Čo hovoríte na vynovený Modrý koník?

marion09
20. apr 2018

zienky co vravite na "vynoveny" vzhlad Modreho konika?aj vam tak cim dalej tym castejsie nic nefunguje ako mne?cim viac to upravuju tym horsie spravia.......

deti95060810
20. apr 2018

ja mám tiež problémy.... často musím nahadzovať stránku od znova - jednoducho mi všetko zmizne, ostane čistá strana...

maruski99
20. apr 2018

neviem ti povedať, keďže zväčša zamrzne a nejde, takže mohol ostať aj po starom, vtedy aspoň ako tak išiel :(

snehuuulienka
20. apr 2018

U mňa tiež veľká nespokojnosť....zakaždým, keď aj dajú niečo nové( akože vynovené),príde mi to len horšie a horšie na tomto fóre.Viac sa mi páčil starý modrý konik

maria584
20. apr 2018

Tiež nie som spokojná. Starý MK bol pre mňa prehľadnejši, teraz keď niečo chcem musím stokrát preklikavat. No otras. Mne viac vyhovoval starý MK.

jeanettka
20. apr 2018

ano aj mne sa pacil viac stary MK

littleslovak
20. apr 2018

pridavam sa, dufam ze to admini zoberu ako konstruktivnu kritku a poslu dalej na vyvojarov a programatorov... novy Konik mrzne aj mne, bud sa nenacita a musim stranku obnovit alebo zostane biela alebo zamrzne. dnes som asi na 10x sa dostavala k svojmu prispevku k diskusii lebo to neslo, mrzlo a sekalo, kym som sa k tomu dostala.
dufam ze dalsia zmena bude k lepsiemu... vytvara to strasny uzivatelsky diskomfort.

eliska13
20. apr 2018

Veľmi zly

lorela
20. apr 2018

Mne sa, naopak, nový vzhľad a používanie veľmi páči.
Technické problémy sú určite len dočasné a súvisia s práve prebiehajúcimi zmenami.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatianka0000
20. apr 2018

Mne a to doména páči len keby opravili to ze ked si pozriem novinky v skupinkách tak by mohli tie čísla odtiaľ zmiznúť..

tatianka0000
20. apr 2018

Oprava docela páči

snehuuulienka
20. apr 2018

@lorela práveže ten NOVÝ VZHĽAD je OTRASNÝ !!!

seli4
20. apr 2018

mne prišiel starý prehľadnejší

lorela
20. apr 2018

@snehuuulienka Ja vidím prehľadnejšie a logickejšie používateľské prostredie 🙂.

olifcek
20. apr 2018

@lorela az robia zmeny, bolo by fajn, keby to najprv testli na testovacom serveri, nie to rovno hodit do produkcie...

marllik
20. apr 2018

Ja za ten svet neviem najst vseobecny zoznam tem diskusii.. vidim ze su jednotlive diskusie zaradene do nejajej temy (ako napr. Toto je zatadene vo vlnej diskusii) ale ten zoznam tem sa mi neukazuje odkedy do vynovili.. to mi pride dost neprehladne.. ostatne veci su myslim len sila zvyku..len keby sa netrebalo tak casto preucat :D

lorela
20. apr 2018

@olifcek A čo mi vieme, či najprv netestovali 😉. Ono až v ostrej prevádzke sa môžu objaviť niektoré nedostatky, ktoré treba vyriešiť.

olifcek
20. apr 2018

@lorela no neviem...ak testovali, tak slabo...ved nefungovalo skoro nic a dodnes to pada 🙂

bianca
20. apr 2018

povodny rozhodne prehladnejsi

jana_eyre
20. apr 2018

mne sa zda ze musim viac klikat, co je nevyhoda.. plus je este vela nedostatkov, ktore sa mozno este riesia (napr tu z diskusii sa do menu nedostat, co je nelogicke) vzhlad neriesim.. zvykneme si nacokolvek, ved aj tak sa nikdy neberie do uvahy nazor uzivatela, ale sleduju sa nejake vyssie ciele do ktorych my nevidime..

hennyinnsbruck
20. apr 2018

Zly😩😩😩😩😩

deti95060810
20. apr 2018

@jana_eyre zhodnotila si to veľmi presne....vyššie ciele.

jallka11
20. apr 2018

ja som tu dnes po dlhšej dobe a pravdu povediac som zostala trošku v šoku ako to tu vyzerá. plus teda niektoré veci nefungujú úplne na 100% takže dúfam, že to dajú čo najskôr do poriadku

silesias
20. apr 2018

Verím tomu že problémy sú dočasné no starý bol lepší. Toto mi lezie na nervy, ako som tu rada chodila tuknem tu raz za čas. Škoda.

stanulienkat
20. apr 2018

zly,zly

v_alika12
20. apr 2018

zle,neprkticke,neprehladne

farenka
20. apr 2018

Suhlasim ze je to neprehladne a stale to mrzne

lorela
20. apr 2018

Záleží tiež od toho, odkiaľ sa prihlasujete. Iné je cez mobil (android, iphone), či cez PC - je super táto nová verzia.

marika39
20. apr 2018

úplne zle

sjuzan77
20. apr 2018

Mna najviac hnevá, že sa neviem z diskusie dostať na hlavnú stránku, riešenie, kde užívateľ musí spraviť viac klikov oproti pôvodnej verzii sa mi zdá nelogické a diskomfortne. Ale v konečnom dôsledku som s týmito inováciami spokojna- chodievam sem čoraz menej, z predtým denného užívateľa sa stal velmi sporadicky návštevník a zrazu mám omnoho viac času na ine činnosti 😊