Čo robíte, keď ste smutné?

23. okt 2021

Ahojte, čo robíte keď prežívate smútok, máte zlú náladu a cítite sa osamelé ? Potrebujem sa nejako “odreagovať”. Som tehotná, tak beh a podobne veci neprichádzajú do úvahy. Idu na mňa akurát negatívne myšlienky, a neviem ako zabaviť myseľ. Alebo ak vam napadne nejaký dobrý vtip, tiež kľudne napíšte, alebo napíšte za čo ste dnes vďačné. Kamarátky nemám …

mabenn
23. okt 2021

knihy, filmy, hudba, cokolada...

ivik4
23. okt 2021

Preco nemas kamaratky ? Aj tu na koniku mozes niekoho spoznat a spriatelit sa,mohla si napisat odkial si

zdenka11081983
23. okt 2021

Jem.. 😏

marca12
23. okt 2021

Pozriem si film,dobre sa vyplacem a idem dalej. Alebo citam knihy,pozeram vtipne videa,to ma vacsinou rozveseli,pocuvam podcasty to tiez doda energiu,vyber si take,ktore mas rada

stanulienkat
23. okt 2021

Idem si nieco pekne kupit😁 Chvalabohu, nebyvam casto smutna.

autor
23. okt 2021

@ivik4 nejak nemám šťastie na kamarátky, a hlavne momentálne nikam nechodím v podstate… mala som dlhé roky jednu kamarátku, len sme sa rozhádali, potom som si našla druhu, ta sa odsťahovala ďaleko kvôli práci, s treťou sme sa v podstate priamo baviť neprestali, len sa proste naše cesty rozišli, ma toho veľa v práci, do toho vzťah, rodina atd, proste na mňa už neostalo miesto .. a hlavne budem dosť mlada mamička, baby v mojom veku riešia iné veci, a k starším sa nejak hanbím prihovoriť, že budem pre ne len nezodpovedne mladé dievča .. ale som z nitrianskeho kraja

ivik4
23. okt 2021

A kolko mas rokov ked mas byt tak mlada ? Ja mam kamosky ale ked som smutna tak sa v tom nejak utapam a potom sa z toho vyspim a je dobre. Ked som smutna neviem sa rozptylit, ani by som sa nesustredila na nic

spadnutaslivka
23. okt 2021

tak mi kľudne napíš správu, pokecáme ;) síce nie som od vás, ale aspoň sa vyrozprávaš, možno prídeš na iné myšlienky. Kedysi bol pokec, nebolo to tam vždy len o perverzite. Normálne sa tam dalo pokecať. Ale teraz neviem, či je také miesto na nezáväzný pokec "o počasí".

cimage
23. okt 2021

Ja som na tom rovnako. Teraz tiez nemam spriaznenu dusu. Prestahovali sme sa, s mojou naj kamoskou zo ZS sa nase cesty rozisli. Ona ma svoj svet a ja svoj. Ja si citam, zapalim sviecku, pocuvam hudbu, upeciem kolac detom. Raz za cas idem do materskeho centra s detmi. Su tam super baby, tak s nimi pokecam. Ale taku tu blizku osobku nemam.

malapepka
23. okt 2021

Ked som bola tehotna, boli sme v dedine novi a nikoho som tu nepoznala. Nejaky cas po narodeni dietata som zacala spoznavat inych ludi a velmi ma tesi, ze mam vo svojom okoli super novych ludi. Takze neboj nic, este nove priatelstva pridu.
Pokial ide o smutok v dusi, pomaha mi dobry film, kniha, hudba, pripadne vyrevat. Ja myslim na to, ze smutok je iba kratkodoby, trva chvilu a nechcem sa dlho trapit. Rada zijem stastne dni, takze sa nevzdavam tak rychlo.
Tes sa z toho, co mas. Najdi pozitivne veci.

autor
23. okt 2021

@ivik4 budem 20 ročná mamička, a takých v dnešnej dobe až tak veľa nie je, v okoli sú samé 30+, čo by mne nevadilo, len nemám pocit že take ženy sa túžia baviť s 20 ročnou ..

@cimage ja celkovo aj ťažšie nadväzujem nové priateľstva, a v tento dobe obzvlášť ..

@malapepka no ja sa bojím ze nebudem vedieť nadviazať s nikým kontakt, je pre mňa ťažké urobiť prvý krok ..

00ivi00
23. okt 2021

No ja keď som smutná a už fakt neviem čo, tak si pustím pekný romantický film 🙂 alebo keď viem o knihe s dobrým príbehom tak si ju prečítam. Mne osobne vidieť, čítať o láske veľmi pomáha 🤷🏼‍♀️

ivik4
23. okt 2021

Ja som mala 22 a bola som prekvapena kolko bab v mojom veku som nasla a mali tiez male dieta . Nezufaj, ja som sa prestahovala do ineho mesta ,teraz je to uz 6 rokov

anavina
23. okt 2021

When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. 👍

abigeilleo310
23. okt 2021

Mne nepomáha nič. Musím len vydržať . Prajem ti veľa sil.

konikkon
23. okt 2021

Ani ja uz nemam kamarátky a ani nechcem. Som tehotná na pn a väčšinu dna sama doma.
Mam rodinu, psíka, manžela co stoji pri mne. To bohato stačí, aby mi bolo lepšie.

ysseba
23. okt 2021

Spomeniem si na citát: "spomeň si na chvíle, keď si si prijal to, čo máš dnes" (samozrejme, ten citát nie je o materiálnych veciach...) a spanie mi veľmi pomáha keď som smutná 🙂

esteregres
23. okt 2021

Pozeraj videa na YouTube od Jaroslav Dusek. Co host to perla.

mnamko
23. okt 2021

Ja som s tretim dietatom otehotnela v 40tke a vies ake som mala kamosky? Vo veku mojich starsich deti od 20-30 r.a perfektne sme si rozumeli

buberova
23. okt 2021

Idem sa pritúliť k manželovi..

A vtip :D
Muž sa pýta suseda: "pán sused, máme rovnako veľké byty, viem že ste nedávno tapetovali, aj ja by som chcel u nás doma tapetovať. Prosím vás koľko roliek tapety ste kúpili?"
"Kúpil som 15 roliek."
Pán sa poďakoval, odišiel a stretli sa o pár dní.
Hovorí susedovi:"pán sused to ako ste mi poradili?! Veď sa mi zvýšilo 6 roliek!"
A on odpovedá: "nooo presne toľko sa zvýšilo aj mne" 😂😂

amelie2017
23. okt 2021

K tvojmu veku, rok aj 2 mesiace zijem v novom meste. Nemam tu ziadnu kamaratku, sem tam 5 slov s mamami dcerinych spoluziacok. Aj v parku sa deti hraju a ony maju na haku. Tento rok ma novu spoluziacku- jej mamina ma 24, rodila 19 rocna, teraz bola tehotna, pravdepodobne uz porodila, lebo cely tyzden neprisla, jedina, ktora sa so mnou bavi, cestou zo skolky ideme spolu, dame kavu. Uz sa tesim na spolocne kocikovanie. Je odo mna o 9 rokov mladsia. Tak sa tych starsich neboj.

lucianne
23. okt 2021

Ja mam teda 31 mam aj 4 ročnú dcérku a mam aj kamošky okolo 20ky 😊 aj okolo 40ky vek nieje problém len si musíte sadnúť. A keď som smutná najlepší je ľahký film pri ktorom vypnem alebo si dám čokoládku 😂a niekedy mi aj pomáha sa vyplakat do vankúša 😉

caroline_
24. okt 2021

Ahoj, ja mam 24 rokov 🙂 byvam v NR kraji, ked chces napis mi spravu, mame par spolocnych veci 🙂

vler
24. okt 2021

Nie som tehotna ani nemam deti, ale ked na mna pridu tazke chvile, tak si ich ulahcim spomienkami na chvile ked sa mi nieco podarilo/postastilo. Alebo ked sa nejake moje obavy nenaplnili-to sa stalo velakrat...
Autorka jedno mame spolocne, tiez nemam kamaratky. Som introvertna takze mi to casto az tak nevadi, ale rada by som mala skutocna dobru kamosku, takze Ta chapem v tomto

luci_ba
24. okt 2021

ja som tiež tehotna, a ked mi pride smutno, tak sa vyplačem. No a za 5 min som ok, načo to v sebe dusiť 😄

autor
24. okt 2021

Ďakujem vam, asi by som sa mala menej báť odo mňa starších mamičiek a nadväzovania nových kontaktov 😁

monka105
24. okt 2021

Kniha/film/seriál/meditácia. Budeš sa sústrediť na obsah/dej a nebudeš sa venovať vlastným myšlienkam.

patka_673
25. okt 2021

preco by si mala byt nezodpovedna mamicka?...kedysi zeny mali deti len v takom veku a praveze, ked ich mali neskorsie to bolo podozrive 🙂...takze toho by som sa nebala 🙂 a okrem kamaratok priatela, rodinu s kym by si sa mohla pozhovarat?...pozri si nejaky dobry film, serial, citaj knihy, chod na prechadzku 🙂...

daniel_jasurek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz