Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
13. aug 2008

ja by som najradsej teraz ze Duphaston 🙂

ellianka
13. aug 2008

janis dík 🙂 tak dúfam, že doki zmlúvu má a ak nie tak si ju bude musieť urobiť 😅 😀
jeeeeeeeeeej leni 😵

monika3
autor
13. aug 2008

babule ja zase nechapem podla coho sa ta liecba dava, niekedy ju nedavaju vobec... 😨 lekari sa riadne lisia v nazoroch

lenocka3
13. aug 2008

moni - no ani nehovor, vsak som mala zastaraly zoladex 2 x... a niekomu davaju HAK. A niekomu nic. a kazdy doki povie, ze prave jeho liecba je najspravnejsia

ellianka
13. aug 2008

HAK????

ellianka
13. aug 2008

no mne pôvodne navrhoval doki z car-ka liečbu hneď bez laparo 😕 čo ma dosť zaskočilo ale nakoniec sme sa dohovorili s mojou pomocou na laparo, čo zaručene neľutujem

janis24
13. aug 2008

ano HAK, mne dal tiez teraz, neni to take agresivne ako injekcie, ale ani take ucinne, skor ide o to, aby sa zastavila cinnost vajecnikov, nerastla sliznica a tak, ale hormony funguju stale, hoci trocha inak...

libeth
13. aug 2008

elli, no ja som brala decapeptyl aho horm. liecbu aby mi nerastlo nic a nemala mrsku

monika3
autor
13. aug 2008

ja som aj rada ze idem rovno na ivf, uz sa mi nechce nic brat ...dufam ze mi to vyjde a budem moct na jesen zacat 😉

janis24
13. aug 2008

elli no ta laparka bola urcite lepsia alternativa, lebo ta cysta uz bola velka, ta by robila asi problemy... No a teraz ti hadam injekcie pomozu k odstraneniu lozisk, dufam ze viac ako mne 😅 😉

ellianka
13. aug 2008

žienky vy ste pokladíky 😵 toľko užitočného som sa tu za tú chvíľku dozvedela, musím si to všetko dobre zapamatať 🙂 aby som bola ready pri návšteve dokiho
libi, nevedela som, že dekáč sa používa aj ako hormon.liečba 😅
monik 😵 😵 😵

ellianka
13. aug 2008

jani, v to dúfam aj ja 🙂
vy sa do CARka nechystáte?

janis24
13. aug 2008

jo jo, uz za dva tyzdne sme objednani do FC 😵 Ale zacneme az v oktobri po svadbe, teraz chcem co najrychlejsie spisat ziadost, aby sme potom uz mohli rychlo do toho ist, ja sa normalne tesim 😅 😀

ellianka
13. aug 2008

takže aj ty čoskoro naskočíš na tú tehuľkovskú vlnu 😵
najprv monik, potom ty a lenočka 🙂 ja sa pridám až neskôr...možno ešte libi 😅

libeth
13. aug 2008

elli, ja neviem ci je to presne ten isty, lebo ten co mala kamaratka pred IVF vyzeral inak a jedna ta moja inj. stala 10.000sk, nastastie je preplacana, ale je to urcite Decapeptyl Depot.

ozaj jani, a ta tvoja prva ziadost prepadla? ako ale neprisla si o nu, ze?

ellianka
13. aug 2008

libi, tak potom sú naozaj rozdielne toto je len decapeptyl a balenie so 7 dávkami stojí len čosi cez 2000sk

janis24
13. aug 2008

nie prave, ta ziadost plati neobmedzene, len je bohuzial schvalena v inom carku, no co uz, dan za prilisnu vyberavost 😅 🙂 Ale bohvie ci sa to neda nejako preniest, musim sa spytat, ale asi nie...
libi ano tie tvoje inj. sa tiez pouzivaju, aj o tych som citala...

libeth
13. aug 2008

no ja sa k vam tak skoro nepridam, ja sa tam neviem odhodla a neviem preco a teraz navyse nemozem kvoli praci a skole, to by som nestihala casovo 😔 ☹

elli, a planujes liecbu na pol roka alebo len na 3 mesiace?

ellianka
13. aug 2008

zatiaľ mi bolo hovorené len o polročnej liečbe, takže neviem o kratšej alternatíve 😅

libeth
13. aug 2008

elli, tak mozno dovtedy sa odhodlam a pojdeme Ivf-kovat spolu 😉

libeth
13. aug 2008

a este ma napadlo, ze mne bola teraz naposledy tato kratsia navrhnuta a aj jedna holka ale ta je uz tehulka 🙂 od nas ta mala tiez len 3 mesiace

pink_lady
13. aug 2008

zienky dnes pisete rychlostou blesku ja to ani nestiham citat 😀 😀 😀 teraz aj musim odbehnut tak sa majte krasne 😅 😉

ellianka
13. aug 2008

zdá sa, že hodím s dokim reč nielen o injekciách ale aj o dĺžke liečby...uvidíme, možno budeme ivfkovať spolu 🙂 to by bolo fajn 😵

libeth
13. aug 2008

babulky maje sa krasne 😵 balim veci a chystam sa domov 😵 Konecneeeeeeeeeeeeeee 😀

lenand
14. aug 2008

dobre ranko včera ste sa riadne rozpisali ja so musela odýst išli sme si do prešova pre nové autičko prišli sme dost neskoro mame novučičky Citroen C4 😵

janis24
14. aug 2008

ahojte,
lenand uzivajte si auticko plnymi duskami 😉 Veru aj my by sme potrebovali...

lenand
14. aug 2008

my sme mali predtym od svokrovcou feliciu a podarilo sa nám ju aj dobre predat 😉

lenand
14. aug 2008

tak tu už prší a chcela som ist s oliverkom do zoo prišiel cirkus a je tam aj zoo ☹ je trošku smutní ale cirkus je tu do nedele tak pojdeme snad nebude v kuse pršat 😉

pink_lady
14. aug 2008

zienky ahojte 😅
prsi prsi a mne sa chce spať a spať 😀 kto za mna porobi robotu? 😀 😀 😀

petkapo
14. aug 2008

Ahojte babule!

Uz som tu dlho nebola, nestiham nic, ani dychat......

Vy ste sa teda riadne rozpisali! A tato strana je plna planov!!!!! SUPER! Tesim sa s vami!!!!!

Libi, Eli - ja som mala decapeptyl len 3 mesiace! A hned po druhej mrche po liecbe som otehotnela. Musim povedat, ze tie injekcie boli riadne silne, tie vedlajsie ucinky sa uz miestami ani nedali vydrzat, ale pomohlo to a endo sa nestihla vratit. Tie tri mesiace su (podla mojho doktora) tak akurat. Vajecniky sa preliecia a nestihnu akokeby az tak zaspat alebo "vyschnut". Samozrejme, nie som doktor, takze nemozem radit, ale ja som dokaz, ze to funguje.

A to najlepsie pre vas som si nechala nakoniec. CHYTAJTE:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀