Bývanie blízko celebrít

14. mar 2023

Ahojte, máte niekto za suseda/u nejakú celebritu? Ako sa správajú? Pokecajú, odzdravia sa? 😊

hrabovo
15. mar 2023

U mojich rodičov je priamy sused pán spisovateľ Hevier, s deckami sme vyrastali spolu, doteraz sa stretávame, chodí tam doteraz Paľo habera, vždy milý, poznam ho od útleho detstva, takisto tam v tom istom vchode býva riaditeľ l+s, vo vedľajšom býval vajda, teraz je tam už len jeho dcéra, spolužiačka zo základky. Kde teraz bývam ja, je tiež zopár ľudí, spevákov pre mladých, plus jeden minister.

derdia
15. mar 2023

Celebrity ktore sa usmievaju sa maju skvele...peniaze robia zazraky.aj mne by sa usmievalo, keby mam melon na ucte. Usmievala by som sa cely den😁😁😁😁😊😊💪ale tak ich sikovnost, ich drina... Nezavidim, len ja vidim aj na kamoske, ktora ma kopec prachov, ze tak lahsie sa jej zije.. Kedze na vsetko maju.

eeffka
15. mar 2023

@gabika0825 hej on je extra trieda 🤣

777januska777
15. mar 2023

@derdia nemyslím si, ze byt celebritou je až také super, neustaly tlak verejnosti je podľa mňa veľmi náročný. Ja by som celebritou presne kvôli tomu nechcela byť.

jamimo
15. mar 2023

@777januska777 pravdu máš, pokrivené vzťahy, pretvárka, náročné denné programy, cestovanie, dlhé skúšanie a natáčanie... Peniaze síce dávajú pocit slobody a možnosti "ľahšieho" fungovania, to je asi tak všetko. Aj celebrita nemusí mať svoj deň, bolesť hlavy, vzťahové problémy, chorobu, trouble s deťmi. Mnohí trpia úzkosťami, depresiami... nechcela by som ani jedno ich euro. Obdivujem toho, kto to ustojí a žije tak, že o nich ani nič nevieme, napr. Bryan Adams

grolmulina
15. mar 2023

heh a toto ti ma byt akoze k comu, ches vari niekoho prenasledovat?

ttonicum
15. mar 2023

Ujo byval v baraku a nad nim byval Pyco, ktory vraj rad robil kazdu sobotu rano o 7:00 klavirny koncert :D. Niekto o 7:00h vrta a niekto hra na klavir :D

marsmykkok
15. mar 2023

@777januska777
@jamimo Ale tak napríklad herci, speváci, politici si cestu vyberú sami, vedia do čoho idú, bez toho aby boli známy to nejde. To ako keby som mala ľutovať citlivého človeka, že ide robiť na call centrum exekútora,.kde mu budú volať nahnevaní klienti, že im exekútor zablokoval účet a nebude to zvládať emočne. Každý si povolanie vyberá slobodne Iné je to možno športovci, čo majú len talent na niečo, dosiahnú niečo a tá popularita je vedľajší produkt ich práce

kiwi3
15. mar 2023

za susedov nemam, ale stretavam sa pomerne bezne s medialne znamymi ludmi. ludia ako vsetci ini, niektori mili, ini chrapuni, vacsina normalna. a fakt pravda, co mam skusenosti, ze cim vacsi clovek, tym skromnejsi.

kiwi3
15. mar 2023

ale ked sa bavime o susedoch, tak v sestrinom vchode byval latinak, stretla som tam vsetkych tych jeho kamosov. ale mierny sok som mala, ked som na schodoch stretla davida kollera z lucie a este mi aj zacal nieco rozpravat. to som len kukala. ten tam mal frajerku, cize to vobec nesuviselo.
pod nami zase byvala evelyn, fero nam obcas zvonil, ci mu otvorime branu. uz sme sa prestahovali.

stanulienkat
15. mar 2023

Sa to tu pomaly s tými detsky naivnými otázkami mení na Bravíčko.😁🤣🤣

mima1608
15. mar 2023

Moja sestra pracuje v gyme pre bábätká v BA a chodia tam aj Jasmina Alagič, aj Mária Čírová, aj Dominika Cibulková a sestra vždy vraví, že sú milé, usmiate a komunikatívne - narozdiel od iných "necelebritných" maminiek.

liusa82
15. mar 2023

@stanulienkat aspoň sa človek zasmeje občas😀 už len to by ma trápilo kde býva niekto z našich známych ludí🙂 velmi rada by som vedela vek autorky tejto otázky ale chápem,každý máme iné záujmy 🙂

luccija
15. mar 2023

@mima1608 Alagic je veľmi milá aj s Rytmusom boli sme v parku so psom a oni tam vypustili toho pudla behala ako splasena nevedela som najprv komu patrí a potom pribehli aj so synom bezprostredni syn s bicyklom behal cez mláky, až vlasy mal od blata.Zopar x som stretla Kostelného blízko kde bývam tiež mily chlapík.

kiwi3
15. mar 2023

@mima1608 tak su zjavne extroverne typy, aj preto robia taku pracu, nema kazdy chut usmievat sa a komunikovat 24/7

pralinka25
15. mar 2023

@liusa82 @stanulienkat no ale citate to

liusa82
15. mar 2023

@pralinka25 No dobre. Ale fakt takúto otázku položí dospelá osoba? ved nech sa ide poprechádzať hlavne po Ba a nech šmiruje kde kto býva ak ju to už tak velmi zaujíma🙂

stanulienkat
15. mar 2023

@pralinka25 lebo niekedy neverím vlastným očiam😁

lenka1208
15. mar 2023

@luccija presne, moj muz kedysi davno robil v obchode s pc hrami a ze chodil mu tam casto Rytmus a ze je velmi v pohode typek, dlho sa bavili o hrach, muz mu odporucal ktore su dobre, nechal si poradit..a ze nakupil bezne aj 20ks 😂

gab1sol
15. mar 2023

Máme v susedstve pár “známych” ľudí, už o našom developerskom projekte párkrát písali v bulvári. Dokonca tu párkrát už bola ja NAKA. 😂 Máme tu v okolí športovcov, modelky, ale aj naviazaných na politiku… Nepostrehla som, že by sa niekto cítil viac ako iní, nezapájali do spoločných aktivít, nechodili na spoločné ihrisko, ale vždy slušne pozdravili, ak sme sa stretli… Niektorí sa už odsťahovali, niektorí tu vlastnia len nehnuteľnosť, niektorí tu ešte bývajú… Ale muž pracuje v produkcii, takže už asi dva mesiace pozdravujem Maštalíra, s ktorým si potykal (a nechce odkázať 😂), často mi pri pozeraní seriálov hovorí, že toho a tú pozná… A až na výnimky sú to všetko úplne bežní ľudia.

dominikamacakova
15. mar 2023

Bez tých mien je to dosť nuda 🤔

joannita
15. mar 2023

Ja nechapem ze niektore nenapisete mena? Ved ste tu anonymne 😃

marryen
15. mar 2023

@joannita MK znesie veľa 🤣

diaszoky
15. mar 2023

@pink_lady ved napis kro toje nech ju neodoberam😅

diaszoky
15. mar 2023

@joannita presne

fadama
15. mar 2023

@mima1608 ja byť na ich mieste tiež by som bola vždy veselá a vysmiata 😆😁😅

nicicka
15. mar 2023

U nás v dedine býva Janko Dobrik. Dcéra chodí s ich dcérou do triedy. Syn bol občas u nich pohrať sa s ich Timkom. Obaja s manželkou sú vždy usmiati, pozdravia, sú veľmi pekný pár. Jeho manželka nedávno rozbehla svoju značku kozmetiky...

zuzanka.zuzu
15. mar 2023

dávno som bývala v koloseu na chodbe kde aj smatanová a ešte jedna speváčka (teraz narýchlo neviem, tiež známa, úplne mi vypadlo meno) a samozrejme tenké steny, takže sme mali súkromné koncerty keď trénovali 😀 niekedy sa prekrikovali, inokedy hodinu jedna, hneď po nej hodinu druhá... ono to baví tak týždeň-dva že waw to je fasa, ale potom to skôr lezie na nervy 😀 a poschodie nad nami alebo pod nami zase niekto denne trénoval na čelo (hudobný nástroj), akože nechceli by ste 😀 ozaj radšej berte hercov 😀

@mima1608 aký je to gym?

andrejkap123
15. mar 2023

My sme stretli muža (spevak?😂) ženy ktorá ma tiez neikolko stovak tisic sledovatelov a su “noví” rodicia. Ona velmi von nechodí ale jeho sme stretli ako venčí na lúke vtedy malé, ale teraz uz velke zviera (naschval nepoviem co za zviera to je). Bol uplne v pohode, porozpraval sa. Vobec nejavil znaky ze je slavny. Moj muz nevedel kto to je takze sa sním bavil ako sused. No hadajte kto to je😂😂😂 ked neuhadnete dám viac indicii hahaha

bea0802
15. mar 2023

@andrejkap123 René a Zuzana 😁