Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
4. mar 2010

kluari nemozem byt taka hamtava, len hodinu som v praci 😀 😀 😀 este chvilu zvladam 😅
ale kebyze sa dlhsie neozvem tak spim 😀

vikinka81
4. mar 2010

Ahoj Kluara...., ako sa mate 😉

Luculik ta nepotesim...prave som zozrala ten Marshalow...co si minule pislala ze mas strasnu chut 😅 som hnusna, ze 😕

Tigustek tak to je fajn..ale aspon bude cely cyklus pod dozorom...a treba si proste verit a hlavne nemysliet na vyrobu deti ale uzivat si to 😀 😵

Luculik , treba dat slofen..ked tam nik neni..ja tiez ked uz nevladzem hodim na nasom gauce v praci 5 min. a hned je lepsie... 🙂

lucul
4. mar 2010

viki uz na ne nemam chut, takze pohoda, daj si 😀

tigi
4. mar 2010

luci a co s tym pasom? pridas si to tam? a kolky tt ti vychadza? 🙂

kluarus dakujem. ano, pocujem to casto, teda respektive citam 😀 , ale viem ze to babule myslia dobre a aj to tak beriem. 🙂

vikusik tyyyyy, ani sa nepodelis!? 😠 😝 😀

kluara
4. mar 2010

lucul ty určite nie si, to tvoje dieťatko baží po spánku 😉

viki ďakujem, máme sa fajn, až na to, že malého mám chorého, tak sa spolu nervačíme doma.... a ja mám toľko účtovníctiev rozrobených, ach jaj 😖 bábätko je zatiaľ v pohode, včera mal nejakú divnú polohu, nemohla som ani sedieť, ani ležať, ale na noc sa umúdril a ja som spala

lucul
4. mar 2010

tigi tak este raz, skopirujem ti co som napisala 😀
dakujem. do pasu si to dam az ked mi dr. presne povie s istotou ze sme tam a bije srdiecko , konik by mi ukazoval 5tt a od zajtra 6tt

vikinka81
4. mar 2010

Jeziiiisss zase som chamtiva...a nepodelim sa, Tigustek posielam aspon obal 😀 😀 😀

Lculik..spisssss 😀

Kluara..tak to je pekne , ako vidim tak sa aj trapis doma z pracou, tak dufam ze sa Lukasko da coskoro do poriadku..inak dnes je taky hnusny den...po tychto krasnych slnecnych dni je to normalne o hubu 😅 😕 🙄 😵

tigi
4. mar 2010

no obal, dakujem, to si mam akoze privonat ze co tam bolo? 😀 😀 😀 smar ho radsej teda do kosa, ja si tu otvorim svoj suflik a nieco tam urcite najdem. 😝 😀

jeeej luci sorac, a mne sa zdalo ze to nebyva ze by si ma nepozdravila 😅 😀 😀 😀 jasne, tiez by som to asi tak urobila. 😉 🙂

lucul
4. mar 2010

viki neeeeeeee, nejak som sa prebrala 😀

tigi pohoda, to sa na teba uz lepi asi ta moja demencia, len nech sa nalepi aj tehu virus 😉

tigi
4. mar 2010

raz sa urcite nalepi. 😉 🙂

vikinka81
4. mar 2010

A co mas vo svojom zazracnom suflicku 😀 😀 😀 podel sa ... aj ja potom doplnim, mozem na vymenu 😀 😀

Luuclik...uz sme nedalo davno obedik 😉

lucul
4. mar 2010

jasne, ja som len cakala, ze tu stafetu da vierka tebe, jedine ze to nemam od vierky ale este od niekoho ineho, a mame to tu nejake opozdene 😀

tigi
4. mar 2010

vikusik tak napriiiiiklad, mam tu lentilky, merci cokoladku alebo toblerone cokoladu. mas na nieco chut? co mas ty? 😝 😀

lucul
4. mar 2010

tigi lentilky si prosiiiiim 😀
ja tu mam studentsku pecat, kakaove rezy, mila keksik a hrusku 😝

vikinka81
4. mar 2010

No ja mam , presnidavku - zahradna zmes, 2 polievky do salky z celestinskymi rezancami, vlocky jahodove express, bebe-dobre rano jahodove, a ritter sport pepermitovu a jednu z bielej a klasickej cokolady a jojo cukriky - cola prichut a lekorky..... boze vsak toho je akosi moc 😀 😀 😀 , no a lentilky celkom sa da...berem, z merci mi uz nechuti,a ten toblerone moooozzeeeeeeemmmm a z akej farby cokoladky 😀 😀 😀 😀 😀 a ze zdar chudnutie 😀 😀

pikino
4. mar 2010

cafteeeee micuse.

ja radsej nejdem menovat comam doma v sufliku to by bolo na dlho. 😀

a ano tigi ja som chodila spat na zachod. 😀 😀 😀 bozske ticho akurat niekto stale klopal na dvere. 😝

lucul
4. mar 2010

caf piki, dobre miesto na spanie 😀 mala si si kupit tabulku "nerusit, pracujem" 😀

viki k tomu obedu, uvidim ako mi to bude vychadzat buduci tyzden, to by sme mohli 😉

vikinka81
4. mar 2010

No tak sa tesim buduci tyzden...dame niaku pizzku, mc donald alebo cinu 😀 😀

pikino
4. mar 2010

a my ideme v nedelu na romantische veceru. teda dufam, ebo dnes mi moja polovicka zahasila ze je brutal chory. 🙄 aj ked viete co je u chlapov brutal. uz tyzden knuci ze ho boli hrdo a ja mu stale hovorim liec sa. no myslite ze ma pocuval? akurat si kloktal. 😠 😠 😠

kasami
4. mar 2010

Ahojte 🙂
tak som tu ... na 9tu som letela po vysledok na gyndu a teraz som prisla z hemato ...
Pani doktorka bola velmi mila 🙂 zobrali mi kooopec ampuliek krvicky a buduci tyzden vo stvrtok budu vysledky ... povedala mi, ze zatial iba kyselinu listovu a potom uvidime ... ze teraz sa skumanim zistilo, ze pri mojej trombofilnej mutacii mozno ani injekcie nebudem potrebovat, a ze postacia lieky alebo vitaminy ... ale ze to aj tak vsetko az od 8tt ... takze zatial iba listovku a neskor uvidime

este k tej unave ... ja som totalka .... moj syn sa hra prave sam so sebou kriskros (scrable pre mensie deti), lebo ja by som iste pri tom zaspala 😅

tigi
4. mar 2010

na dvere treba dat cedulku "mimo provoz" a nebude nikto klopat. 😝

...ze mcdonald, cina, pizza... tieto slova by mali byt tesne pred obedom zakazane. 😝 😀

kasi ahoj, este raz gratulacia k potvrdenemu tehotenstvu aj s krvicky 😵 🙂 bolo by super ak by si si nemusela pichat injekcie, no bodaj by vysledky dopadli tymto sposobom. predsa len lieky su menej narocne na prijmanie. 🙂 aspon pre mna, ja injekcie nejak nemusim. 😅

pikusi nazdo, tak som si dobre pamatala. idete slavit narozky? len nech sa nevykruca a zoberie ta von. 😉

pikino
4. mar 2010

kati to by bolo super kebyze si nemusis pichat. 😵

takymto tempom samko rychlo zisti ze nieco nie je v poriadku ked sa mu mamina prestane venovat. 😀

lucul
4. mar 2010

piki ach ti chlapi 😠, ale snad vam to vyjde a nevyvlecie sa z toho 😠

kasami super, tak pekne sup listovku a oddych 😵

pikino
4. mar 2010

to dufam, je to moj b-day darecek. 🙂 ideme do maleconu maju teraz super akciu kazdu nedelu jedlo za polovicnu cenu. som sa potesila. tam ma poziadal o ruku. 😵

kasami
4. mar 2010

Dakujem babulky za podporu 😉 tiez dufam, ze si nebudem musiet pichat 😅 lebo sa strasne bojiiiim injekciii 😝

Piki mas pravdu 🙂 uz vcera vyzvedal, ze preco lezim, a preco som unavena .... vecer mi povedal : "Prosim ta vstan uz z toho gaucu" lebo vsetko mu daval tatino 😅

idem sa s nim troska pohrat ... poobede mame ist na navstevu, tak tam dufam, nezaspim 😅

jaaaj a este som zabudla, lyzovanie mi zakazili 😝 takze sa budem musiet priznat rodicom 😝 a je po lyzovacke 😝

lucul
4. mar 2010

piki ten tvoj muz je romantik ked chce, len nech sa z toho na poslednu chvilu nevyvlecie 😵

kati len pekne oddychuj, povedz mu, ze jarna unava ta zlozila 😉, a lyzovacku urcite s radostou obetujes, ze? 😵

pikino
4. mar 2010

kati to sa dalo cakat ze ked si mala raz missed a este aj tu mutaciu tak ti nedovolia yzovat. inak moja kamoska tak lyzovala este nevedela ze je tehotna a zlomila si ruku. nastastie maly je v poriadku. 😀

lucu restiku som vybrala ja. 😀

hot detinie su vobec blbe maju skvelu pozorovaciu schopnost.

kasami
4. mar 2010

Obetujem Lucul, obetujem 🙂 s radostou, len nech je mrnosek v poriadku 🙂

Piki ...ratala som s tym ... ale som sa opytala ... kvoli malemu ... ale on to tiez prezije 😝

Piki takze romatika 😀 supeeer

s tou pozorovacou schopnostou u mojho syna je to fakt take 🙂 dnes mi cital knizku a bolo tam meno Emil a on hned jeeej Emil, to je ten z panelaku 😀

perla200
autor
4. mar 2010

jaahojte kočeny..... ja som nechodila spávat na záchod, negrcala som, nič mi nebolo....iba som raz ovracala zubara🙂))))

vierka
4. mar 2010

caute baby, ja zase len tak jednou rukou... na druhej mam "zavazie" 😀 😀 😀

v prvom rade gratlujeeeeeeeeeeem babenkam ku potvrdzujucej krvicke... opatrujte sa baby a davajte pozor 😉 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s vami, cmuk 😝 😀

inak ja som v paci spavala na zenskom wc ked som brala utros 😀 esteze som bola jedina zenska na poschodi, tak mne tam nikto neklopal 😝 😀

a uz mam spat moju identitu - dneska som si vyzdvihla novy obciansky a vodicak 😀 vcera sme sa na masazach ucili masirovat hrudnicek a rucicky 😀 a bolo super, aj u tiguskynej mami na kavicke... dneska sme sa premotkali v TT a zajtra len tak doma a vecer pride tatinko zajtra domooooov 😀 mozno sihnem aj net v priebehu dna 😀