Čo robiť sama doma?

23. apr 2022

Žijeme s priateľom polroka v jeho meste (ja som pôvodne byvala na opackom konci SR), kamaratky tu moc este nemam... Šiel pracovne prec na víkend a ja sa doma sama nudim😅.. Viem ze to znie asi niekomu zvláštne ale fakt neviem co mam robiť, sme vzdy viac menej len spolu, cez tyzden obaja pracujeme tak mi to tak príde, cez vikend mame vzdy spolocny program, teraz som tu ostala sama, meste to malé vsetko uz cca poznám (zeby som sla objavovať krásny mesta), deticky ani zvieratko nemáme, byt som cely uz upratala vcera, navarene mam😅... Pre zdravotne problémy este 3 týždne nemozem naplno športovať max prechádza, co mam robiť aby som sa cez víkend nezblaznila sama? Príde az nedelu večer... Som introvert 😅 fakg ma neposielajte zoznamovať sa s niekym

autor
23. apr 2022

Išiel teda uz v piatok naobed, upratať a navariť pre seba som stihla uz včera

jaskolka
23. apr 2022

Telka, čítanie, krížovky, ručne práce... Alebo proste len oddychuj.
Je to víkend, nie pol roka.

zmrzlinka2021
23. apr 2022

Ja som dnes sama, do rury som si dala polotovar - lasagne a sledujem na youtube este stare videa - sudny proces amber a deppa s titulkami, cize sa ucim anglictinu 😀
A mohla by som aj nieco upratat, ale som leniva zena 🙂 tak si to uzivam 😉

kabinka11
23. apr 2022

V dobrom závidím. Prídi k nám a rucim Ti ze sa nezastavis 😀

dzulli1980
23. apr 2022

Čo by som ja dala za voľný víkend ... by som ležala s vyloženými nohami pred TV, v kľude si vypila kávu, išla sa len tak prejsť kdesi do lesa ... och, čo to je voľný víkend? 😀

luccija
23. apr 2022

Mňa by už doma nebolo🙂)išla by som kúpiť nejaké doplnky do bytu, pozrieť si niečo na oblečenie, ale to asi nechceš...
Ale, ak si rada sama, tak si pozri nejaký film, čítaj si, chod sa prejst

mmrkwa
23. apr 2022

Je tam miestny utulok? Chod vencit psikov, tam sa nemusis s nikym zoznamovat, psikovi urobis radost a zabijes cas.

januska12323
23. apr 2022

Nemáš žiadne koníčky? Či bez neho si ani film nevieš pozrieť?

autor
23. apr 2022

@januska12323 chodíme na výlety, turistika, korčule, bicykel...no len vravím 🤷🏽‍♀️ mala som zdravotné problémy este 3 týždne ziadna fyzická aktivita

bosorka2302
23. apr 2022

Ja chodim rada na plavaren ked som sama, alebo film, kniha, spamielcina z podcastu, dokkncit obraz, zdriemnut, vychadzka, upratat co odkladam, pretriedit satnik, kupit doplnky.....

heln
23. apr 2022

citaj modreho kona, vikend ti tak rychlo zbehne

terezka1947
23. apr 2022

Jeeeemineeeee. Ja mám veľký dom,čiže keď som konečne sama,upratujem.
A keď nemôžeš fyzickú aktivitu,veď zober knihy,pozri filmy,kt.si ešte nevidela,spí,oddychuj,chod na nákup,atd
Snáď víkend prežijeme sama😉

januska12323
23. apr 2022

Tak dnes budeš pre zmenu polihovat a čítať knihu, pozerať seriály, filmy ak nájdeš dobrý ani nevieš ako ti to zbehne. A bude po víkende.

heln
23. apr 2022

kebyze som sama cely vikend a ozaj neviem co, tak robim nieco na co nikdy nemam cas, napr. by som vytriedila fotky, dala by som ich urobit, pozrela si nejaky film ci serial ktory by som chcela vidiet, precitala si knihu na ktoru nikdy nemam cas, sla by som upratat balkon....

mariet24
23. apr 2022

Ja by som šla do kina keby mám možnosť, kľudne aj sama, a pobehat si obchody bez toho aby za mnou všade chodil krpec a vykrikoval ,,ideme preč'' 😁

loliki
23. apr 2022

Daj tému, komu môžem dnes navariť, alebo upratať byt. 😉

osky
23. apr 2022

Kolko ste spolu,ze si na priatelovi takto zavisla????
C7m skor si zvyknes byt samostatna vo volnom case,tym lepsie to bude pre vas vztah.
Ono na zaciatku je to fajn,ale aj partner potrebuje "dychat" .
Aby neprisla ponorkova choroba!
Ved vikend ujde ako voda...
Nudit sa nemam sancu.
Ved pozeraj tv,alebo si nieco precitaj...
Urob si relax vo vani,masku,vlasovy zabal..pedikuru,manikuru ...pol dna mas malo,aby si sa zrelaxovala ..

lucka_ke
23. apr 2022

strávila by som celý víkend v posteli s dobrou knihou/knihami, v medzičase kvalitná hudba, jedlo, relax

nwnw
23. apr 2022

Co by som dala za 2 dni volna a moznost ist popozerat obchody 😄😂 a kludne aj vo vedlajsom meste.

buberova
23. apr 2022

Zahraj si nejakú hru na telefóne alebo počítači 🙂 tak mi veľmi rýchlo vie ujsť čas

oli18
23. apr 2022

Ty mas kolko rokov, ze sa pytas taku jednoduchu vec? 🙉

lala123
23. apr 2022

Už teraz je to pase ale asi by som išla pozrieť domov , rodičov a kamarátov . Nechceli by sa mi sediet cely víkend doma sama. A ak, tak film, kniha a spanok

victoriab
23. apr 2022

@zmrzlinka2021 aj mne furt ten depp vyskakuje 😁 je to zaujímavé?

victoriab
23. apr 2022

@luccija to jak ja 😁 trochu času a už labzujem, mňa to doma nebaví 😁 a nie som určite z tých, čo keď majú trochu voľno, upratujú 🤷

salome123
23. apr 2022

kino, divadlo, galeria, plavaren...

zmrzlinka2021
23. apr 2022

@victoriab ja nechapem, preco mi zacal vyskakovat, lebo nic ani s podobnou tematikou som cez yotube nesledovala 😀 Ale inak, je to fajn, a sama mam z toho zmiesane pocity, kde je pravda...

momoqui
23. apr 2022

Sadni do auta / na vlak a chod na nakup, prejst sa, lenos, pozeraj tv. Ved to je len 1,5 dna si to uzi

h2
23. apr 2022

Kým som bola bezdetná, robila som si doma také "beauty nedele". Zábal na vlasy, maska na pleť, napustená vaňa s vonnou soľou, manikúra, pedikúra, depilácia...

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7lenka11
23. apr 2022

Chod do nakupneho centra, kup si knihu, uc sa jazyk, pozeraj serialy, skypuj s rodinou alebo kamoskami.. raz budes spominat na tieto pokojne vikendy a nicnerobenie 🙂