Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
15. apr 2008

aj ja to beriem uz lazo-plazo,se...ie ma to ale co uz ☹ este ze ide jar-leto tak to nie je az take deprimujuce 😅

tittika
15. apr 2008

kuknem sa sem kazdy den ale nepisem lebo nemam co pisat 😒 uz ma to nebavi zavyslacit na konikovi

mirip
15. apr 2008

to ani nežartuj že možno dnes alebo zajtra ovulka, vo štvrtok mám ísť ešte raz na folikulometriu 😲

mirip
15. apr 2008

😲 😲 😲 😲

mirip
15. apr 2008

lebo ked dnes alebo zajtra tak načo potom vo štvrtok mám ísť na folikulom. ☹

tittika
15. apr 2008

aby videl tekutinku ci co po prasknutom vajicku,muzika mas doma?
ja som bola 1X na folikulometrii 6.11.07 vtedy mal folik 16,4 mm,potom som bola 8.11. a uz bol prasknuty
ale nie sme rovnake

tittika
15. apr 2008

miri ty si ucitelka?co ucis?

mirip
15. apr 2008

ja ale nemám ísť na to 😲 😲 😲 😲 😲 mne chce ešte raz pozrieť folikul či dorástol alebo nie 😲 😲 😲 prečo ma plašíš 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mirip
15. apr 2008

mne zvykne dať až 13den vyvolávyčku ovulky dnes som 11DC, vo štvrtok 13DC a má mi robyť aj nejaké výtery a to snažilkovať do štvrtku nemôžem 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tittika
15. apr 2008

prepac ☹ nechcela som ta plasit ☹

mirip
15. apr 2008

teraz už fakt neviem čo mám robiť, do štvrtka nemám snažilkovať a ked dovtedy príde ovulka tak som premrhala jeden mesiac ☹

tittika
15. apr 2008

☹ neviem,je to hlupe ze akurat teraz musi robit tie vytery

mirip
15. apr 2008

to vážne si myslíš že bude ovulka do štvrtka? ☹ mne teraz nepovedal nič , inokedy mi hovorí že ano zajtra injekcia na vyvolanie ovulky a môžete začať snažilkovať, a teraz ešte vyvolávačku nepichol, minule ked som bola na folikulometrii mi povedal 12DC že folík je 18mm na další deň 13Dc mi dal vyvolávačku a ovulka bola až 14DC 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tittika
15. apr 2008

joj miri neplas sa,ja som mala do dvoch dni ovu ale nie sme rovnake
urcite to stihnete nic sa neboj mne asi priliz rychlo rastol folik
ukludni sa oki 😵 vo stvtok fol.m. bude vajko kraaasne velke na puknutie a maternicka pekne pripravena aby sa do nej pekne zahniezdilo 😵

mirip
15. apr 2008

no tomu velmi neverím ale možno sa stane zázrak, aj ked už teraz som si istá že keby sa mi náhodou podarilo prísť k dvom // na teste tak by som tomu uverila len potok keby to potvrdil doky, idem už konečne jesť ako som prišla z roboty tu sedím, ved bárs by si mala pravdu a ovulka bola až po štvrtkajšom "meraní", zatial pá

tittika
15. apr 2008

ahoj

ellianka
16. apr 2008

krásne ránko žienky 🙂
ešte sa mi nestalo, aby som tu bola takto prvá ale idem dnes na školenie a tak som vám chcela zaželať príjemný deň v práci 😵
leni, libi dúfam, že bolesti sa už zmiernili alebo úplne vytratili 😉
jani 🙂 Paulo Coelho je aj môj obľúbený autor, mám od neho všetky knihy

janis24
16. apr 2008

pekne ranko, teda neviem v tomto pocasi 😅
jeeej elli aj ja mam vsetky knihy, este aj v anglictine 🙂
Aj tebe pekny den, nech ti to rychlo ubehne 😉 a nezmokni 😉

lenocka3
16. apr 2008

kocky dobre ranko vsetkym 🙂
eli - no, veru nezmokni. A jasne, ze mame akvarko 🙂 To chovame namiesto deticiek zatial 😀 teda aspon manza okolo nich chodi, ze moje rybky, moje rybky, dala vam maminka papat? 😵 😵 A bolesti uz skoro zmizli. Dnes rano to bolo este na kavicku s ibalginom, ale uz je to vsetko v pohode 🙂. Takze som rada 🙂 Opat to nevyzera na tolke ibalginy, na ake som bola zvyknuta. Ani jedna tablicka to nebude dohromady 🙂.
jani - tak, a my budeme makat dnes, eli sa bude skolit 😀 co mas nove?

janis24
16. apr 2008

leni som rada, ze uz je lepsie, ja vsetko po starom, kopec roboty a v tomto pocasi sa mi vooobec nechce, akasi som otapena, idem si uvarit kafe, lebo som rano nestihla... 😉

monika3
autor
16. apr 2008

Cafte kavickarky 🙂 🙂

To je supis Lenocka ze si vydrzala bez tabletky, ja sa priznam ze tiez som nepotrebovala teraz ziadnu 😉

Janis tak dufam ze kafe pomohlo a teraz makas ako vcielka😉

lenocka3
16. apr 2008

caaau moni 🙂
no, sme hrdinky, ked tolko vydrzime 😵
kocky, som zvedava, kedy budem mat teraz ovu. Vobec neviem, okdkedy mam zacat ratat cyklus. Ci hned ako sa spustilo to spinenie na 29DC alebo az ked som zacala krvacat 😕 ?

monika3
autor
16. apr 2008

Lenocka az ked si zacala krvacat a mala bolesti ako pri MS 🙄

teda ja by som to od vtedy ratala 😉

To mi moj drahy hvoril pri IVF aka som hrdinka ked som zvladala injekcie sama 😀 a ku koncu aj tie do svalu...lebo ked sme boli cez vikend na pohotovsti a rozbalila som tam sestricke injekcie ta bola vydesena ze to ona nemoze atd. tak som sa napalila... ze som si davala sama vsetko....a hlavna vec ze ona je sestricka na pohotovsti a ma na to sklolu ako aplikovat injekciu 😀
Ale tie sestricky pred tym co mali sluzbu tak nemali problem 😵

korusa
16. apr 2008

Ahojte babenky,

tak sa hlasim po dlhsom case, mala som dost depresivne obdobie, tak som radsej nechcela aj vam pokazit optimisticku naladu. Ale uz mi je lepsie, uz je konecne po kramoskach, ale teraz si zo mna este aj vystrelili - meriam si totiz teplotku a aj po kramoch sa mi drzala teplota hore, tak som nevedela, ci predsa len, a spravila som si test, ale bola tam len /, a na druhy den teplotka samoska klesla. Takze tak... Ale aspon som nepotrebovala ziadnu tabl.
Lenocka tak to mi je luto, ze si tento mesiac tiez nenasla dve palicky na teste, vyzeralo to nadejne, ale ideme dalej, uz sa to musi podarit, no nie? A prvy den cyklu rataj az od krvacania, mne to povedal lekar tak.
Monika, veru si ty velka hrdínka, ja by som si asi tu inj sama nevedela pichnut. 😅
Elianka to musela byt hnusna bolest, ked ti cysta praskla, chudatko moje, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku a dalsi mesiac uz budes mat babo v brusku 🙂
Teraz som si musela kupit aj ja ruzove lentilky, pretoze vcera som musela ist na stomatochirurgiu, kvoli mojmu zubu mudrosti - neprerezal sa a rastol mi do druheho zuba, tak mi ho chirurgicky museli odstranit, no baby neviem, co je vacsia bolest, ci tie stavy po laparke, alebo po tomto. ☹ Ked doki vyhlasil, ze podajte mi dlato a kladivo, skoro som utiekla z op kresla 😝 Idem si pre lad z mrazaku a idem sa schladit, zevraj studene obklady na to pomahaju. Tak zatial sa mi drzte. pa pa

lenocka3
16. apr 2008

ahoj Korus 🙂
no teda - takze zubky este aj ku vsetkemu...akurat sme vcera spominali, ze radsej zuby vytrhat ako cystu nechat prasknut... uuf, ale radsej asi ani jedno ani druhe, co? 🙄
a jasne, do dalsieho mesiaca ideme s novou nadejou 🙂
moni - to si teda sikulka..., ja som taky bojko, co sa tyka injekcii... tak ta fakt obdivujem. Ja skoro utekam, ked mam dostat inejkciu do zadku 😅 toboz si nieco sama pichnut 😀

monika3
autor
16. apr 2008

Ahojcek Korus 😉
tak so zubami by som nechcela zase ja nic mat, radsej tu injeckiu prezijem😀 😀 😀
A tiez Ta vitame v klube hrdiniek ak si vydrzala bez ruzoveho pokusenia 😉

Lenocka, aky zajko-bojko.... uz to ze si zvladla 6-mesacnu kuru injek. je hodnost ocenenia "sikovny bobor" 😀

korusa
16. apr 2008

Sikovny bobor -to je pekne, to ma pobavilo, au a to sa este nemozem smiat - ja teraz taka opuchnuta tiez vyzeram ako bobor 😀 A musela som vydrzat tie bolesti zuba bez lentilky, lebo ma v lekarni upozornili na to, ze pred lentilkou, sa treba najest, no a ja som sa nevedela najest 😢 Ani len jogurtik som si nemohla dat, pretoze mam antibiotika, ku ktorym nemozem jest mliecne jedla 😔 Tak sa napchavam detskou vyzivou 😅 .
A zuby vytrhat, alebo nechat prasknut, no ja si myslim, ze radsej ani jedno ani druhe 😒

korusa
16. apr 2008

myslela som nechat cystu prasknut, uz mi ta puchlina asi ide na mozog, ci co 😉 🙄

monika3
autor
16. apr 2008

Joj Korus, aj ty si teraz taky nas bobor 😀

A este chodis na brusne tance? 😉

ellianka
16. apr 2008

už som vyškolená 🙂
žiadna bolesť nie je príjemná, to by sme museli byť sado-maso 😀 jedine pôrodné bolesti by som si želala
koruš 😉 ty si riadna statočnica bez ibu, klobúk dole...tak želám nech sa ti to rýchlo zahojí 😉
ale ako tu čítam ja taká statočná ako vy leni, monik, koruš nie som 😅 bez ibu neurobím ani krok len občas ho vymením za panadol 😀