Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo sa stane 21.12.2012?

babulatko
21. nov 2012

Mnohí z nás určite čítali rôzne informácie na nete, či v mailoch a z iných zdrojov, týkajúcich sa magického dátumu 21. 12. 2012. Tu sa môžete podeliť so svojimi názormi a očakávaniami. Túto diskusiu otváram v dobrej viere a mojim úmyslom nie je nikoho strašiť ani vyvolávať strach. Len by ma zaujímalo, či si robíte zásoby v prípade výpadku elektriny a podobné veci alebo to vôbec neriešite, prípadne či očakávate že sa má "niečo" stať ale neviete čo. Prosím o serióznosť prispievateľov a berme to všetko trošku s humorom. Za mesiac sa tu môžeme zase zísť a pokecať o tom "čo bolo či nebolo" a kto z nás mal pravdu 🙂 P. S. Ja očakávam, že 21.12.2012 bude začiatok nového obdobia pre nás všetkých...

divaka
21. nov 2012

@babulatko ja balim vianocne darceky jedine to a ze je to blbost co ma prist tak pride a necakane nie ze nam to budu predpovedat

laurinka2011
21. nov 2012

aj mňa toto zaujíma či to bude pravda alebo nie🙂manželovi starkovci si robia zásoby,my nie,prinajhoršom sa k nim pridáme,bývajú nedaleko🙂🙂🙂

juvimail
21. nov 2012

Zasoby budu...lebo idu Vianoce...sviecky budu...lebo idu Vianoce...a budeme spolu..preco? Lebo idu Vianoce😀 Ak by sa naozaj nieco stalo, tak si to vybralo naozaj vhodny cas🙂 Len skoda tych darcekov...preco? Lebo idu Vianoce a kazdy rodic sa tesi na ziariace detske ocka pod Vianocnym stromcekom...koncov sveta uz bolo mnoho...ale neriesim...preco? Lebo idu Vianoce🙂 (a keby, tak potom mi to uz bude asi aj tak jedno) 😀

dominika1988
21. nov 2012

toto si myslim o 21.12.2012 😀

tanitta
21. nov 2012

jednu "vyhodu" maju tieto neoverene teorie ze kupi schopnost obyvatelstva sa postatne zvysi 😉 to by sme museli riadne zainvestovat aby sme sa stali energeticky nezavislimi a do mesiaca by sme to uz asi ani nestihli 😅 petrolejka nas asi nevytrhne 😝 😅

sympa1
21. nov 2012

@babulatko ja ocakavam to iste co ty 🙂

billam
21. nov 2012

Ja očakávam, že bude 22.12. a pojdem do roboty

nef2702
21. nov 2012

ja si myslim, ze tu podaktorym z toho konca sveta uz riadne sibe.. Ked by aj bol, na co sa to furt dookola riesi..ked pride, tak vsetci pomreme a bude. nic viac, nic menej

saminko3
21. nov 2012

21? vsetci budu behat po obchodoch a nakupovat posledne darceky, potraviny, budeme dokoncovat podľedne pecenie, upratovat a tesit sa na 24:D podla ma ma azdy trosku obavy co bude, ale aj dnes v tv markiza bola o tom reportaz, ze nic take nebude a nastane akurat chaos ako vzdy pred vianocami, akurat budu mat obchodnici vacsie trzby

cikyta
21. nov 2012

@juvimail Temno má trvať iba 3 dni, čiže 24.12. by sme už prakticky tie detské rozžiarené očká mohli vidieť 😉

juvimail
21. nov 2012

@cikyta No moja, v tom chaose, ktory narobime my, prezivsi dospeli...neviem, neviem ci niekoho vobec napadne, ze su Vianoce 😀

kiki23
21. nov 2012

@cikyta a to aké temno? to akože nemá byť elektrika, či? nejako som mimo z tejto témy :D

euka210
21. nov 2012

blbost ako vsetky podobne predpovede, nijako to neriesime

domique
21. nov 2012

Preco prave 21.12.2012? Keby ten kalendar mal pokracovat do nekonecna tak uz dnes bude dakde pri roku10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 😒 Mali by ste zaujem o kalendar s takymto datumom? Ak nie, tak je jasne preco ho nikto nepise. Lebo by sa nepredaval 😀

lea641981
21. nov 2012

tak ja chcem mat velku rodinu a chcem byt babka 😖 ja nechcem koniec sveta 😝 ked uz som na to dala byt matkou 😅 co moje deti??koniec sveta bude v pondelok ked decka su doma lebo ucitelia u nas do odvolania strajkuju 😀 😀 😀 😀 😀

hradnapani
21. nov 2012

ako hovori jeden mudry muz: "Nevyberiem peniaze, nenakúpim konzervy, budem tancovať a smiať sa" 🙂

"Ľudkovia, uvedomte si, že na čo myslíte, tomu dávate energiu. Ak uveríte v príchod konca sveta, katastrof, či podľahnete iným negatívnym scenárom, sami tieto veci podporujete. Myšlienka je naša najsilnejšia zbraň, tak to už prosím vás pochopte. Tento vesmírny zákon platí na všetkých úrovniach - osobná stránka (vývoj vašich chorôb, materiálne bohatstvo, spokojnosť s prácou atď), rodina a okolie (rast kvality vzťahov, násobenie či čistenie rodovej karmy atď), budúcnosť národa, celoplanetárnej spoločnosti i celej Zeme."

viac tu: http://baricak.blog.sme.sk/c/313055/Nevyberiem-...

melaniaa
22. nov 2012

Viete co je sranda? že všetci hovoria o nejakom konci sveta, lebo to predpovedali Máyovia... a pritom je to taká kravina...oni nepredpovedali koniec sveta, ale len to že sa "zmení naše vnímanie sveta" .. ja neviem ja som na ten deň celkom zvedavá 😀

bets
22. nov 2012

ja sa len cudujem, ze niektori ludia dokazu brat tieto veci vazne. co chodil ten e-mail, ze budeme prechadzat cez galakticke nulove pasmo.... staci zadat ten pojem do googlu a vyhodi len linky, kde je zverejneny ten e-mail s datumom posledne mesiace. niekto si robi z ludi dobry den. existuje len pojem galakticky rok, a to je nieco uplne ine, to je cas, kedy nasa sustava obehne okolo stredu galaxie. cize je mozne, ze myslia ten bod, kedy zacina galakticky rok, to je akokeby obdobie temna nastalo vzdy 1.1., kedy nastava zaciatok nasho pozemskeho roka.

ja som skor zvedava, co nasli na marse, kedze je teraz okolo toho halo, ze to zmeni ucebnice, ale zatial ten objav taja...

a maysky kalendar, to je tiez samostatna kapitola, tych ulomkov s textom, kedy konci jeden cyklus bolo len tusim 2 ks, potom nasli ine texty, kde je normalne vypocet, ze jeden cyklus konci, ale je sucastou dalsieho velkeho a pokracuje sa dalej. problem je aj ten, ze maysky kalendar sa neda presne transformovat do nasho kalendara, pretoze sa neda presne urcit, ktory rok v nasom ponimani povazovali mayovia za zaciatok sveta... takze posun moze byt aj niekolko rokov a my sme uz mozno davno za koncom jedneho cyklu.

la_joie
22. nov 2012

mňa to troška trápi...lebo 22.12. máme jednu akciu, a keď nebude elektrina, bude to naprd :D :D
Ale kamarát sa teší... vraj keď nebude prúdiť energia, ženy nebudú môcť používať vibrátory a vtedy príde jeho čas! :D :D

ichbinich
22. nov 2012

Ja som zase citala, ze nasli este jeden kalendar, ktory pokracuje normalne dalej. Takze tohto roku sa koniec sveta nekona 😉 😀

Inak, tu istu hysteriu sme mali v auguste 1999 pri zatmeni slnka v strednej Europe...

Minuly tyzden bolo zatmenie slnka v Australii, a pokial viem, Australia to prezila tak isto ako Europa pred 13 rokmi 😉

Mna by len zaujimalo, co robia ti ludia, ktori sa pred tymi 13 rokmi zabarikadovali a stahovali niekde na samotu a vybudovali si vlastne farmy, aby boli sebestacni 😉 Ale mozno prave oni siria tie famy a maily, kto vie?

dominika1988
22. nov 2012

ach, zabudla som, viem, co sa ešte stane...johnny depp sa s marilynom mansonom zase ozeru ako dogy, presne ako v 1999 a budu cakat na koniec sveta 😀 a rano sa zobudia s opicou jak svina, presne ako vtedy...som dobra vestica? 😀

miskakyska
22. nov 2012

@babulatko už mám alergiu z tohoto dátumu 😅 😅 a mňa sa netýka lebo mi jedna pani vyveštila,že sa dožijem 86rokov 😀 😀

lea641981
22. nov 2012

@miskakyska no mne ze 70 😀 😀 😀 😀 😀

lea641981
22. nov 2012

@dominika1988 to je dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucka.lucy
22. nov 2012

ja som si kupila na tento den letenku... 😎

miskakyska
22. nov 2012

@lea641981 kks ja ešte 16 navyše..to čo tu budem toľko trčať pre pánajánakráľa 😀

lea641981
22. nov 2012

@lucka.lucy na mars? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tam bude bezpecno 😅 😅 😅

lejluska
22. nov 2012

tiež si o tom myslím,že je to hovadina 😀 😀 😀

gubcikova
22. nov 2012

ste mi primomenuli že ked mal byť ten koniec sveta v roku 2000 známy vybral všetky peniaze úspory a minul ich.takže po magickom dátume zostal na nule.

maruska24
22. nov 2012

čo sa stane? 21.12? 😀 😀 😀 😀 😀 no neviem ako vy, ale ja sa ráno zobudím, urobím raňajky, poupratujem, navarím obed, pôjdem piecť, vybehnem zo psom na prechádzku, skontrolujem či mi nehorí sporák a stromček /či som ho náhodou zle nezapojila 😀 😀 / dám ešte prať, navoniam byt a.... po večernom druhom dychu /to je seriál 😀 😀 / si ľahnem spať a ráno 22.12:2012 sa znova zobudím a prečítam si noviny, aké sprostosti ľudia porobili 😀 😀 😀
a len tak mimochodom, načo si robia ľudia zásoby? veď koniec sveta znamená čistý koniec, už nič nebude, čiže netreba ani zásoby 😀 😀