Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
26. júl 2008

ja vpohode, čakám menzes, dokyho mám na dovolenke, muža na streche ju natiera a ja pečiem 😀

lenand
26. júl 2008

tak ja už mám napečené aj šišky aj záviny kakaový a makový
mirip aj teraz si testla že vieš že menzes pride alebo si to len myslíš 😉
a čo dobrého pečieš 🙂
idem si dat sprchu lebo v kuchyni bolo hrozne horuco pri tej rure 🙂

lenand
26. júl 2008

tak sa ukazovalo pekne aj slniečko svietilo a teraz začalo hrmiet a už aj prší dokelu akurát sme sa chystali trošku vonku 😠

mirip
26. júl 2008

nie netestla ešte je skoro............ale pravdupovediac mi to je srdečne jedno,testovať nebudem MS má prísť až 5.8.a to už bude doky doma a povie čo dalej............potom konečne vypadnem na dovolenku.........akorát som sa nasrala ako pes robím ako otrok a niekto povie že sa celý deň zaj.... a hovno robím 😠

lenand
26. júl 2008

zajtra chystáš oslavu

mirip
26. júl 2008

nie prečo?

janis24
26. júl 2008

ahojte babulky, na chvilu som nakukla 😉
Lenand urobila si mi chutky s tymi siskami, aj makovy zavin zboznujem, tak som sa rozhodla, ze idem spravit lievance... 😉 🙂
mirip aj ja mam dostat mrchu 5.8. A to som zrovna na dovci, takze idem uzivat ten norethisteron, a doki mi povedal, ze to mam vyuzivat cele, v letaku som sa dokonca docitala, ze sa tym lieci aj endo, tak som zvedava, ci to niecomu pomoze, ale nerobim si nadeje...

mirip
26. júl 2008

no ja pojdem 5ho k dokymu a ak bude liečba poktačovať tak dovča až 16ho ak bude v liečbe pauza tak okolo 10padám preč 😠

janis24
26. júl 2008

mirip na tvojom mieste by som sa tou liecbou neobmedzovala prilis a cim skor vypadla, aby ste si co najviac oddychli a nachvilu od vsetkeho utiekli... 😉

miminap
27. júl 2008

cavte babenky. manzelik moj si povedal, ze si aspon raz za mesiac moze dovolit pospat v nedelu, tak som ho nechala v posteli a som si zapla pc, kym odfukuje, ze vas pozdravim.
ja sa dnes chystam k nasim zablahozelat mame - vcera bolo anny a popoludni,ak konecne u nas v poprade vydrzi slnko - prsi uz dva tyzdne - tak mozno vybehneme do aquacity. 😎 na slnku som uz nebola ani nepamatam, uz ani nehovoriac o kupku. dnes tam bude velka akcia, moj manzel tak kazdy vikend cez leto daco organizuje, tak sa nam hadam podari konecne vypadnut vonku dnes 🙂 vcera sme mali dve vystupenia a na jednom sme tak zmokli, ze mi doma visia rozvesane vsetky cudnice, spodnicem fertuchy, oplecka a lajbliky, co sme mali s mangelom na sebe. paaana taku burku som uz davno nezazila. som sa aj bala, ze sa prechladim, tak som si doma hned vecer napustila horucu vanu a sa zohriala.
ale to som vam chcela.. vcera som bola v lekarni vybrat lieky na IVF 😉 panabeka, 12 tisic som tam nechala, magistra sa len usmiala, ze: dame vam aspon vernostnu kartu 🙂 no dakujem. ale mam teraz plnu chladnicku toho, nemusime ani potraviny nakupovat 😀 😀 😀
tak teraz uz len cakat na prvy den D. ale dovtedy mame este dnesnym dnom pocinajucu ovulaciu ... chichi.. takze hadam ten jediny mesiac po prvej MS po laparke a pred planovanym zaciatkom IVF este skusime prirodu, ci motyka nevystreli :o)
a ak nie..stale mame tie lieciky. ach jaj.. to je dllllhaaaaaaa cesta pred nami.. veru!
no nic.. idem zatial nachystat ranajky a vam prajem peknu nedelu, ak ani u vas uz neprsi a je aspon trosilililinku slnecno :o)
pa

lenand
27. júl 2008

čavte tak mne dorazila mrcha dala si na čas od štvrtka ☹

miminap tak ti prajem aby motyka vystrelila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
28. júl 2008

dobre ranko želám konečne svieti slniečko 😀 😀

petkapo
28. júl 2008

Ahojte!

Aj u nas uz konecne svieti slnko a dnes to vyzera na poriadny vypek!

Rano som si robila testik - bol tak slabulilinky tienik. Bola som aj na ultrazvuku (nic este nebolo vidno) a na krv. O druhej mam vysledky. Dovtedy asi pridem o rozum ☹

lenand
28. júl 2008

petkapo tak to ti držim pršteky nech to bude pozitívne 😵

mne dorazila mrcha ešte v nedelu ☹

petkapo
28. júl 2008

Ach jaj ☹ A ako to prezivas? Mas bolesti?

janis24
28. júl 2008

ahojte, aj u nas uz je teplucko 😉
jeeej petka, to su mi ale novinky, som zvedava aj za teba 🙂 A myslis ze ta krv to povie na isto, este je aj tak trocha skoro nie? No ale bodaj by... 😵 😵

lenand
28. júl 2008

ani nie celkom dobre nemam iba slabé bolesti ale dost silne krvácam tak skusime další mesiac možno to víjde ked mi meškali tak mužik si už myslel že som tehu bol trošku sklamaní

petkapo
28. júl 2008

Ked silno krvacas tak nevadi, aspon sa ti poriadne poodlupuje stara slniznica a bude ti moct narast novucka, makkucka a do nej vhupsne fazulka 🙂 A budete sa moct s manzelikom radovat!

Janis ahoj! Ano, je este skoro, ale u mna to kvoli mimomaternicovemu treba vediet cim skor aby som neprisla aj o druhy vajcovod. Dal mi urobit ale aj nejake ine vysetrenia (nerozumela som ani jednej skratke!), lebo mam od 18DC strasne bolesti. A to teda (musim neskromne priznat) vydrzim toho naozaj dost....

Odpocitavam kazdu minutu.....a ked to bude negativne, tak si viem predstavit ako ma to polozi 😢

janis24
28. júl 2008

Ale nie petka, este ta to nemusi pokladat 😉 Mas jednu velku vyhodu v tom, ze uz si tehu bola a teda vies, ze nic neni stratene, aj keby to neslo prirodzene, je mnoho dalsich sposobov... 🙂
S tymi bolestami mi hovor 🙂 U nas vobec neni neskromne, ked si povieme, ze vydrzime vela, lebo je to skutocne tak. A preto sa nebojim porodu... 😀
Babule troska vam zavidim ze sa takto snazilkujete, ja mam pocit, ze stale len na nieco cakam, lebo vzdy mi do toho pridu tie sproste cysty, a uz to takto ide asi rok a pol, z toho sme sa snazili mozno 5 mesiacov, ostatne tvorilo cakanie na laparky, zotavovanie, liecba a teraz zase len cakat na poistovnu, kym doberiem antikoncepciu, ach jaj... ☹ Ale tento tyzden uz volam do CARka bezpodmienecne, aby sme tam po dovolenke hned nabehli 😉

lenand
28. júl 2008

chlapi chcu ist na kupko do Svidníka tak idem s nimi aj zo známimi ale potom nakuknem ako si dopadla dufam že dobre 😵

tak dufam že to bude pravda s tou sliznicou 😵

mirip
28. júl 2008

Ahojte dievčatá, čo to čítam? Petkapo gratulujem k tehu 😉 Dievčatá som s vami, silný menzes to je utrpenie. Aj mne sa včera stalo čosi dovné a som s toho mimo.............som bola 22DC a na toal. som mala krvavý flak akoby prišiel menzes ked som nahnatala krčok, tak bol tuhý jak šlak a prst som dala von som mala celý krvavý akoby sa menzes každú chvílu mal spustiť, dnes nič, krčok tuhý, na prste som mala ked som ohmatala trochu roužové a ni, ani krče ani nič ako cez menzes nemám, no nechápem som v šoku...........lebo inokedy ked má prísť menzes tak mám den pred síče trochu krvi na toaletáku ale ma aj 2_3X cez deň pichne taký mierny krč akože menzes hlási.................Už som ttuuuu, už ideééém. A teraz nič ani bolesť brucha ani nič, ani špinenie nie je, ani krčok makký, ani teplota nešla dolu som len tak pre info dnes odmerala či nešla dolu a bolo 36,9 a mne sa pohybuje od 36,8-37 po ovulke teda nemeriam ale viem to od vtedy ako som meriavala...........ale som fakt v šoku 😖

petkapo
28. júl 2008

Janis - boze, obdivujem ta! Ja na tvojom mieste som uz davno na psychiatrii. Trpezlivost nepatri k mojim silnym strankam a nekonecne obdivujem kazdu zenu, ktora sa dokaze popasovat s takymto dlhym cakanim a snazenim. Klobuk dolu, Janis!
Antikoncepcie sa neboj, upravi ti cyklus a potom otehotnies raz-dva 😀

Lenand, papa! A uzite si to aj za nas!

Mirip - a co takto implantacne spinenie 😉 😉 22DC je to velmi realne!!!!

janis24
28. júl 2008

mirip a nebude to uhniezdovanie? 😨 😉 🙂

petkapo
28. júl 2008

Mirip - a ja este nie som tehoska. Pan doktor to tak nevidel...

mirip
28. júl 2008

ja vám neviem, som v šoku, test mám ale nechcem testovať, už som mala tolkokrát / paličku a viem ako to potom dopadne budem zase 2_3 dni v zúfalstve že to nevyšlo 😒

petkapo
28. júl 2008

Mirip, ale vyzera to ozaj na uhniezdovanie. Krcok zatvoreny, slabe spinenie... DRZIM PALCE!!!!

Nechcem ale radsej nic zakriknut!

mirip
28. júl 2008

no petkapo s tým čakaním, nám sa teraz končí 3 rok snaženia teraz v júli, a najhoršie je že sa snažíme 3 roky ale zbytočne, lebo až terajšie polročné snaženie po mliečbe ja fakt snaženie, predtým to bol zabitý čas, tak to definoval moj doky a smutne skonštatoval, že vela žien podcenuje to chodenie menzesu kedy sa mu zachce a tie krče a vela ich príde neskoro na laparoskopiu ked sa pomocť už nedá........ale že chápe, kto by sa dal jen tak rezať a išiel pod skalpel

mirip
28. júl 2008

už máš aj nejaké príznaky okrem paličiek že by to mohlo byť na tehulkovanie?

petkapo
28. júl 2008

Priznaky moc nemam. Prsia ma nebolia, nemam chute, nie je mi zle. Akurat ma od 18DC bolelo brucho a teraz ako keby utal a nic. Bolia ma akurat krize (ale teda riadne). Cikat chodim kazdych 20 minut. No a dnes mi teda vybehla druha palicka na teste (v limite). Sice len tienik, ale bol tam!

lenand
28. júl 2008

tak nikde sme nešli lebo mužik sa nakoniec neuvolnil s práce mne to až tak nevadí lebo mam mrchu a ja tampony velmi nemusim tada ich nepoužívam vobec iba ak tak raz do roka 😒