kvapky a vravim im, ze pomozu a hotovo. Budem tehu 😀 po nich. Lebo inak musim do centra, a to sa mi teda neceeeeeeeeeeeee

lenand, ale neboj zvladne, ked bude mat stale daku aktivitu, to zvladnete, urcite 😉 😀

lenand
16. jún 2008

nasi mu uz nieco vymyslia ale bolo take uprsane pocasie a tak som len nato myslela 😉
ja co som tak sledovala aj kamosky tak my co sa trapime lebo nemozme ostat tehu a potom sa to podarí tak sme akosi viacej upete na tych svojich drobcou tak sa o nich viacej bojime aspon ja mam z toho taky pocit

libeth
16. jún 2008

lenand, ja mam tiez taky pocit, a to dieta nemam. Ked si spomeniem na moj znamu, ktora povedala muzovi, ze "jeej, podme si spravit dieta...." a bolo hned na prvy sup. A teraz si to povedala zase, a ze "jeeeeej, a cakame dalsie.

Nechapem, preco to musi byt az take krute.... niekedy mam pocit, ze keby mala byt len den v mojej mysli, co vsetko sa snazim vymysliet a vyskusat pre jedno jedine mimi, ci by to vobec zvladla... pripadne by to bola dalsia z tych snaziliek, co sem napisu, ze "boze snazime sa mesiac a zom zufala..."

ellianka
16. jún 2008

príjemný dníček 🙂
pozerám, že cez víkend ste boli všetky usilovné včielky 😎
libi, hneď by som sa k tebe prihlásila na záhonovú brigádu 😎 verím, že by som sa podučila kopcu zaujímavých vecí a hlavne ten relax...verím, že ten valoflur zaberie 😵
janis, ja som si tiež kedysi v začiatkoch skúšala merať teplotu ale bola som z toho celá dopletená lebo skákala a klesala ako sa jej chcelo a vôbec nie tabuľkovo 🙂
lenand, yasminx 🙂

lenand
16. jún 2008

v tom mas pravdu ja som na svoje prve dieta cakala 5rokou a teraz sa zas snazim ale pri tejto diagnoze budem rada ze mam aspon jedno a ot sa bojim najviac aby sa mu nic nestalo
v tedy som to drzala vsetko v sebe nemala som sa s kym tak o tom porozpravat a teraz si zapnem net a aspon sa tu o tom vykecam a je mi lepsie a viem ze niesom sama kto ma taketo problémy 😉

sue13
16. jún 2008

Ahojte zienky 🙂 Ako sa mate? Co nove? Ja uz sa citim ako tehulka. 😵 Bolia ma prsia, mam ich velmi naliate, stale sa mi toci hlava a hladna som ako vlk 😀 😀 😀

ellianka
16. jún 2008

ahoj sue 🙂 🙂 🙂 to sú krásne tehuľkovské nevolnosti
ktorý tt už ste?

libeth
16. jún 2008

Ahoj sue, to je fajn, ze uz citis tehulkovanie, len si to pekne vychutnavaj, aj za nas 😵 a zopar virusikov nic?

eli, no ved pridi na brigadu, este s jednym niesom spokojna, a bude treba ho vykopat 😀

ellianka
16. jún 2008

libi 😀 veru hneď by som prišla

lenand
16. jún 2008

ahoj sue to je super pi vela vody a ked mas nizky tlak daj si aj kavu ja som pocas tehu mala tiez take stavy a 2krat ma muzik viezol aj do nemocnice z velmi nizkym tlakom ale inac pohoda 🙂 krasne tehulkovanie 😵

sue13
16. jún 2008

Dakujem Vam , ste zlatucke 🙂 Som v 6tt. V utorok ideme na 1.sono. 😵

sue13
16. jún 2008

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T

yasminx
16. jún 2008

libeth - ten Tvoj záhon musí byť krásny 😵
lenand - všetko to dopadne na výbornú 😎 nebojkaj, držím Ti silno palčeky 😵
sue - to musí byť krásne 😵 a inak vďaka za vírusiky...uchmatla som ich zopár 😀
ellianka, lenocka, jani 🙂 🙂 🙂

A inak...pred malou chvílkou mi priniesla pani poštárka balíčeka a v ňom Femigard 😵 Tak som si hneď uliala malú lyžičku 😀 a pripila som na bruško 😀

libeth
16. jún 2008

yasminx, ci je krasny to neviem posudit, ale snazim sa tak, aby sa mi to pacilo 😵 a kedze je toho vela, aj to daco stoji, keby som vsak mala neobmedzeny limit 😀 to by bola parada 😎 😉
ked to dokoncim, tak hodim fotos, bo nemam moc casu, ked sa len v zemi rypem 😅

sue, som si zopar aj ja uchytila 😉

jani, eli, no mne prave ta teplota krasne ukazala ovu, ked bola 😅 takze u mna vykyvy znamenaju poruchu a teda anovulacny cyklus. A teraz mam dlho uplne dole teploty, som 29dc, takze moj organizmus fici len na estrogene, preto aj ten plodny hlien 😖 ale to sa spravi. Neviem ako, ale spravi 😉

yasminx
16. jún 2008

libeth - na foto rada mrknem 😉

pink_lady
16. jún 2008

ahojte babulky
ja som unavenaaaa po vikende - od piatku mam desne krce - opakuje sa skoro pravidelne, v pauzach ma boli brusko a hlavne vajecnik 😠 Od vcera mam aj teplotu, ale len zvysenu, nastastie, teda ako sa to vezme lebo taka teplota je na nic - clovek je unaveny a furt sa mu chce spat 😔 😔 😔