Darček na krstiny pre chlapca

obcanka123
27. jún 2019

Ahojte baby, som v tomto úplne mimo. Viete mi poradiť darček pre chlapčeka na krstiny? V živote som na nijakých nebola a teraz máme ísť a ja neviem čo kúpiť. Cena nerozhoduje 😉
Ďakujem 😉

andreal1
27. jún 2019

Ahoj raz som bola ako krstna mama to som kupila oblek na krst a zlatu retiazku s napisom. Druhy krat ,,len tak'' a kupila som plienkovu tortu a v nej bola nejaka ta hracka a oblecko. ☺

obcanka123
autor
27. jún 2019

@andreal1 ooo na plienkovu tortu som úplne zabudla 😉

darina746
27. jún 2019

Ja by som tiez asi krizik kupila ked je to krsta, teda s retiazkou, aj ked nebude nosit tak to bude mat aspon pamiatku a kosielku, a mozno teda tu plienkovu tortu aby bolo nieco aj take prakticke

dianka318
27. jún 2019

Ja som bola nedavno na krstinach a chlapcek dostal ako dar darcekovy kos , v ktorom boli vlhke utierky, ovocne kapsicky, detska kozmetika atd...vsetci sme to obdivovali 😊

lenuliatko84
27. jún 2019

Ja som darovala plienkovu tortu a peniaze.na tubtortu je vela navodou na nete a je to jednoduche

obcanka123
autor
27. jún 2019

@lenuliatko84 ja by som to niekde kúpila už urobené 😉 žiaľ pracovná vyťaženosť mi nedovoľuje sa tomu venovať 😉 idem to pohľadať 😉

evkamotka
27. jún 2019

Okrem horeuvedenej mega praktickejcknihy od mudr Dobiasa je podla mna vhodny aj maly duchovny darcek, napr knizka Modlitbicky od Milana Rufusa alebo detska Biblia s tvrdymi stranami a pod. Ja som bola prekvapena, ze sme ku krstu nic duchovne (okrej jednej brozutky) nedostali, pricom ide o krst, nie uvitanie do zivota na urade, ze 🙂

evkamotka
27. jún 2019

Ta pkienkova torta no neviem. My sme dostali, bola tam aj flasa, dudel, poharik, nic z toho sme nepouzili.plienky tiez nemusia sadnut, casto sa robia z pampersiek ale tie su parfumovane a nie kazdy zadocek to zvlada. Kozmetika - kazda mama pouziva inu, prip vselico aj nepouziva. Svagrina nepouziva vlhcene utierky, druha zasa nepouziva sudocrem, ja obe veci denne. Ovocnu kapsicku mi syn za 21 mesiacov nezjedol ani jednu. Proste to nechce. A teraz sa v tom vyznaj co dat do darcekoveho kosa a aku ienkovu tortu 🙂
Este mi napada hracia deka alebo taka penova podlozka, dam link..

evkamotka
27. jún 2019
0silvia0
27. jún 2019

@evkamotka tiež som doteraz nepochopila tie plienkové torty 🤐

jankka1981
27. jún 2019

My sme dostali plienkovu tortu na krstiny a potesila. Plienky sme vyuzili. ☺️

zeytin
27. jún 2019

Inak okrem vyssie uvedeneho by som kupila dobru flasku whisky, nech si chlapec otvorí s otcom, ked bude mat 18 😉

zeytin
27. jún 2019

Inak my sme kupovali sviečku, kosielku a potom prakticky dar, co sme sa spytali... Raz to bol kolotoc na postielku...

barborkabar
27. jún 2019

@zeytin no neviem neviem, dovtedy ju otec aj sám podľa mňa vypije aj dvakrát 😀

lenuliatko84
27. jún 2019

@obcanka123 samozrejme ... vela zien ich vyrába. Ja som doma tak preto mam cas nieco tvorit

atislava9
27. jún 2019

My sme dostali Detsku bibliu, maly ruzenec a peniazky v pokladnicke - velmi ma to potesilo. Krstna zaroven kupovala aj kosielku a sviecku. Odporucala by som skor tento typ darcekov ako plienkovu tortu, ta sa mi hodi pri narodeni...ale napr mne z nej tie plienky moc nesedeli, maly ich precural /tusim to boli tie z DM, inak pouzivam Lupilu prip Pampers/.

ufatess
27. jún 2019

@atislava9 nemohla by si pridať fotku tej detskej biblie? Už som o tom počula, ale má to zmysel? Potešili ste sa tomu?

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atislava9
30. jún 2019

@ufatess velmi nas to potesilo, hlavne sa to tematicky hodilo ku krestanskemu krstu

gloria31
30. jún 2019

Ja som krstná dievčatku a kupovala som jej náušnice a potom plienkové torta a k plienkam veci co si mama dieťaťa vybrala že by sa jej hodilo. Som krstná sestrinej dcere

ufatess
18. júl 2019

@atislava9 ďakujem, skúsim ju zohnať 🙂