Čo znamená tento môj sen?

20. okt 2021

Ahojte. Sníval sa mi sen, bolo to v mojom rodnom meste. Spoznala som muža a veľmi sa mi páčil aj ja jemu. A všetko s nim v tom sne bolo krásne. Zatiahla som ho dole do pivnice, boli tam dvere a one bol opretý bicykel, ten sme dali preč. Vošli sme do pivnice a boli tam postieľky. A bola tam ešte jedna miestnost, čistá krásna. Tak sme tam vošli ja som si sadla na posteľ on na stoličku, prišiel mi taky nesmeli ale bozky s nim boli tak krásne a vasnive, že to som v skutočnom živote ešte nezažila. Vedome v tom sne sa sa schovali pretože som bola vydatá, čo aj v skutočnosti som. Nepoznám toho muža, ale mala som pri ňom tie najkrajšie pocity na svete. Byt s nim bolo pre mňa úžasné. Chceli sme sa aj milovať, ale v tom som sa zobudila. A ešte si pamätám ze mal biele auto. Najkrajší sen, dohovie co to znamená.

fleur1111
20. okt 2021

Odráža čo ti chyba v reálnom živote.

yoxinka
20. okt 2021

Zrejme podvedome túžiš po tom všetkom, čo sa ti snívalo a nemáš to v reálnom živote.

spadnutaslivka
20. okt 2021

neznamená to nič. Niečo z toho si mohla včera niekde vidieť/čítať, niekedy nejaký podnet pripomenie niečo, s čím sa ti to spája, takže ďalšie prvky do sna, niečo máš ako túžby a proste sa to pri zatrieďovaní v hlave pomixovalo a vzniklo toto. Pochybujem, že za tým máš vidieť niečo viac

beata_ra
20. okt 2021

Tiez si myslim, ze to hned netreba pripisovat k tomu, ze ti nieco v zivote chyba. By sme sa asi cudovali co vsetko ovplyvnuje to co sa nam sniva 🙂 Nechci vediet, co sa sniva mne. Ale svojho muza milujes nie?

irusa
20. okt 2021

nič..že je to sen

cacianka
20. okt 2021

@beata_ra veru áno, aj jedlo, pitie, a to jedno či jablko alebo slanina, čaj alebo tvrdé, sny sú sny, mozog oddychuje a resetuje

tosomja
20. okt 2021

Mne sa dlho dlho sníval jeden sen, s mojím nebohým bratom, držal bábätko ktoré plakalo...volal má k sebe, dal mi dieťatko do náručia, prestalo plakať. Skončilo to vtedy, keď som reálne otehotnela. Odvtedy sa mi nesníva. Nič, žiaden sen.

bloger
20. okt 2021

Ten opretý bicykel ma celkom zaujal čo by to mohlo znamenať. Ale nie krásny sen si mala možno to predstavuje niečo po čom túžiš tak podvedome

autor
20. okt 2021

Tak áno v podstate je pravda ze po tom túžim, lebo niesom s mužom šťastná, ale tak krásny sen žesom sa až rozplakala :(