Používame cookies. Viac informácií tu. OK
titkovamiriam
21. aug 2011

ja 98 percent veci darujem kamaratkam,malo predavam a nieco davam na charitu to nielen detske veci 😉

danielka1982
21. aug 2011

Ahoj ja som mala po dcérke veci dlho v krabiciach a keďže bývam na dedine rómky z vedľajších dedín sa stále pýtali či nemám nejaké veci pre deti.Tak som raz veci pobalila do krabíc a čakala kedy sa znova tie rómky ukážu ale akoby naschvál nechodili a tak krabice dlho ležali v malej komore.Zrazu po troch rokoch sa mi tie veci zišli,keďže sa mi narodil neplánovaný synček.Teraz keď má syn už 8 rokov tak som tie veci dala rómkam.Nechala som si len perinky a veci z krstu.Bolo mi ľúto tých vecí ale čo už.

sisaha
21. aug 2011

predala som vsetko po svojej starsej dcere a takisto predavam aj po mladsej. Po starsej,hoci som planovala este jedno dietatko, nie vsak hned a niektore oblecenie lezanim straca na kvalite. napr. na bielych veciach sa objavuju zlte skvrny, ktore nejdu ani vyprat. Moda sa meni a hoci nejake teplaky sa zidu, ja som radsej vsetko posunula za smiesne peniaze inym mamickam. Ak by sa nahodou pritrafilo dalsie dieta, da sa predsa celkom lacno nakupit vo vypredajoch a v predstihu, alebo opäť v bazariku po inych detoch.. Som nazoru ze radsej nech sa oblecenie točí, ako ked lezi v skrini a zeru ho mole.. 😉

jasminet
21. aug 2011

ja zatial nechavam vsetky veci. oprane, vonave a ulozene v space bagu cakaju na dalsie babo (ak nie moje, tak svagrove, bratove...atd) 😉 predavam iba topanky do dcere...

zuzka82
22. aug 2011

u nas vsetko fici na bazarik..sme trochu maniaci, recyklujeme 😝 😝 😝 a nakupujemeeeee...a tak dookola 😀 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli