Chudnutie s Romi - oplatí sa?

natal12
17. jún 2018

Ahojte baby,máte niekto skúsenosti s Romi toet na fb?ona vytvara jedalnicky na mieru samozrejme za peniaze. Ak mate skusenosti sup sem s nimi. Mam jej poslat peniaze cez ucet do Holandska a ona mi urobi jedalnicek a všetko ostatne. Len neviem kolko budu pytat poplatok v banke ked peniaze by isli az do zahranicia.. co poviete? Na fb je taka stránka o chudnuti ktoru vytvorila ona a plno ludi tam pise ze aka supet zevdaka nej schudli

jenny257
17. jún 2018

Ja mam poplatok 10 e do zahranicia - primabanka. Videla som uz aj negativne recenzie na nu - to ale vzdy zazrakok zmiznu v tej skupine. Ze kazdemu posiela rovnake jedalnicky a tak dalej....

natal12
autor
17. jún 2018

@jenny257 o tom neviem preto sa pytam na nu😀 dost možné ze posiela a vypytuje peniaze velke😂 mne pisala ze zadarmo ze poplatok sa neplatí vraj tak neviem

prevenar
17. jún 2018

@natal12 ..prejdi na vegansku stravu ..a mas to zadarmo a lepsie ako s Romi 😉

m29
17. jún 2018

Ahoj ja mám len dobré skúsenosti vďaka nej som krásne schudla bez hladovania jedálniček na mieru na 5 týždňov má vyšiel 35 Eur. A papa sa 5 krát denne a úplne klasické potraviny nič nákladné není pravda že posiela každému to isté lebo vypočíta ti jedlo na deň presne kalórie čo môžeš prijať , jedlo som si rýchlo pripravila nič náročné a ospalí so mnou celá rodina. Ináč má jedálničku aj zadarmo sú v súboroch čiže kľudne môžeš ísť aj podľa všeobecného len už ho nemáš podľa seba ja som chudla aj podľa nich len som kojila tak pre to som si dala urobiť jedálniček na mieru.

jenny257
17. jún 2018

@natal12 zalezi od banky...

marika6
17. jún 2018

@natal12
@natal12nic jej neplat. Je to drahe. 5 tyzdnov budes hladovat a vratis sa k povodnej strave a priberies. Ja som jej zaplatila 35 e. Poslala mi. Prečítala som si a bola sklamana. Keby som bola drza pytam peniaze naspat. Ak chces preposlem ti ho😊 . Strasne maly kaloricky prijem ona tam ma okola 5000kJ. To je málo. Treba min 8000kJ. Skus cez www stranku mira veseleho. Tam sa prehrab a pochopíš vela. Len treba velaa citat.

marika6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natal12
autor
17. jún 2018

@marika6 ak mozes preposli. Ďakujem

angelana
17. jún 2018

Baby tiež som rozmýšľala aj som Romi písala, ale chce 35€ za jedálniček a to ešte neviem či sadne, či nebudem sklamaná. A na materskej si človek nemôže dovoliť vyhodiť len tak peniaze, tal neviem tiež sa rozhodnúť. Tie čo to máte ste spokojné, vyhovuje vám? Ďakujem 🙂

marika6
17. jún 2018

Ako som pisala bola som sklamana. Strasne malo kJ na den. Cca 5000. To nie je dobre. Treba viac.

marika6
17. jún 2018

@natal12 .
@natal12 posli mi mail.

marika6
17. jún 2018

@angelana preposlem ti ho. Posli mi mail.

angelana
17. jún 2018

@marika6 ďakujem, poslala som správu

andrea101112
17. jún 2018

Baby ak chcete jedalnicek na chudnutie za mna maximalne odporucam na fb si najst Michal Josef Toth. Je sice drahsi okolo 50€ ale je to neskutocny jedalnicek. Je na stalo. Dava k nemu aj knihu s receptami. Akoze za mna maximalna spokojnost.Ma aj svoju stranku s recenziami. Ja sama ten jedalnik mam. Absolutne ziadne hladovanie a kila idu dole..

henka545
17. jún 2018

Radsej si stiahni appku kaloricke tabulky nastav si tam co potrebujes... a ukaze ti aky prijem mas mat aby si chudla...plus kukni stranku fitlist zaregistruj sa vypln zakladne udaje a mas tip top jedalnicek. Su tam niekedy dobre veci na inspiraciu. A je to vsetko zadarmo. A clanky mira veseleho su tiez fajn

natal12
autor
17. jún 2018

@marika6 čakám poslala som správu

natal12
autor
17. jún 2018

@henka545 na tej stránke sa neplati? Ked pytaju ze kolko zarobím a adresu Kde byvam 😂

henka545
18. jún 2018

@natal12 nie. Som registrovana

natal12
autor
18. jún 2018

@henka545 a z tej stranky aj ti poslali uz nieco domov?

angelana
18. jún 2018

@marika6 ďakujem 🙂 aj za rady

henka545
18. jún 2018

@natal12 nie nic len mas tam jedalnicek

marika6
7. aug 2018

No co dievcata. Pomohol jedalnicek?

mimusa154
6. sep 2018

Ahojte baby,poslete aj mne ak sa da jedalnicek? :/ Nedari sa mi schudnut,uz dlho,12 kg nadvaha :( daco zislo a uz pol roka stojim :/

grenka
8. dec 2018

@marika6 ahoj môžeš my poslať tip stránku na Mira?a tam má tiez jedálniček?

marika6
8. dec 2018

@grenka do google miro vesely alebo chudnutie ako

cakanka1234
6. jan 2019

@marika6 Prosím môžeš poslať jedálniček aj mne potrebujem schudnúť 30kg ale nemôžem si dovoliť platiť výživových poradcov

marika6
7. jan 2019

@cakanka1234 yreba si skor naštudovať www. Chudnutie ako od miro vesely. Treba chapat suvislosti. A nie vzorový jedalnicek. Musime sa naucit vyskladat sami jedalnicek. To co nam chuti.

julkav22
16. máj 2019

@marika6 boli by ste taka dobra a poslala by sme mi jedalnicek od romi toet? DAKUJEM VAM.KRASNE

marika6
20. máj 2019

@julkav22 nie prepacte uz ho nemam. treba pytat od dievcat co ho maju.

ale skor odporucam mira veseleho chudnutie ako. je to zadarmo a super

kikakupuje
4. júl 2019

Nic moc poslala jedalnicek a viac sa nestarala , rady o ktore som poprosila nestali za vela , myslim si ze su to zbytocne vyhodene peniaze .v podstate to co si dokazem bezplatne precitat na internete a zhrnut vam poskytne aj ona , za mna urcite nie ..platba prebehla ok aj splnila co slubila cize poslanie jedalnicka vsetko podla dohody ale bola som sklamana z obsahu nic moc , dokonca podla odbornicky, ktora sa naozaj moze podpisat pod uspesne pripady kedy sa podarilo ludom schudnut 20 kg , su jej jedalnicky dost zle nastavene na az prehnane nizky prijem potravy ak clovek sportuje a upravu stravu kvoli chudnutiu jej jedalnicky sa javia ako nepostacujuce pre zdravy organizmus