Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo si myslíte o telefonických hrách?

jana293
25. aug 2012

nikdy som nenašla odvahu tam zavolat... volali ste tam niektora ? je to klamstvo a stiahne vam len peniaze za telefon,alebo tam mozete fakt nieco vyhrat ? obcas to chvilu pozeram ma taha tam zavolat :D.. tak ci s tym mate skusenosti

jana293
autor
26. aug 2012

🙂

jana293
autor
26. aug 2012

a ešte,či ste niektora niečo vyhrali alebo vaša znama..znamy

sissy27
26. aug 2012

@jana293 pozerám, že v noci nemôžeš spávať... prečo si nečítaš knihu, nelúštiš krížovky alebo si pusti film na dvd, v compe... ale preboha nie tieto kraviny... ja osobne nepoznám nikoho, kto by vôbec uvažoval, že tam zavolá... btw., myslíš si, že to naozaj ide naživo? 😀 ak máš peniaze nazvyš, daj radšej na charitu, to bude mať aspoň zmysel...

grettka
26. aug 2012

ved tam skus zavolat, ci sa dovolas... najprv ta budu drzat dostatocne dlho na linke, aby teda telekomunikacna spolocnost mala za dost.... a ty "super" vysoky ucet.. tot skusenost mojej znamej, opakovana asi tri krat, kym pochopila, ze jedina "vyhra" je vysoky ucet za telefon...

sisaha
26. aug 2012

@jana293 😀 ja poznam len takych co prišli o slušné peniaze a to boli iba v čakačke do hry.. 😀 . Ale ak mas vela penazi a nevies co s nimi, tak radsej daj na charitu..

dianka2374
17. dec 2012

Moja naj kamarátka vyhrala byt jej syn tam zavolal mali síce účet nejak 300 € no vyhrali byt v Bratislave tieto hry naozaj fungujú

Tu začni písať odpoveď...

Odošli