Čo robiť, ak je mamička nespokojná s nákupom?

matilda99
24. okt 2012

ahojte, chcem sa spytat , co robit v pripade, ze si niekto kupi tovar v popise je ze je noseny vo vybornom stave. za cim si stojim, (pred tym cena ovela vyssia.)No mamicka je nespokojna a chce tovar vratit, pretoze vraj je poskodený a sprany. No neviem, si dat rady, pretoze fakt moj nazor je ze je sveter ok, a myslim si ze v skutocnosti vypada aj lepsie ako na foto. nemam problem vratit peniaze, ak by to bolo ozaj tak.A teraz neviem co nechcem aby bol niekto nahnevaný , ze som ho oklamala. dakujem za vase nazory.

katy1979
24. okt 2012

@matilda99 vratila by som jej peniaze a nech ti ho posle naspat. len by som sa bala aby ho nejako neposkodila aby ta presvedcila ci svoje okolie ze ona mala pravdu

zigzag
24. okt 2012

@matilda99 ked nechces byt za zlu,tak nech ti vrati svetrik na vlastne naklady,a vrat jej co zaplatila za svertik ,,,,

matilda99
autor
24. okt 2012

ved uz som premyslala nad vselicim, aj tym, ze mi ho moze poslat naozaj poskodeny a ja nebudem mat ani sveter ani peniaze...joj toto tazko sa dohodnut.

euka210
24. okt 2012

@matilda99 tak nech ho laskavo posle a az potom jej vratis peniaze...aby Ta neoklamala.

ivett1
25. okt 2012
matilda99
autor
25. okt 2012

dakujem, pani mi napisala, ze sa stazuje adminovi, no tak som zvedava, teda, ze ako to dopadne. :(

mirkave
31. okt 2012

@matilda99 daj vediet ako to dopadlo

matilda99
autor
31. okt 2012

neviem ako to dopadlo s adminom no mne to nedalo ,stale spom rozmyslala co spravit, tak som pani povedala nech mi sveter vrati, takze cakam kym pride a ak bude v poriadku vratim jej peniaze,na svetrik uz mam zaujemkynu. 🙂 a kazdej kupujucej radsej poviem nech sa spyta na vsetko 😉 😝

simca06022011
3. nov 2012

V normalnych eshopoch to funguje rovnako, peniaze sa za tovar vratia ak pride tovar spat v rovnakom stave ako odisiel. Fotku pred tym mas, ked ti nebodaj pride poskodeny kupujucou odfot si to tiez a posli jej to spat s tym ze tovar si poskodila ona a teda za to vinu nenesies 🙂))
... to len tak... ako sa bezne "admin-neadmin" postupuje... admin po zaslani fotografii tiez musi byt objektivny.