Čo robia ľudia v nebi?

2. dec 2022

Otazka hlavne pre veriacich.Co si myslite ze ludia robia v nebi???Kedze sa tam neda umriet,co tam robia donekonecna???

hendikep
2. dec 2022

vo večnosti nepociťuješ plynutie času ako na zemi… čiže sa ani nenudíš len existuješ v maximalnom stave uspokojenia :D

vanda323
2. dec 2022

To je jedna z tých milých otázok...
Ale čo robia ľudia v pekle?
Tam musí ísť čas pomaly. ..

autor
2. dec 2022

No a v pekle ich varia v kotli tiez donekonecna

martinkatinka
2. dec 2022

Nic, nepoznajú casopriestor.... Proste su ....

autor
2. dec 2022

@hendikep ako si to prosim Ta predstavujes...ten stav

queen_mary
2. dec 2022

Nebo mas jak nekonecny orgazmus a peklo ako vaginalnu infekciu.. pre cca predstavu🙄🤭

zitaje
2. dec 2022

No to hlavne nie sú ľudia, ale duše, nie?

pralinka25
2. dec 2022

snad si vazne nemyslis ze v pekle ich varia v kotli 😀
specifikuj veriacich pretoze nabozenstiev uznanych je viac a kazde ma na to svoj pohlad. v niecom sa zhoduju v niecom nie ale kedze nikto na zemi to realne nevie je toto uplne jalova tema.

autor
2. dec 2022

No jasne ze nikto to nevie,len ked je tolko veriacich ludi,ma zaujimalo ako si to predstavuju po smrti ..ja teda neverim ani v peklo ani nebo

aliaray1
2. dec 2022

@queen_mary 😂👍

dzulli1980
2. dec 2022

Kresťanská viera učí, že život sa smrťou len začína ... ja som veriaca, prečítala som kopu literatúry, aj takej, aj onakej ... úplne nazaujate, zo zvedavosti ... osobne si myslím, že duše sa vracajú na zem, zakaždým do iného fyzického tela, aby sa naučili to, čo v predošlom živote nedokázali ... je to len môj názor, nerýpem sa v tom ... lebo, keď sa hovorí, že Boh je spravodlivý, prečo niekto celý pozemský život trpí a iný nie? Prečo jeden má a druhý nie? ... nikdy si nezažila "deja vu"? ... za mňa nebo, peklo neexistuje, je len medzipriestor, v ktorom sa duša pripravuje na ďalší pozemský život.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietok2891
2. dec 2022

To stým varením v kotli je dobré

autor
2. dec 2022

@dzulli1980 mam to nejak podobne...ale zaroven dalsich milion otazok...a som chlap😉

zobaka
2. dec 2022

ja verim na dve moznosti, bud sa dusa opat narodi, cize reinkarnuje sa, alebo nic, neverim, ze sa ide do "neba" alebo "pekla"

niekto2hy
2. dec 2022

A niekto musí robiť aj kotolníka.😎

kvietok2891
2. dec 2022

@niekto2hy 🤣🤣🤣

autor
2. dec 2022

A ked sa dusa doreinkarnuje,ze sa teda vsetko nauci,co potom dalej?

zobaka
2. dec 2022

autor - rozplynie sa stastna v nirváne 😀

niekto2hy
2. dec 2022

Otázka je zle napísaná.Ako trávia ľudia voľný čas v nebi,tak mala znieť, keďže sa už narobili dosť.😎

autor
2. dec 2022

A bude uz navzdy rozplynuta...hmmm

autor
2. dec 2022

@niekto2hy Niekde som cital,ze sa niekomu zjavil v sne jeho mrtvy pribuzny a hovoril,ze tam v nebi normalne chodia do roboty...brrrrrr 😎😎😎

0silvia0
2. dec 2022

Ked sa vsetko naucime, splynieme do jednoty..

tykat
3. dec 2022

Ale pocula som ze v pekle varia v kotli len kresťanov, ostatní maju nekonečne orgie a pôžitky. A kresťanov varia v kotli lebo to tak chceli 😀

zobaka
3. dec 2022

@tykat 😅😂

zobaka
3. dec 2022

@tykat ale to len tých, ktori chodili zo strachu do kostola 😂

bonavoxa
3. dec 2022

Neustále se radují a chválí Boha.

vanda323
3. dec 2022

@bonavoxa Amen

moninah
3. dec 2022

pomahaju nam

andreatytler
3. dec 2022

Toto je velmi dobra otazka. Tiez som sa nad tym zamyslala, hlavne ked som bola dieta a hovorili mi o vecnom zivote v nebi. Podla mna to nie je velmi domyslene. Asi by som sa tam nudila.
Zevraj muslimovia maju v nebi sex s pannami. 🙂 Aspon to maju konkretne vysvetlene.
Ked sa dusa doreinkarnuje a vsetko nauci, dosiahne nirvanu a prestane sa reinkarnovat. Reinkarnaciu chape vacsina europanov zle. Chapu to tak ze navrat duse na tento svet v inom tele je dobre, lebo ma moznost dalej zit, ale v budhizme je cielom skoncit reinkarnaciu, lebo kazdy navrat na tento svet je utrpenie v dalsom zivote.

svetlonos
3. dec 2022

Ked duse dosiahnu na planete zem vsetko ucenie, inkarnuju sa na ine planety pokial nedosiahnu maximalneho ucenia a stavaju sa majstrami, ktori plnia omnoho vyssie ulohy. Takze ano aj v nebi chodia duse do “robity” ale je skor na duchovnej urovni 🙂. A samozrejme je tych moznosti - co robi dusa po smrti tela- urcite omnoho viac.