Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
24. júl 2008

leni minimalne do pondelka 😉 ale tiez tak pozeram, ze tie zaplavy su skor tak presov, bardejov a sirava je predsa len trosku inde :D len ktovie ake budu cesty - to sme sa este nerozhodli ci ideme autom alebo vlakom 😀 😀

lenand
24. júl 2008

tak to aby vam vyšlo počasie už by sa mohlo trošku umudryt a svietit slniečko ved toho dažda už bolo akurát dost 😒

petkapo
24. júl 2008

Ahojte, dnes druhykrat 🙂

No...ako som uz pisala, som doma kvoli zaplavam. Ten burkovy mrak co ma prist - potvrdili to viaceri meteorologovia, ide burka od Madarska a prsat ma este do nedele a potom - hops - a uz maju byt tropicke horucavy.
U nas v Presove to vyzera dost zle. Mame asi tak 100 metrov od domu taku malu riecku - keby ste ju videli teraz... stupla asi o 4 metre, cela luka a cesta zaliata, vsade bahno, vyvratene stromy.
Pink - netusim aka je situacia okolo Siravy, mozno je to tam OK. Ale pocasie asi nebude bohvieake 😒

Heeej, uz mam konecne fotku - to bude tym, ze som dnes doma, tak som mala viac casu (hoci ma prinutili pracovat z domu 🙄 ). To je moj malinky havinko, moje babatko. Na tej fotke ma 3 mesiace!!! Ked bude dospely, bude z neho riadne teliatko 🙂 80 kilove 😀

Baby - este sa vam musim postazovat. Uz stvrty den ma tak priserne boli brucho, ze to uz neviem vydrzat. Som 22DC, nejaky 8-9 den po ovulke. Testy su samozrejme negativne, nemam ziadne priznaky - cicusky ma nebolia, nevraciam, len mi prestalo trosku chutit jest. Ale tie bolesti!!!! Ako keby ma niekto presne v strede podbruska bodal nozom!!!

Jeeemine, som sa rozpisala. Vidite ako sa snazim vyhnut robote? 😀 😎

pink_lady
24. júl 2008

petkapo 😀 😀 😀 😀 😀 prepac ze sa smejem, alde rozosmiali ma tie cicusky 😀 😀 😀 😀 Inak testiky mozu vyjst negat prve tyzdne 😉
ozaj ty si priamo z PO? to tam nemame sa zatavit? ☹ ☹ ked ja Prešov tak rada - chcela soms a tam zatsavit ☹

petkapo
24. júl 2008

Pink - no jo, cicusky 😀 😉 Obzeram si ich kazdu chvilku v zrkadle a stale sa pytam muza - uz mi narastli, uz mi narastli???

Ano, ja som priamo z PO. No ved zastavit sa moooozte 🙂 Ale nie vsetky casti su pristupne. Centrum mesta je ale uplne v pohode... Len to pocasie 😒 Ty si odkial?

pink_lady
24. júl 2008

petka po Trenčííííín 😀

pink_lady
24. júl 2008

vies ja mam k PO silny citovy vztah 😀 😀 😀 😀 od svojich 9 rokov do 23 som tam bola vzdy cely jul, august 😀 tak preto som sa tam cela zastavit - pospominat 😉

petkapo
24. júl 2008

No to sa ti ani necudujem, ze sa ti tu paci 😀 Aj mne je tu dobre, hoci cela nasa rodina je od Topolcian a sem sme sa len pristahovali 🙂
A kedy chcete vyrazit na cestu? Mozem potom podat aktualne meteorologicke informacie 😉

pink_lady
24. júl 2008

petka zajtra okolo obeda 🙂 budem vdacna za kazdu aktualnu info 😉
juuj takze vlastne pochadzas z TO? to sme potom skoro rodacky 😀 😀

petkapo
25. júl 2008

Dobre rano snazilky 🙂

Pink prepac, vcera som nejako odpadla....

Takze stav pocasia v PO - celu, ale uplne celu noc lialo ako z krhly. Teraz len poprchava a na jednej strane sa vyjasnuje, na druhej strane sa zatahuje 😒 Som zvedava, ktora strana vyhra 🙂

Pekny den vsetkym!

lenand
25. júl 2008

dobre ranko aj u nas celu noc pršalo a hrmelo a blýskalo sa teraz tak poprcha tak som zvedavá čo z toho bude voda ide už dost velká ale u nás sa ešte nevilieva zatial len raz sa trošku vyliala asi tak 2roky dozadu ale nič nezaplavila tak dufam že to tak ostane
mrcha mala dorazit včera a ešte neprišla i ked mám všetky príznaky tak asi len trošku mešká ☹
oliverko je v školke dnes posledný den potom majú prázdniny 3týždne a od sektembra ide už do dvojky skupiny už bude velký školkar 🙂

petkapo a dnes si zas doma alebo si už išla do práce 😉

petkapo
25. júl 2008

Ahoj Lenand!

Co dnes zavaras? 😉

Ja uz som v praci. Najvacsia voda opadla, tak sme sa dostali cez cestu.. ☹ Skoda 😒

lenand
25. júl 2008

dnes nič idem s mužikom niečo povybavovat do banky tak potom sa ozvem pa pa

janis24
25. júl 2008

ahojte, tak u nas uz pohoda, od rana svieti slnko a veruze to vazne vyzera, ze predpovede sa vyplnia a bude tych 29 stupnov, rano som sa poriadne zapotila po ceste 😅 Nehovoriac o tom, ze som si zabudla kluce a z polky cesty som sa musela vratit, takze den zacal uzasne, dufam ze tak nebude pokracovat, kedze zachvilu idem dokimu, uf, drzte mi palce 😕

lenand
25. júl 2008

janis držim a potom daj vediet ako si dopadla 😉 🙂

petkapo
25. júl 2008

Janis ahoj 🙂

DRZIM TI VELMI VELMI prsty aj palce. Ides pre ten norethisteron? Ozvi sa ako si dopadla.

pink_lady
25. júl 2008

ahojte 😅
janis drzim palce a paste vsetky ktore mas 😉

Petkapo dakujem za info, za pol hodinu odchadzam, tak snad nas nedonesie velka voda 😀 😀 asi by sme si mali zachranne vesty vztiat 😀 inak u nas je pod mrakom a fest dusno, dufam ze tam u vas hore (lenand, peatka po 😉 ) je trosku chladnejsie 😀
tak Vam prajem prijemny vikend vsetkym 😉 😉

janis24
25. júl 2008

tak uz som spat... Len v skratke, len mesiac po liecbe na oboch vajecnikoch cysty 😢 Jedna 3krat3 cm, urcite endometrioticka, na druhom to vyzera len zakrvacana cysta po ovulke (t.j. asi bola ovulka, dobra sprava? ani neviem... 😒 ) Ci zmizne sa dozviem o mesiac po ms a kontrole...
Ani nebudem opisovat pocity, je to zbytocne, ale zufalstvo uz prechadza do apatie 😉 Ja mam fakt hyperaktivne vajecniky, ked toto vsetko stihaju... 😨 Kazdopadne predpisal mi antikoncepciu, ze kym sa vsetko vybavi v CARku, aby zbytocne nerastla.
Ale doki mi porozpraval, ze akurat mu jedna pacientka s este horsou endo ako mam ja prirodzene otehotnela, este pocas rozpravania krutil hlavou, vravel, ze nikto z lekarov tomu nechcel verit, ze to je fakt zazrak, ze ona bude asi nejaka divna... 😀 Bol zlaty, vravel, ze v tom sa ani neda hladat logika, ale aby sme vedeli, ze aj to sa stava... 😉
Babule, podme aj my byt divne 😅 🙂

petkapo
25. júl 2008

Ahoj moja!

☹ 😒 😖 Ani neviem co ti na to povedat.... Ta ovulka je ale dobra sprava. Na kolko ti dal HA? Na tri mesiace?

cikyta
25. júl 2008

janis...ja mám 2cm endom.cistu a lekár vravel,že na 20%môžem prirodzene otehotnieť.

janis24
25. júl 2008

petka ano na tri mesiace. resp, ked budem mat schvalenu ziadost v Carku, tak ju proste vysadim, ale asi to doberiem, este do tej svadby...

cikyta mas pravdu, ja viem, ale o to mi nejde, ja som trochu iny pripad, behom jedneho roka som bola na dvoch laparkach s vyse 6 cm cystami, u mna je to trochu ine, rastu mi neuveritelnou rychlostou, proste recidivuju a ked nechcem do IVFka ist na dalsiu operaciu, musime to zastavit 😅 Takze na prirodzene otehotnenie teraz vobec nemyslim(s mojimi zrastami), hoci som aj dufala, ze do svadby sa aspon posnazime... Ale neposnazime ☹

cikyta
25. júl 2008

Ved hej....tak ti držím palce,nech sa ti už nič nezväčšuje a tie otravné cysty nech raz a navždy zmiznú.Dosť si sa natrápila... 😒

janis24
25. júl 2008

dakujem, si zlata 🙂 Aj tebe vela stastia v Heliose 😉 Ja sa este rozhodujem, ci pojdem tam, alebo do FC...

cikyta
25. júl 2008

dík.... 😉 Určite sa rozhodneš správne!

lenand
25. júl 2008

pink prajem ti skvelí víkend a dufam že sa už aj počasie umudrí 😉 🙂

janis tak to s tými cystami ta ma mrzí ☹ ale že bola ovulka je aspon dobra správa do svadby poberieš HA a potom šup do CAR a tam to víjde na prví šep a hotovo 😵 my musíme byt silné a všetko zvládnut a jedna druhu podržat a povzbudit 😉

janis24
25. júl 2008

vdaka lenand 🙂 Ja budem silna, urcite, len musim zo seba dostat to prvotne rozcarovanie, aj tak nie je dobre dusit tie emocie v sebe, takze zajtra uz bude ok 😉

lenand
25. júl 2008

to samozrejme nedus to v sebe ja by som sa určite aj vyrevala 😢 a nikoho nechcela vydiet ☹

libeth
25. júl 2008

ahojte kocky 😉

janis, to mi je luto, fakt, taketo rozcarovanie po dlhej liecbe... to poznam, ale verila som ze teba to minie... je mi to fakt luto. Verim vsak, ze ta druha cysta je ozaj folikularna a mozno aj ta endo sa po menzese zmensi 😔

mirip
26. júl 2008

Ahojte dievčatá, určite som tu sama kedže je víkend ale nevadí 😉
jani je mi to lúto, ani neviem čo ti na to povedať...... 😒 ale treba dúfať, a veriť že to zlé čo nás stretáva sa časom zmení a bude zase dobre, ved sme nejaké bojovníčky dofrasa, no nie? 😠 😎

lenand
26. júl 2008

ahoj mirip je som nakukla lebo robím šišky tak čakam kedy mi nakysne cesto ako sa máš 🙂